PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracım RCZ 200 YEARLİNG SiYAH

werewolf
02-10-2010, 14:43
Sevgili arkadaşlar merhaba..Bu hafta çarşamba günü RCZ yi hiç umulmadık şekilde erkenden teslim aldık.Birkaç fotoğrafı paylaşıyorum.RCZ düz vites 200 lük..

Abdullah
02-10-2010, 15:01
Sevgili arkadaşlar merhaba..Bu hafta çarşamba günü RCZ yi hiç umulmadık şekilde erkenden teslim aldık.Birkaç fotoğrafı paylaşıyorum.RCZ düz vites 200 lük..

hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin gerçekten muhteşem bir araç 200hp in keyfini çıkart.

werewolf
02-10-2010, 15:14
Abdullah arkadaşım çok teşekkür ederim dileklerin için.Dediğin üzere 1600 motor bir araç için performansı gerçekten oldukça tatminkar.Gücün yere aktarımı çok dengeli ve zamanında..Ben açıkçası çok hızlı kullanmayı pek sevmem.Ara hızlanmalar çok daha güzel gelir bana.Ve RCZ de düz vitesinde etkisiyle ivmelenme duygusu yüz güldüren türden..Ayrıca 19 lastiklere ve sert süspansiyonlara rağmen,komfor duygusuda yaşıyorum.Oturuş pozisyonu çok ergonomik...

BahadırALTUN
02-10-2010, 15:57
Hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Çok güzel bir araç.

γuяdaeя
02-10-2010, 16:06
Jantların rengi haricinde muhteşem. Allah nazardan korusun... Kocaman bir maşaallah :nazar

mygold
02-10-2010, 16:57
hayırlı olsun aramıza hoşgeldınız.ıyı forumlar. aracınızla ılgılı bol bol foto verırsenız sevınırız.
hangi ilden katılıyorsunuz...

γuяdaeя
02-10-2010, 17:32
Şöyle büyütelim biraz gözümüz bayram etsin :)

http://img442.imageshack.us/img442/3107/resim1r.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/8192/resim2r.jpg

werewolf
02-10-2010, 18:19
Çok teşekkür ederim.Hepimiz kazasız belasız Pejolarımıza binelim :).Fotoğrafları tam beceremedim sanırım.Düzeltmişsiniz daha güzel olmuş.Elinize sağlık.Aslında bu jantlar 200 lerde mecburi.Diğer 5 kol jant sadece 156 larda var.Konfigirasyon yapmak istemiştik aslında başta ama mümkünü olmadığını söyledi bayim.En azından şu sıralar.Sanırım 2011 de konfigirasyon mümkün olacakmış.Açıkçası beklemek istemedik.Yorumlara devam...

γuяdaeя
02-10-2010, 19:01
Jantların tasarımı güzel, hatta bence en güzeli bu.. Tercih yapabiliyor olsaydım gümüş renk ya da koyu gri tercih ederdim. Mecbur kalmak kötü bir şey, maalesef, burası Peugeot Türkiye :/

Yasin CCK
02-10-2010, 19:27
Çok çok güzel bir tercih yapmışsınız, her Peugeot severin rüyasıdır RCZ ;)

200lük olması güzelliğinin yanına performansıda ekleyince tadından yenmiyor :D

Benim gibi modifiye tutkunu bir insanın bile stock olarak binmeyi kabul edeceği bir araç :)

Kazasız, belasız, cezasız, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Ömer Gedik
02-10-2010, 20:51
Aramıza bu zarif arkadaşınızla tekrar hoşgeldiniz. Görselliği son dönemdeki araçlar arasında muhteşem. Sizi ve aracınızı buluşmalarda kesinlikle görmek isteriz.

Araçla ilgili söylebilecek pek söz yok aslında. Herşeyi dört dörtlük. Bilmiyorum dikkatinizi çekti mi? Ben disk lerine bakmıştım 340mm çaplı ön diskler mevcut. Pek dikkat çekmiyor olabilir lütfen jantların 19 inç olduğunu düşünerek tekrar bakın ve 100-0 km/h Fren değerini tahmin edin. :D

TanerHoca
02-10-2010, 21:30
hayırlı olsun. kazasız, sorunsuz ve keyifle kullanmanız dileklerimle. :)
http://img811.imageshack.us/img811/2051/nazar.jpg ;)

werewolf
02-10-2010, 23:11
Ömer bey ve Tanerhoca çok tşk ediyorum.Nazar boncuğu kocaman :).Biraz önce Bağdat caddesinde biraz turladım.Gerçekten ilgi çok fazla.Görüntü sıradışı olduğundan sanırım.Bu arada bir arkadaş nereden diye sormuştu.Ben İstanbul da yaşıyorum...Tekrar tşk ediyorum..Görüşmek üzere

Ömer Gedik
02-10-2010, 23:34
Werewolf bende belirteyim. Allah nazardan korusun. Bu araçta çok dikkat etmek lazım. Herkes sık sık dönüp bakacaktır.

Bu arada Sizden Ricam müsait bir zamanda aracınızı detaylı fotoğraflamanız oalcka. Bizimde gözlerimiz bayram etsin değil mi :)

MaLi
02-10-2010, 23:46
Oh ne güzel.
Forumda bir RCZ daha geldi.
:)

werewolf
03-10-2010, 06:59
Sayın Ömer haklısınız.Yeni fotoğraflara ihtiyaç var.Daha şık açılardan çekip gönedereceğim,merak etmeyin.Sizinle aracı alım sürecimiz hakkında ve bayide yaşadıklarım hakkında kısaca bir kaç şey paylaşmak isterim.Ben RCZ yi zaten uzun zamandır biliyordum ve beklemedeydim.İlk aracı kardeşim bir Peugeot bayisinde beyaz olarak gördüğünde hemen beni aradı ve ilk bayiye gidip derhal görmemi istedi.Açıkçası ben güzel olacağını tahmin ediyordum.Arkadaşlar araç Türkiyede bayilere geldiğinin 2.günüydü sanırım Pejo Yıldırım Otoya (Maltepe bayisi) gittim.Bu arada kardeşime gittiği bayide Türkiyede sadece 2 tane var gibisinden hava atmışlar.Hani sadece bizde var falan :D.Neyse bayiye girdim çil çil 2 tane biri beyaz 156,diğeri karbon tavanlı 200 siyah.Tabiki ben şoklarda.Bu arada bahsettiğim bayi Türkiyenin en çok RCZ satan bayisi.Adamlarda bir tanede aşağıda stokta karbon 200 var.O anda 2 tane 200 var ikiside karbon ve tam dolu araçlar.Daha dolusu yok..Bu arada arkadaşlar şunuda söyliyeyim araç çok yeni olduğundan ilk gelen RCZ lerin donanımları karman çorman olmuş.Pejo ne gönderdiyse bayiler onu almak durumunda kaldı.Neden ?.Çünkü ben başka pejolara gittiğimde xenon farsız,elektrikli koltuğu olmayan ama karbon tavanlı 156 lar gördüm.Ve fiyatlar donanımlı araç ile aynı söyleniyordu.Anlıyacağınız ilk başta ki hala öyle olabilir biraz donanım karmaşası vardı.Katalog donanımlarıyla gelen araçlar uyuşmuyordu.Bu dediğim gördüğüm 156 lar için geçerli.200 lükler tam donanım geldi,sadece üst tavan karbon yada yearling denen piyano black görünümde.Ben ilk başta beyaz 200 lük istedim ama mümkünü olmadığını söylediler.Hani konfigürasyon var ya sitede.O hesap.Ama olmuyormuş.Biz bu arada beyazmı,siyahmı derken batideki 2 karbon 200 uçtu gitti,satıldı.Bu arada karbon tavan çok güzel duruyor(mat karbon,birde parlağı var 156 beyazlarda parlak var).Kardeşim bu arada beyazdan siyaha ikna etmeye çalışırken kaldıkmı arabasız.Karar verdik hadiii bu sefer hazırda 200 siyah yok.Bu arada karbon istiyoruz.Gördük çok sevdik.Demezlermi Tansel bey bir sonraki partide araçlar yearling gelicek,gemi yola çıkacak,denzileri aşıcak şudur budur :(.Tabi canımız sıkıldı biraz.Siyaha döndük e o zaman neden karbonları almadık,kızdım tabi kendime.Yavrular bağıra bağıra gitti.Sonra bir telefon siyah 200 bulduk ama yearling.Gelin görün.Ben o ana kadar karbon tavan hariç siyah 200 yearling hiç görmedim.Neyse kardeşle gittik araca baktık.Ama kafa bizim karbonda ya önce beğenmedik.Karbon daha yarışçı,vahşi duruyordu sanki bize göre.Ama bayi aradı yanımda merkez Pejodan RCZ den sorumlu şahsiyeti.Karbon şu sıralar gelmiyecek.Yoldada gözükmüyor.2011 de olabilir.Açıkçası daha fazla beklemedik ve kararı verdik.Ve şu an diyorumki iyiki almışız.Neden derseniz bu tavanda çok hoşuma gidiyor şu an ve 3000 tl daha hesaplı oldu.Onun haricinde aynı donanım.Bayim Yıldırım Pejo süreç içinde harika bir hizmet verdi bana.Burdan teşekkürü etmek isterim onlarada.Başta Cem beye :).Çok ilgiliydiler.Ve o kadar araba satmışlarki bir ara abi 107 den daha fazla RCZ sattık dediklerini hatırlıyorum.Durum bu yani.Bu arada Yasin CCK tşk ederim sizede.Şöyle söyliyeyim,araca dokunmaya tuning olsada ben kıyamam.Ben hızlı kullanmayı pek sevmem.Ben aracı kasası için alırım.Ama bu arada 200 lük olunca tabiki esneklik daha iyi oluyor,oda çok zevkli tabiki..paylaşıma devam..görüşmek üzere.sevgiler..

Yasin CCK
03-10-2010, 12:26
Peugeot sevgisi bir başka oluyor ;)

Kaç kişi aracıyla ilgili detayı bu kadar net hatırlar ve paylaşır ki :D

Elinize sağlık, keyifle keyfini sürersiniz inşallah...

GLR
05-10-2010, 03:29
Güle güle kullanın bence diğer siyah-gri 19 jantlar daha çok yakışıyor siyah renge bu biraz fazla asi durmuş :)

Valla bende içine oturduktan sonra çok beğendim aracı benzinli olmasına rağmen neden olmasın seneye yaza doğru belki alırız dedim.

Ailem geldiğinde beraber inceleyip karar veririz babam kendisi söyledi gidip bakalım şu araca diye zaten performans pek aramıyorum 156 hp ile 8 lt karma tüketirse iyi olur benim için keşke birde test edebilsek.

reisG
05-10-2010, 08:22
Aramıza hoşgeldiniz. RCZ hepimizin sahip olmak istediği bir araç. Ben bir iki yıla kadar durumu düzeltip alırım diyorum. Tabi ki renk kesinlikle siyah veya beyaz olmayacak. Yurtdışı Lansmanlarda görülen mavi renk olacak.
Bu arada Ömer 'in de dediği gibi RCZ den daha fazla poz fotoğraf istiyoruz. Fuar buluşmamıza gelmeniz çok güzel olacaktır.

06cnk
31-10-2010, 14:17
Allah kaza bela vermesin,süper...

ouzhan
01-05-2011, 23:28
Bende Maşallah diyerek başlamak istiyorum. Hayalimdeki araç benim de 200 hp Rcz. Düz vites de olması mükemmel.
Allah kazasız sürüşler nasip etsin.

powermoon
05-05-2011, 00:03
Şimdiden efsane olmaya aday...

SuLh
11-06-2011, 01:31
Hayırlı uğurlu olsun araban hayalimdeki arabanın aynısı maşallah :nazar :nazar :)
Şey sormak istiyorum 100 km de kaç litre benzin tüketiyor aracın? ??/100 KM

Abdullah
11-06-2011, 13:30
Hayırlı uğurlu olsun araban hayalimdeki arabanın aynısı maşallah :nazar :nazar :)

SuLh RCZ kullanıcısı arkadaşımız bir ara geldi gözümüzü bayram ettirdi sonra ses seda çıkmadı kalıcı olmadı forumumuzda inşallah gelir ve cevap yazar sana.

Esat
11-06-2011, 13:48

SuLh RCZ kullanıcısı arkadaşımız bir ara geldi gözümüzü bayram ettirdi sonra ses seda çıkmadı kalıcı olmadı forumumuzda inşallah gelir ve cevap yazar sana.

Abdullahım onlar çok hızlı gelip gitmeleri bir oluyor :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

Abdullah
11-06-2011, 14:04

Abdullahım onlar çok hızlı gelip gitmeleri bir oluyor :gul5 :gul5 :gul5 :gul5 :gul5

Haklısın abicim araçlar hızlı olunca ;D

werewolf
13-08-2011, 15:47
Sevgili Sulh arkadaşım.Kusuruma bakma,her zaman giremiyorum.Ben çok hızlı ve seri kullanan biri değilim,o yüzden 9,2 ile 11 litre arasında değişiyor benim bilgi ekranımda yazan.Ancak ben 200 lüğü olan tanıdıklarımın seri kullanımda 15 litreye çıkdıklarını biliyorum...:)

MuratÇ.
19-08-2011, 11:29
MERHABA TANSEL HOCAM,

RENK ÇOK GÜZEL OLDU.AMA YENİ FOTOLARI BEKLIYORUZ.

Ömer Gedik
19-08-2011, 11:44
Tansel abi tanıştığıma çok sevindim. Diğer buluşmalarımıza da katılmanı isterim.

Murat forumda tamamı büyük harf kullanmıyoruz lütfen dikkat edelim.

werewolf
19-08-2011, 20:46
Tansel abi tanıştığıma çok sevindim. Diğer buluşmalarımıza da katılmanı isterim.

Murat forumda tamamı büyük harf kullanmıyoruz lütfen dikkat edelim.
Sevgili Ömer bende çok memnun oldum.Sizler gibi arkadaşlarla paylaşım çok hoş.Teşekkür ediyorum.Katılmaya çalışırım,memnuniyetle:)

werewolf
19-08-2011, 20:48
MERHABA TANSEL HOCAM,

RENK ÇOK GÜZEL OLDU.AMA YENİ FOTOLARI BEKLIYORUZ.

Sevgili Murat fotoğraf yayınlama işini pratikte şu an pek beceremiyorum.Ama Taner hoca,Ömer ile ulaştırmaya çalışacağım:)

slaey
16-09-2011, 15:02
konuyu açalı 1 yıl olmuş keşke bi uğrasanda memnunmusun değilmisin anlatsan :fiuw

Abdullah
16-09-2011, 15:15
konuyu açalı 1 yıl olmuş keşke bi uğrasanda memnunmusun değilmisin anlatsan :fiuw

iftar buluşmamızda bizimle beraberdi geçtiğimiz çarşamba buluşmasınada gelecekti fakat buluşma saatinde karşıda işi olduğundan gelemedi.