PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 508 Anahtar sorunu

Aziz508
15-01-2016, 18:54
Arkadaşlar araçta anahtarsız giriş ve start&stop mevcut, sorun şu; anahtarı soğukta bırakınca ne düğmeleri işlev görüyo nede anahtarsız giriş. Anahtarı ısıtmadıkdan sonrada aracı kullanamıyorum. Aynı sorun yedek anahtardada mevcut. Yani sorun anahtarsız girişte desem kumanda düğmeleride işlemiyo. Bi bilen varsa yardım lütfen, malum havalar soğuk çocuk gözetler gibi anahtar üşümesin diye uğraşıyorum :)

c63

gonsales
15-01-2016, 22:46
merhaba aziz anahtarın soğuk ile ilgili bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum.
sorun pillerin zayıflamasından kaynaklı olabilir yada eğer anahtarların yanında başka bir elektronik cihaz falan bulunursa bazen frekans karışması söz konusu olabiliyor
anahtarın işlem yapmadığı durumlarda açma yada kilitleme butonunu 10-15 saniye basılı tutarsanız resetleniyor.
denemenizde fayda var...

Cagatay
16-01-2016, 01:21
Piller zayıflamıştır yada gonsales arkadaşımızın dediği gibi resetleyebilirsin.

Aziz508
16-01-2016, 23:11
merhaba aziz anahtarın soğuk ile ilgili bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum.
sorun pillerin zayıflamasından kaynaklı olabilir yada eğer anahtarların yanında başka bir elektronik cihaz falan bulunursa bazen frekans karışması söz konusu olabiliyor
anahtarın işlem yapmadığı durumlarda açma yada kilitleme butonunu 10-15 saniye basılı tutarsanız resetleniyor.
denemenizde fayda var...
Frekans bozacak bi cihaz yok genelde tel ile birlikte duruyo cebimde. Piller zayıflamış olabilir belki ama oda çok uzak mesafelerden bile işlev gördüğü için ihtimal vermemiştim. Pilleri değiştirip resetleme olayını deneyeyim birde. Yardımlarınız için teşekkürler.

c63

gonsales
16-01-2016, 23:42
Frekans bozacak bi cihaz yok genelde tel ile birlikte duruyo cebimde. Piller zayıflamış olabilir belki ama oda çok uzak mesafelerden bile işlev gördüğü için ihtimal vermemiştim. Pilleri değiştirip resetleme olayını deneyeyim birde. Yardımlarınız için teşekkürler.

c63
cep telefonu frekans karışmasına sebep olabiliyor...