PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Kapı Aynası

vethek
04-01-2016, 15:07
Arkadaşlar merhabalar. Adım Abdullah 2010 model 308 1.6 vti kullanıcısıyım.Ankara'dan yazıyorum. 4 gün önce falan yolda giderken geri gelen araç yavaşlamadı bende manevra yaparak sağ taraftaki adamın sol aynasına sağ aynam ile çarptım :terli:terli Sıkıntı şu ki aynanın üst metal gibi görünen aksamda hiçbir problem yok. Fakat alt kısımdaki siyah plastik kapak kırıldı. Ankara'da yıldız sanayi sitesine gittim. 3 yerde ayna buldum kapağı satma taraftarı olmadı hiçbiri. 5 10 liralık siyah plastik kapak için 150 200 lira ödememi ve kendi orijinal aynamı da onlara vermemi bekliyor uyanıklar. Sizden bu konuda yardım istiyorum daha önce böyle bi durum başına gelen var mı? Bu parça piyasada benim araştırdığım kadarıyla satılmamakta yanılıyor muyum?Ne yapmalıyım?:yardim:yardim:yardim Şimdiden teşekkür ederim hepinize.
Daha aydınlatıcı olması için fotoğrafı arkadaşlar. Üst kısımdaki çizikler kazadan öncede vardı. Aynayı da elimle yerleştirdim sıkıntısı yok. Sarkan kabloda hava ısısını ölçen zımbırtı onuda içine koydum aynanın.
http://i.hizliresim.com/O77nM0.jpg

converse10
04-01-2016, 19:40
Yeni ayna al daha hesapli 150 tl filan cikmacilar aşağı rakam cikarmaz

vethek
04-01-2016, 23:29
Yeni ayna al daha hesapli 150 tl filan cikmacilar aşağı rakam cikarmaz

aynen hocam ama acaba ayna değişmeden temin edemez miyim diye uğraşıyorum parasında değilim işin adamı enayi yerine koyuyorlar. Bi kapağı yok diye tüm aynayı değişcem bide üstüne kendi aynamıda onlara vericem:kafa:kafa:kafa:kafa

converse10
05-01-2016, 07:24
Çok haklısınız serviste parça olarak satmadıklarini biliyorum çıkmaçılarda size kesin fahiş fiyat vericeklerdir. Bostancı sanayi sitesinde forum dostumuz şamil ile baya maceramiz geçti 10 tl lik malzemeyi 50 tl fiyat çektiler gerisini siz dusunun

reisG
05-01-2016, 10:20
Geçmiş olsun. Çıkmacıdan temiz bir sağ ayna almak en mantıklısı.Kullanmadığının parçaları da yedek yaparsınız.

CaglarB
05-01-2016, 11:12
Bantla devam et, elin bollaşınca alırsın hocam
çok rahatsız ediyorsa takıyorsan alacaksın yapacak bir şey yok :)