PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bej renk halı paspas nereden bulabiliriz???

yengec
28-12-2015, 10:43
Merhaba arkadaşlar,

Premıum iç döşeme çift renk, bej halı paspas lazım bulamıyorum, kauçuk paspas var fakat hafif koku yapıyor buda beni rahatsız ediyor. Gören, bilen, alan varmı acaba? Nereden temin edebiliriz??

mimit
28-12-2015, 11:04
öncelik le kış aylarında kauçuk paspas tan vazgeçmemenizi öneririm, hava ve yol koşullarından dolayı temizliği daha kolay oluyor,biraz daha kaliteli bir ürün kullanırsanız koku yapmayacaktır, halı paspaslar yıkansa bile tam kurumadığı için onlarda kış aylarında koku ve buğu sorununa neden oluyor.

Bir firma vardı adını hatırlayamadım ama gitti gidiyor tarzı sitelerde ürünleri var araca özel üretim yapıyorlar logo basımından renk seçeneğine kadar farklı imkanlar sunuyorlar, ama kış ayları için kesinlikle kauçuk paspas diyorum mümkünsede 3d olarak adlandırılan modellerden.

yengec
29-12-2015, 19:22
Tavsiye için teşekkür ederim. İnternette Koku yapmaz diye satılan kauçuk paspasların çoğu koku yapıyor, yakından görerek almak daha mantıklı fakat piyasada bulamadım. Yarın yetkili servise şanzıman alıştırması için gideceğim orada bir soracağım. İnternette araştırdım fakat bej renk olarak 308 uyumlu karşıma çıkmadı.

FREE-095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray61
31-12-2015, 02:40
Aradığınız paspaslar bagajımda duruyor :) satmayı düşünmüyorum ama .

reisG
31-12-2015, 11:10
Bursa Sançelik Peugeot yedek parçayı bir arayınız. Ben pek çok aksesuarı oradan bulmuştum. Belki onlarda hala vardır. veya yönlendirme yapabilirler.....

yengec
31-12-2015, 15:35
Aradığınız paspaslar bagajımda duruyor :) satmayı düşünmüyorum ama .

:korku3 Bu olmadı ama. Nerden aldınız?
Dün yetkili servise gittim, halı ve kauçuk olarak sadece siyah olduğunu söylediler :kafa

eray61
10-01-2016, 23:54
:korku3 Bu olmadı ama. Nerden aldınız?
Dün yetkili servise gittim, halı ve kauçuk olarak sadece siyah olduğunu söylediler :kafa
Aracı aldığımda üzerindeydi.Sonradan almadım.