PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamun Aleykum 301 1.6 hdi allure olarak aranıza yeni katıldım.

Sefa
08-02-2016, 14:36
Selamun aleykum 2 gun once 2015 model 1.6 hdi allure paket peugeot almıs bırı olarak foruma katıldım.Forumdakı bılgılerden ve bılgılerımızden faydalanmak dılegı ıle.

ssgti
08-02-2016, 14:45
Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun...

Sefa
08-02-2016, 15:33
tesekkür ederim.İnşallah memnun kalırız araçtan.

tsinanb
08-02-2016, 17:28
Hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun

emax34
08-02-2016, 19:54
Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun Güle güle kullanmanız dilegiyle

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarunHoca
08-02-2016, 19:55
Aleyküm selam.... bir 301'li arkadaş daha aramıza katıldı, sevindim. Yeni aracınız hayırlı olsun. Umarım aracı seversiniz. Sıfır dizel sedan olarak alınabilecek en iyi aracı aldınız bence. Tabi fiyatına göre. Aracınız hangi renk? Kaça aldınız? Ilk izlenim ve düşünceleriniz neler? Neden örneğin c-elysee, blue, symbol veya linea değil de 301 ? Bunları paylasirsaniz seviniriz.

Sefa
08-02-2016, 20:45
Tüm arkadaşlarlara teşekkür ederim hoşbulduk tekrar. Öncelikle aracı almamdaki sebep emsallerine göre fiyat olarak makul olması oldu birinci tercih bu.ikinci olarak bir dacia, Fiat linea renault kullanmis ve en sonunda 307 kkullanmış biri olarak iclerinde en rahat ettiğim pejo oldu. Genelde insanlar begenmesede ben çok sevdim bu araçları. Citroen elysee de güzel ön konsol bence daha dolgun gözüküyor ama Citroen e oldum olasi isinamadim ne kadar ayni gibi olsalarda her yönden pejo daki sadece aslan yeter diye düşünüyorum. Aracım i üsküdar libadiye aktif iriyil dan aldim siyah renk kalmıştı sadece ben aldim, cizik toz vs belli etsrede siyah güzel bir renk. İçidr siyah olduğu için memnunum. Ancak dikkat imi çeken allure paket olsada içinden dışından çok calmislar örneğin kaput ta fitil ve kartel muhafiza yoktu hediye olarak taktirdim iste cam ortada olması koltuk başlıkları sabit olmasa emniyet kemeri sabit olması gibi calmalar olmuş ama fiyatına göre bence bi clio dacia vs. Den daha iyi bir arac kanimca.

HarunHoca
08-02-2016, 21:08
Tüm arkadaşlarlara teşekkür ederim hoşbulduk tekrar. Öncelikle aracı almamdaki sebep emsallerine göre fiyat olarak makul olması oldu birinci tercih bu.ikinci olarak bir dacia, Fiat linea renault kullanmis ve en sonunda 307 kkullanmış biri olarak iclerinde en rahat ettiğim pejo oldu. Genelde insanlar begenmesede ben çok sevdim bu araçları. Citroen elysee de güzel ön konsol bence daha dolgun gözüküyor ama Citroen e oldum olasi isinamadim ne kadar ayni gibi olsalarda her yönden pejo daki sadece aslan yeter diye düşünüyorum. Aracım i üsküdar libadiye aktif iriyil dan aldim siyah renk kalmıştı sadece ben aldim, cizik toz vs belli etsrede siyah güzel bir renk. İçidr siyah olduğu için memnunum. Ancak dikkat imi çeken allure paket olsada içinden dışından çok calmislar örneğin kaput ta fitil ve kartel muhafiza yoktu hediye olarak taktirdim iste cam ortada olması koltuk başlıkları sabit olmasa emniyet kemeri sabit olması gibi calmalar olmuş ama fiyatına göre bence bi clio dacia vs. Den daha iyi bir arac kanimca.

Tekrar hayırlı olsun, dediğiniz gibi parasına göre güzel bir araç. Malzemeden ve ufak tefek şeylerden çalmalarına rağmen iyi araç. Belirttiğiniz gibi en iyi tarafı fiyatı. Yakıt tüketimi arka diz mesafesi ve bagaj hacmi de işin içine girince, ifade ettiğiniz eksiklikler göze gelmeyebilir. Siyah, zor bir renk, ancak içi de bej olsa idi bence daha güzel bir kombin olurdu. Citroen c elyseenin konsolda siyah trim yok, bu bakımdan 301 allurenin konsolu bence daha gösterişli. Tekrar hayırlı olsun.

Sefa
08-02-2016, 21:29
Değerli yorumlariniz için çok teşekkür ederim Harun hocam Allah razı olsun.

Sefa
08-02-2016, 21:31
Ici bej olmasını cok seviyorum ben araçlar da her renge Yakisiyor cokda sık ancak aşırı şekilde leke oluyor o yüzden ileri süreçler için siyah çok kullanisli. Ve krem bi noktadan sonra çirkin durmaya başlıyor siyah ise asilligini koruyor. Ama dediğiniz gibi çok güzel bir kombin olurdu.

gonsales
08-02-2016, 21:44
hayırlı olsun 301 çok doğru trcih olmuş bence sınıfının en güzel tasarımına sahip aracı

HarunHoca
08-02-2016, 21:56
Değerli yorumlariniz için çok teşekkür ederim Harun hocam Allah razı olsun.
Kullanım durumu hakkında bir şey diyemem, çabuk kirleniyor ve temizlenemiyor içine işliyorsa kötü. Ancak bej konsol ve koltuklar araca ferahlık katıyor. Ben sıfır alacak olsam bej tercih ederdim ve korumaya çalışırdım ferahlık adına. Iyi günlerde, kazasiz belasız keyifle kullanmanızı ve tadını almanızı dilerim.

acemli68
08-02-2016, 22:08
Gule gule kullanin Allah kaza bela vermesin

shaho
08-02-2016, 22:10
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler.

tebukan
08-02-2016, 22:23
Güle güle kullanın inşallah. Forumda keyifli sohbetler dilerim

Sefa
08-02-2016, 22:42
Tekrar tüm forum sakinlerine teşekkür ederim.