Herkeze selamlar..

4 senedir 308 kullanan bir kişi olarak araçla ilgili bir kaç cümle yazmak istedim, aracı olanlar için ve almak isteyenler var ise yardımcı olur diye düşündüm.
2013 model 308 sportium aracı 2 sene kullandım 35.000km de aldım 100.000km de bıraktım
2016 308 Active model bir aracı aldım 45.000km de idi 3 ay kullandım
ve 2017 senesinin kasım ayında 8500km de 2017 model 308 Allure aldım şuan 22.000km de ve kullanmaya devam ediyorum.
Yaşım 40 hep altımda araba oldu, yanlış anlamayın işim ve çevrem gereği son 10 senedir arabasız kaldığım ay oldu olmadı ya kiralıktı ya patronundu eşindi dostundu benimdi ama bir araba vardı çok arabaya binmiş kullanmış bir kişi olarak şu an kullanıyor olduğum aracın hiç haketmediği bir önyargıya sahip olduğunu düşünüyorum ve insanlara elimden geldiğince bir dene bir kullan kararını ondan sonra ver diyorum
Sürekli uzun zaman ve km sonra aracın çok arıza vereceğinden fuzuli masraflar çıkaracağından bahsedenler oluyor ama şunu açık ve net söyleyebilirim verdiğiniz para miktarı ve aldığınız karşılık ise bu işin özü bu ülkenin şu an bir numarası bu kullandığım araçtır, şiddetle herkeze tavsiye ederim hiç düşünmeden alınabilecek ve aradan kaç ay geçerse geçsin her gün her sabah aynı zevki size veren bir otomobil
Boşverin insanların ne dediğini ben bu markayıda bu modelide çok sevdim kendisinden 30K-40K pahalı modelleri kibrit kutusu gibi geliyor bana ve araç sen ne istersen sana anında veriyor umarım düşünen herkese nasip olur ve kazasız belasız gülerek zevkle uzun yıllar binerler..