PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara özel servis

titu
23-01-2016, 17:13
Ankara'da özel servis olarak önerebileceğiniz iyi bir usta servis var mı? Teşekkür ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

kral1840
23-01-2016, 17:36
Ankara'da özel servis olarak önerebileceğiniz iyi bir usta servis var mı? Teşekkür ederim

istanbul yolu acity yanında erciyes işyerleri sitesi var orda livanın yanındaki sokakta erkay peugeot var.
uzun yıllardır oraya gideriz çok şükür hiç problemimiz olmadı.tavsiye ederim.
yakup,adem ve mehmet ali usta var.

ziraatci
23-01-2016, 17:38

Ben tekin Peugeot A gidiyorum. Sıkıntı yok memnunum. Fiyat olarakta uygun. Orjinal parça kullanıyorlar.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

titu
23-01-2016, 17:54
Değerlendireceğim teşekkürler

mimit
24-01-2016, 10:07
Şaşmaz sanayi sitesi, gençdoğanlar peugeot,onur ustayı bulup görüşürseniz yardımcı olur,forumdan bir kaç arkadaşımızı da yönlendirdim olumsuz bir geri dönüş olmadı daha ama Ankarada Fatih Peugeot(yetkili servis) ilede forumumuzun anlaşması vardı, işçilik ve yedek parçada indirim hakkımız var,Sİte üzerinden Ömer Gedik arkadaşımıza ulaşırsanız daha detaylı bilgi verecektir bu konuda.

Madmax009
02-02-2016, 21:08
Gençdoğanlar peugeot servisine bende gittim gayet ilgililer ve gerçektende bilgililer. İlk önce orjinal ürün tavsiye ederler bütçeyi aşar durumu oluşursa Fiyat/performans yüksek ürün tavsiyesindede bulunurlar