Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 21 ile 28 arası
    Aktif Üye mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makina Y. Müh.
    Model
    308
    Ekranda navigasyon olmaması son derece sinir bozucu bir durum. Ekranlı 208'den soğutur adamı. Geçen bayiyi arayıp sordum, verdiği yanıt daha da kötüydü. Zaten olan navigasyon bir işe yaramıyor dedi. tsinanb 2008'de nasıl durum? Navigasyondan memnun musunuz?
    2012 Ford Focus Titanium 5P 1.6 TDCI 115 HP 6 ileri manuel (Kum Gri)

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Alıntı mechanix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekranda navigasyon olmaması son derece sinir bozucu bir durum. Ekranlı 208'den soğutur adamı. Geçen bayiyi arayıp sordum, verdiği yanıt daha da kötüydü. Zaten olan navigasyon bir işe yaramıyor dedi. tsinanb 2008'de nasıl durum? Navigasyondan memnun musunuz?
    Nasıl bir mantıkla bunu demiş anlayamadım kötü olur söylersin ama bu resmen kendi malını kötülemek olmuş. Ben navigasyondan çok memnunum. Geçen bayramda antalyaya tatile gittik navigasyonu ilk orda kullandım otelin kapısına kadar götürdü bizi. Dönüşte malatyaya gittik sanayinin sokakları ve gecekondu mahalleleri bile navigasyonda vardı. Bence dokunmatik ekranda navigasyon çok işe yarıyor.
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Aktif Üye mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makina Y. Müh.
    Model
    308
    Gerçekten anlaşılması zor bir durum. 106'yı satarsak 208 mi alalım acaba diye düşünüyoruz. Ekran var navigasyon yok deyince beynim döndü resmen. Olan navigasyon da işe yaramıyor diyorlar, şimdi sen de diyorsun ki yarıyor. Bu Peugeot Türkiye'yi anlamak gerçekten çok zor. 208'lerin neden az sattığı ortada. İnsanı arabadan soğutan kendileri resmen.

İkinci bir anlamadığım nokta da şu ki; bu navigayon yazılımı kaç paradır ki her ekranlı araca standart koymazlar? Koy şunu standart olarak da bu dert bitsin. Yanlış mı düşünüyorum bilemedim.
    2012 Ford Focus Titanium 5P 1.6 TDCI 115 HP 6 ileri manuel (Kum Gri)

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Gerçekten anlaşılması zor bir durum. 106'yı satarsak 208 mi alalım acaba diye düşünüyoruz. Ekran var navigasyon yok deyince beynim döndü resmen. Olan navigasyon da işe yaramıyor diyorlar, şimdi sen de diyorsun ki yarıyor. Bu Peugeot Türkiye'yi anlamak gerçekten çok zor. 208'lerin neden az sattığı ortada. İnsanı arabadan soğutan kendileri resmen.

İkinci bir anlamadığım nokta da şu ki; bu navigayon yazılımı kaç paradır ki her ekranlı araca standart koymazlar? Koy şunu standart olarak da bu dert bitsin. Yanlış mı düşünüyorum bilemedim.
    Bir şey soracağım türkiyeye gelen hiçbir 208de navigasyon opsiyonu yok mu? Arabanın kataloğunda opsiyon olduğu yazıyor. Gerçekten Peugeot tr yi anlamak çok zor. Çok saçma satış politikası izliyorlar. Bütün modeller gelmiyor ülkeye gelenler de eksik donanımla geliyor anlamak zor iş. Bizdeki 2008 92 hp motora sahip ama başka ülkelere 6 ileri 115 hp olanlar da gidiyor 1.4 hdi motorlu olanlar gidiyor. Ülkemizde dizel motora bu kadar ilgi varken neden gelmiyor bütün seçenekler anlamak zor. Navigasyon konusu da araçların segmentiyle alakalı bence. Segment yükseldikçe standart donanımlarda o kadar artıyor. 508 de standart olarak geliyor artık ama diğer arabalarda opsiyon
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Navigasyon nasıl işe yaramıyor demiş bayi anlamadım.Ben fazla kullanmadım ama kullanmam gerektiği zamanlarda oldu ve harika iş çıkartıyor.208'e navigasyon çok yakışırdı,gece görüntüsü bir başka oluyor.
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Acemi Üye fatihtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu peugeot satıcıları gercekten bir tuhaf (daha ağırda yazacakt ama uyarı alırım diye tuhaf yazıyorum )

Benzer bir şeyi bende yasadım 207 1.4 alırken cc istedim satıcının bana dediği su abi 1.4 araçta ne yapacaksın cc ise yaramaz.

Bu nasıl bir mantiktir. Bu nasıl bir yaklaşımdır. Otokoptaki galericiler bile daha iyi ağız yaparken bunlar yetkili satıcılar. Tabii bende o lafı ona öyle bir yedirdimki sormayın . Bir daha yapmaz
    Using Tapatalk

Yeni Üye
    Meslek
    Mimar
    Model
    208
    Öncelikle herkese kazasız keyifli sürüşler. Peugeot ailesine yeni katıldım 13 gün önce aracı aldım. Peugeot 208 Active.
    Bir kaç sorum olacak cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim:

1- Smeg'te video izleniyor mu? İzleniyorsa hangi formatta?
    2-Navigasyon ekletebiliyor muyuz?
    3-LG G4 telefonum var mirrorlink çalışmıyor. Bir çaresi var mı?

Yeni Üye
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    2008
    Güncel....
    Peugeot 2008
    2013 model 1.6 e-HDi active start stop sedef beyaz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)