8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Meslek
    Serbest
    Model
    407

Peugeot 407 Trim sesi Giderme

Merhabalar araniza yeni katildim yaptigim bir kac islemi aktarmak istiyorum. Her aracta oldugu gibi bizim aracta da trim sesleri oluyordu ozellikle orta konsolda her ne kadar fazla olmasa da fazla titiz oldugum icin kollari sivadim. Belki sizlere fikir verir. Ihiyaciniz olan seyler Tesa bez bant(tuylu) ve torx tornavida. Bu islemler sonrasi orta konsolda ses kalmadi desem yeridir. Yalniz nazik davranin tirnaklari kirmayin. Mesuliyet size aittir el beceriniz yoksa ve kendinize guvenmiyorsaniz tavsiye etmiyorum. Kulluk kismini cekmeyi unutmusum kullugu cikardiktan sonra plastik aksam sokme aparati ile gri kismi hemen arkasindaki ana kisimdan ayirip enine 3 tane bant atsaniz yeterli. Oradan da cok ses geliyordu ve kesildi.

Bu kismin sag ve soluna ikiser bant yapistirin fotodaki gibi. Sag ve sol taraf basirinca ses yapiyordu.

Ozellikle bu havalandirma izgarasina bastirdiginizda cok ses geliyordu ses kalmadi. Asagidaki fotoda izgara kismin altinda hafif cikintili yerler var oralar temas edince ses yapiyor.

Yolbilgisayari paneli

Klima kontrol unitesi
    Konu Icedearth tarafından (03-09-2019 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)