PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 Model 308 imi, Aslanımı, ilk göz ağrımı satıyorum...

Elrohir
05-03-2016, 19:36
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belittiğim gibi 2008 model 1.6 VTi Comfort+Still paketli 308 imi, aslanımı, ilk göz ağrımı satıyorum. Tramerde 278 TL lik bir hasarım var o da kelebek camı krılmıştı o değişti. Onun dışında tertemiz, hasarsız, boyasız aslanımın keyifle kullanacak alıcısına şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.
Yeni 308 alacağımdan satılıktır. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-peugeot-308-temiz-bakimli-70-bin-kilometrede-277109503/detay/

http://i.hizliresim.com/bDMmAm.jpg (http://hizliresim.com/bDMmAm)

http://i.hizliresim.com/qM8r6d.jpg (http://hizliresim.com/qM8r6d)

http://i.hizliresim.com/BP639Q.jpg (http://hizliresim.com/BP639Q)

http://i.hizliresim.com/4rqXDp.jpg (http://hizliresim.com/4rqXDp)

ayzinim
06-03-2016, 21:24
Hayırlı satışlar.

LG-D958 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elrohir
06-03-2016, 21:53
Hayırlı satışlar.

Eyvallah, teşekkür ederim.

asdfg112
06-03-2016, 22:37
İyi satışlar dilerim :)
Yalnız fiyat biraz yüksek gibi geldi bana, şimdiye kadar gösterdiğiniz özenin karşılığını istiyorsunuz anlaşılan.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elrohir
06-03-2016, 22:42
İyi satışlar dilerim :)
Yalnız fiyat biraz yüksek gibi geldi bana, şimdiye kadar gösterdiğiniz özenin karşılığını istiyorsunuz anlaşılan.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim, biraz piyasa incelemesi yaptım ama sanırım sevgim üzerine titremem dediğiniz gibi etkili olmuş olabilir.
Birazda finans sektörünün bıraktığı iz diyelim:) İnşallah hakkı ve ederine, severek kullanacak bir dosta yoldaşlık eder.

kvnc35
06-03-2016, 22:54
hayırlı satışlar olsun gerçekten temiz bir aracınız var.. umarım sizin kadar kıymetini bilen birisine kısmet olur

Elrohir
06-03-2016, 23:00
hayırlı satışlar olsun gerçekten temiz bir aracınız var.. umarım sizin kadar kıymetini bilen birisine kısmet olur

İnşallah benim de isteğim o yönde, çok teşekkür ederim.

tsinanb
07-03-2016, 08:20
Hayırlı satışlar

mechanix
07-03-2016, 08:59
Hayırlısı olsun. Araba çok temiz. Temiz bakmanızın karşılığı bir fiyat belirlemişsiniz, inşallah da istediğiniz fiyata satarsınız. Ancak 308'ler hakettiği ilgiyi görmeyen araçlar. Yazdığınız fiyata satmanız çok zor bence ama inşallah gönlünüze göre olur.

Eren
07-03-2016, 09:02
Benzinli 308'lerin ve bu aracın bu fiyatı sonuna kadar hakkettiğini düşünüyorum. Hayırlı satışlar.

CaglarB
07-03-2016, 09:38
Hayırılı Satışlar, fiyat bence yüksek değil...
bir 308 fiestayla yanı paraya satılamaz.

Elrohir
07-03-2016, 11:06
Hayırlı satışlar

çok teşekkür ederim.

Hayırlısı olsun. Araba çok temiz. Temiz bakmanızın karşılığı bir fiyat belirlemişsiniz, inşallah da istediğiniz fiyata satarsınız. Ancak 308'ler hakettiği ilgiyi görmeyen araçlar. Yazdığınız fiyata satmanız çok zor bence ama inşallah gönlünüze göre olur.

Aracım için söylediklerinize teşekkür ederim, tek isteğim hayırlı ve kullanacak birine gitmesi inşallahta öyle olur. Ve haklısınız hak ettiği ilgi çok daha yüksek olmalı.
Belki de biz çok seviyoruz. Elimden geldiğince kıymet vererek kullandım, umarım hayırlı bir satış olur.

Benzinli 308'lerin ve bu aracın bu fiyatı sonuna kadar hakkettiğini düşünüyorum. Hayırlı satışlar.

Çok teşekkür ederim.

Hayırılı Satışlar, fiyat bence yüksek değil...
bir 308 fiestayla yanı paraya satılamaz.

Teşekkür ederim, aynı kanaatteyim, 308 leri başka bir araçla yanyana getiremiyorum. Bakalım piyasa ve şartlar sonucu nasıl bir edere gidecek aslanım benim.

mechanix
07-03-2016, 18:07
Her zaman söyledim, tekrar edeyim. 308 bence kompakt C segmentinde lider olmayı hak edecek kadar iyi bir araba. Performans, tüketim, yol tutuş ve sorunsuzluk özelliklerini ortak müştereklerde buluşturmuş bir araç. Fiestayla aynı paraya satılmaması lazım. Emsali Golf ve Focusdan ucuz olmaması lazım. Ama gerçekler çok kötü, maalesef 206 parasına satılıyor. Daha önce de yazdım. 2011 senesinde dizel 206'lar 15-16 ederken şu anda 22-23'e satılıyor. Ancak aynı yıllarda dizel 308'ler 35'e satılırken şu anda aynı paraya satılmaya devam ediyor. İnşallah bir değişiklik olur.

Elrohir nickli üyemizin de aracını hayırlısıyla istediği fiyata satmasını temenni ederim.

sessizgece
07-03-2016, 21:37
Hayırlı satışlar.
Aracınıza güveniyorsanız ki titizliğinizden belli rakam gayet normal.
İşte bizler fiyatı düşürüyoruz. Ne demek piyasanın üzerinde. Fiyatları normal. Ne ye göre mukayese yaptınız? Aracı ne kadar gördünüz, bindiniz, hissettiniz. Bir Peugeot kullanıcısının bu tür yorumlarda bulunması bana doğru gelmiyor?
Ne den mi?
Bu arabalara bakmazsanız üzer, doğru. Ama bizler arabalarımıza gözü gibi bakan kullanıcılarız. Bizim arabalarımız naziktir ve nazik olunmasını ister. Alman arabaları gibi hoyratça kullanılmaz ki o Alman'ları çekiciler üzerinde görmek mümkün. Kaç tane Peugeot çekici üzerinde gördünüz ki!
Aslanıma alıcı olan bir arkadaşa dedim ki "eğer bakamayacaksanız, nazik olmayacaksanız benim Aslan'ım size yaramaz" dedim ve hiç polemiğe bile girmeden konuyu kapattım. Her ne kadar nazik desem de çıt kırıldım da değildir.
Peugeot a binecekse bilen binsin, bilmeyen neye binerse binsin. Ne arabalara ne fiyatlar isteniyor. Benim Aslan'ıma istediğim fiyatı duymuşsunuzdur. İnat ettim ve sattım. Sıkıntı yok.
Aslan'ımı özlüyorum desem yeridir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

artgraft
23-03-2016, 09:11
Hayırlı satışlar..

Elrohir
25-03-2016, 13:36
Aslanım satılmıştır arkadaşlar, tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Yeni sahibinin de 308 sever biri olması ayrıca keyif ve mutluluk verici oldu benim için.

Şimdi nasipse birkaç ay içerisinde 308 Allure 1.6 Blue HDi 120 Hp EAT6 otomatik almayı düşünüyorum, paket olarakta premium pack + performance pack istiyorum.
Jant 18’’ ancak yanak 40 baya ince. Konforda sıkıntı yaşarmıyım düşüncesi içindeyim. Ayrıca baya sert yarma riski olur mu? 17’’ daha mı ehven olur gitgel yaşıyorum.
Gönlüm 18 diyor mantığım 17, tercih konusunda fikirleriniz destekleyici olur.

ayzinim
25-03-2016, 15:28
Alana da satana da hayırlı olsun. Bence kesinlikle 18'' jant tercih edin. Şuan aracımda kullanıyorum ve kesinlikle bir sıkıntı ile karşılaşmadım. 17'' lastik yanağı da 45 olacak. Arada çok fark yok. Ama görsellik açısında bu fark çok büyük. 17'' şahsen aracın altında sönük kalıyor. Ama 18'' ben buradayım diyor :tehlikeli

tsinanb
25-03-2016, 23:26
Aslanım satılmıştır arkadaşlar, tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Yeni sahibinin de 308 sever biri olması ayrıca keyif ve mutluluk verici oldu benim için.

Şimdi nasipse birkaç ay içerisinde 308 Allure 1.6 Blue HDi 120 Hp EAT6 otomatik almayı düşünüyorum, paket olarakta premium pack + performance pack istiyorum.
Jant 18’’ ancak yanak 40 baya ince. Konforda sıkıntı yaşarmıyım düşüncesi içindeyim. Ayrıca baya sert yarma riski olur mu? 17’’ daha mı ehven olur gitgel yaşıyorum.
Gönlüm 18 diyor mantığım 17, tercih konusunda fikirleriniz destekleyici olur.
Düşünürseniz biz de satmayı düşünüyoruz aracı ama sadece comfort pack var bizde :)

ayzinim
26-03-2016, 17:35
Düşünürseniz biz de satmayı düşünüyoruz aracı ama sadece comfort pack var bizde :)
Hayırdır Sinan? Ne var ufukta?

tsinanb
26-03-2016, 17:48
Hayırdır Sinan? Ne var ufukta?

Valla Cem abi ufukta küçülme var gibi. İşler için nakit lazım inşallah arabayı satmaya gerek kalmadan parayı buluruz

Cem B
26-03-2016, 19:08
Sinan pm attım :)

Elrohir
26-03-2016, 21:38
Alana da satana da hayırlı olsun. Bence kesinlikle 18'' jant tercih edin. Şuan aracımda kullanıyorum ve kesinlikle bir sıkıntı ile karşılaşmadım. 17'' lastik yanağı da 45 olacak. Arada çok fark yok. Ama görsellik açısında bu fark çok büyük. 17'' şahsen aracın altında sönük kalıyor. Ama 18'' ben buradayım diyor :tehlikeli

Tavsiyeleriniz teşekkür ederim.
Aslında gitgel yaşamamda birincil etken konfor birde And ve Sinan ikilisi oldu. Onlarla olan görüşmemizde de 18 ler ile özellikle arkada fazla torsiyon olma riski üzerinde durduk.
Ancak sanırım Sinan'ın da bana dediği gibi, ben 18 alacağım da kendime destek arıyorum sanırım:)

Teşekkür ederim size hayırlı satışlar olsun inşallah. Sıfır ve full pack düşünüyorum:)

Elrohir
13-11-2016, 15:50
Arkadaşlar yen, 308 i mi satıyorum, ilgilenen arkadaşlar olursa bilgiler ilandadır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2016-308-allure-full-donanim-hatasiz-en-dolusu-363505497/detay/

tsinanb
13-11-2016, 16:29
Hayırlı satışlar dilerim. Fiyat konusuna çok takıldım fikrimi belirtmek isterim. Bana kalırsa çok yüksek bir fiyat istemişsiniz zaten diğer ilanlar içinde de açık ara en pahalı araç. Biz 2015 model comfort packli 10.000 km deki arabamızı 76 bine satmıştık burdan oranlayınca bile müthiş bir fark çıkıyor. Bu fiyatla zor satılır sıfırını bu fiyatın altında bulabileceğime eminim

SM-G935F S7 Edge cihazımdan gönderildi.

407 exe.b.
13-11-2016, 20:20
400 de pazarlik payi oluyor heralde.Saka bir yana.Hayirli satislar.Ilk sayfada eski araciniz uzerinden bir fiyat tartismasi yurumus.Peugeot ikinci eli ucuz olan bir aractir.Cogu kimse tarafindan 2. eli bu yuzden tercih edilir.Ben birkac ay icinde aracimi degistirmeyi dusunuyorum.60 bin bandinda bana gore alinabilecek en iyi d segment araba 508 mesela.Her aracin ederi vardir peugeotunki budur genel anlamda.Eger 2012 model bir 508 icin 90 bin isteseler cogu kisi passat alir.Bu bir marka ustunlugudur.Bir hegemonyadir ve kolay kolay silinmez.Eminim siz de su an binmis oldugunuz araclari wv grubu araclarla ayni degerde satin alinacagini bilseydiniz acaba wv mi alayim diye dusunurdunuz.Tamamen kisisel fikirlerimdir.En nihayetinde peugeot seven biriyim.Ama bu sevgim tamamen fiyat konfor performans iliskisine dayali

CaglarB
14-11-2016, 08:04
Hayırlı satışlar,
Favorilerimde bir çok yeni kasa 308 var hepsi aylardır duruyor benim 2013 308'imde aylardır duruyor ve talep çok az. Piyasa durgun piyasada dolaşanlarda bu işin ticaretini yapanlar. sizin ilanınıza gelirsek aracınız değerli dolu bir araç maşallahı var sıfır desek yeridir.
Umarım peugeottan anlayan binmek için alacak düzgün insanlarla muhattap olursunuz. Sinan'ın bahsettiği konuda ise şöyle bir durum var, yıl sonu satış rakamlarından bayiler prim alır bu yüzden aralık ayı gibi eğer ellerinde araç varsa düşük karla satmayı hedeflerler.
bu çerçevede aracınızın muadilini sıfır olarak bu fiyatın biraz altına almak şu anda mümkün, yeni ötv ler geldiğinde ise 100 bin tl altına alllure 308 bulamayız diye düşünüyorum.

Elrohir
14-11-2016, 11:57
Değerli ve yön verici yorumlarınız için teşekkür ederim. Satış sürecini başlatırken aracımın durumu, piyasa, yıl sonu satışlar, araçlar arası farklar, yeni ötv zammı, ve satış sürecimi göz önünde bulundurarak bir fiyat belirledim. Bununla beraber acil satmak gibi elzem bir durum söz konusu değil. Bu arada değil 400 yeter ki hakkını verecek hayırlı bir alıcı olsun, gereken ne ise yaparız. 8 yıldır 308 kullanan biri olarak peugeotun tek arabasının 308 olduğunu düşündüğüm nacizane bir kanaatim var. Özellikle D segmentinde yaşadığı 508 faciasından sonra 308 in talebi daha da artmıştır. Ticaret helal pazarlık hak. Rabbim hepimize hem alırken hem de satarken hayırlı işler nasip etsin.

Elrohir
20-12-2016, 15:54
Aracım satılmıştır arkadaşlar. Başka bir markaya transfer oldum. Aslında gönlümde hep olan bir araçtı. Kısmet bugüneymiş. Burası da uzun yıllar okuduğum bilgi paylaşımı yaptığım, emekleriyle aydınlatıcı arkadaşlar tanıdığım bir yer oldu. Başka markaya geçmek ayrılmak değildir. Her daim yine buralarda olurum.

xweser
20-12-2016, 16:03
alana da satana da hayırlı uğurlu olsun. satacak arkadaşlara da fikir vermesi açısından kaça sattınız aracınız?

HamzaHakkı
20-12-2016, 16:31
Hayırlı olsun. Yeni aracınızı da güle güle kullanın.

407 exe.b.
20-12-2016, 16:48
Hayirli olsun yeni yildiziniz.Cok degisik bir markadir kolay kolay silinmez bunyeden.Ben de 2 yil kadar e2 paket avantgarde kullandim.Cok baska bir aractir.

Elrohir
20-12-2016, 20:42
alana da satana da hayırlı uğurlu olsun. satacak arkadaşlara da fikir vermesi açısından kaça sattınız aracınız?

Teşekkür ederim, 84 e verdim.

Hayırlı olsun. Yeni aracınızı da güle güle kullanın.

Teşekkür ederim, hepimiz kazasız belasız inşallah.

Hayirli olsun yeni yildiziniz.Cok degisik bir markadir kolay kolay silinmez bunyeden.Ben de 2 yil kadar e2 paket avantgarde kullandim.Cok baska bir aractir.

Eyvallah çok teşekkür ederim. Yıldız insanın gönlüne düştü mü çıkmaz gerçekten. Ezelden beri MB gönlümün aracı olmuştur hep. Allah daha iyilerini nasip etsin hepimize.

emax34
20-12-2016, 22:16
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanin

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tsinanb
20-12-2016, 23:04
Alana da satana da hayırlı olsun. İlandaki fiyatın çok altına satılmış. Yeni aracınız nedir?

Elrohir
21-12-2016, 15:24
Alana da satana da hayırlı olsun. İlandaki fiyatın çok altına satılmış. Yeni aracınız nedir?

Alacağım aracı bulunca acil verdim, hayırlı da oldu çok şükür. Benim aracı gördünüz, biliyorsunuz ful sıfır araçtı. Bilgi vermek adına olsun piyasası yılbaşına kadar 88 civarına gidiyor. Piyasa hızlı, satış çok.
Yeni aracım A 180. Rabbim hepimize kazasız, belasız, iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

tsinanb
21-12-2016, 15:31
Güle güle kullanın. Dolu bir yeni 308 den sonra mercedes keser anca :)