PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010 206+ 1,4 75 hp ilk aracim oldu

DOKTOR07
12-01-2016, 15:02
merhabalar,
ilk olarak 206+ 1,4 benzinli 2010 model ilk aracım olduğunu belirtmek isterim. daha önce peugeot aklımdan geçmemişti. temiz bir araç ve bir anda 30.12.2015 te bir tanıdıktan aldım. aracı kullandıkça hoşuma gitmeye başladı. araçta lpg yok ve taktırmak ta pek mantıklı gelmedi. yakıt fena değil. ayrıca burada nasıl mesaj yazılır veya nasıl yardım alınır onu da bilmiyorum. şimdiden yardımınızı rica edeceğim.
* aracımda yol bilgi ekranı kırık. yedek parçacıyı aradım tek satır mı üç satır mı diye sordu ve fiyat 490 tl dedi. bu ne anlama gelir ve bununla yakıt, derece, tarih vs. görüntülenebilir mi? bir kaç sitede kol değişimi ile yol bilgisayarı gibi kullanılabileceğini okudum doğrumudur. ayrıca tamiri mümkün müdür?
* bagaj için bir aydınlatma olur mu?

yardımınızı rica ediyorum.

ayzinim
13-01-2016, 10:08
Merhaba. Öncelikle sizi ve aslanı yakından tanımak isteriz. Forum kuralları bu işlem sonrasında sorularınıza yanıt verilecektir.

Poyraz48
10-05-2016, 08:11
Arkadaşım öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileklerimle. bende de aynı özelliklerde 2010 model 1,4 benzinli atom gri 206+ var henüz 27,000 km de.
Yol bilgi ekranında sadece saat tarih ve radyo özelliklerini görebilirsin yol bilgisayarı yok. ekranın 3 yada 1 satır olup olmadığını bilmiyorum. ayrıca kol değişimi gibi birşey de hiç bir forumda görmedim. Böyle bir şey mümkünse lütfen bana da bilgi ver :D bagaj için ise ben park lambalarından bi kablo çektim ve led ışık bağladım bir de ayrı bir anahtar yaptım ne yazık ki bu fransızlar bagaja lamba koymaktan bile aciz. lpg konusuna gelince bende senin gibi ilk başta taktırmayı hiç düşünmedim yaklaşık 11,000 km aracımı benzinde kullandım. Ama artık dayanamadım ve zavolli marka lpg taktırdım. Stepnenin yerine alttan çelik muhafazalı ve arabamı 10 kat daha fazla sevmeye başladım :D uzun yol 14 krş ş. içi klima açık 18 krş yakıyor artık. Bagaj dan da herhangi bir kaybım olmadı bagajım olduğu gibi duruyor çok memnunum işçiliğine güvendiğin bir yere taktırırsan kesinlikle sıkıntı yaşamadan uygunca binersin ve arabanı daha da çok seversin buna emin ol... benim bildiklerim ve önerilerim bu kadar senin bu zamana kadar ki gördüğün eksiklikler ve diğer konularda ihtiyacın olursa özelden veya buradan yazabilirsin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.