PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 Bakım teknik destek talebi

titu
05-12-2015, 16:47
Merhaba arkadaşlar,

2014 Modem 1.6 e-hdi aracıma bakım yaptıracağım garantisi de dolmak üzere olduğundan teknik serviste değil de dışardaki bir serviste yaptırmayı düşünüyorum ancak;
1- Polen filtresinin kapağını açmayı başaramadım (torpido altı) dışardaki bir serviste de açarken kırarlar diye korkuyorum nasıl açıldığı hakkında bir fikri olan var mı internette 1 tane video geziyor ama resimlerden oluştuğu için tam anlaşılmıyor tırnaklar kırılma tehlikesi altında
2- Aracın hava filtresini inetrnette bulamadım eski 308 lerin polen filtresi çıkıyor genelde internetten sipariş verebileceğimiz bir yer biliyor musunuz?
3- Yağ filtresinin olduğu yeri göremedim şöyle bir göz gezdirdim ama maalesef :(

Peugeot'un en olunmadık yerlere saklama gibi bir huyu var malunumuz bu parçaların olduğu kısımları.

Resimlerle ve videolarla destekli yardım edebilirseniz çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürlerç

Ömer Gedik
07-12-2015, 08:37
Aramıza hoşgeldiniz. Bakımı siz mi yapacaksınız?

1- Polen filtresini kapağı sıkı geçmedir çekilerek çıkar.

2-Sahibi olduğum www.PeugeotYedek.com adlı sitede filtreler mevcut.

3-Yağ filtresinin plastik kapağını akünün sol yanına bakarak görebilirsiniz. Ara boşluktan ulaşılıyor.

titu
07-12-2015, 16:25
Çok teşekkürler sağolun.

Burde77
07-02-2016, 11:36
Araçlarınızı servisten başka yerlerde kesinlikle elletmeyin ...tavsiyedir

shaho
07-02-2016, 13:23
Sahibi olduğum www.PeugeotYedek.com (http://www.PeugeotYedek.com) adlı sitede filtreler mevcut.
Süpermiş ya. Bu yedek parça satış linkini herkesin görebileceği yere koymanız lazım. Benim gibi bilmeyen forum üyeleri için çok iyi olur. En azından muhatabımız belli olur aklımıza takılanların cevaplarını da güvenilir bir şekilde alabiliriz.

zagalo
08-12-2016, 13:02
Merhaba Ömer Bey, benim aracım 2012 model 308 ehdi hangi bakım setini almalıyım.60000 bakımı olacak yakıt filtresi değişecek sanırım.

kuntyz
08-12-2016, 15:55
Aynı model 2014 e-hdi 308 bendede var hocam , benimde garantim bitti bakım için Ömer Bey'in servisine gideceğim . Sende istanbulda ikamet ediyorsan oraya gidebilirsin .Adres: Mahmutşevketpaşa Mah. Sünbül Sk. (Sembol Sk.) Şişli, 34000, Türkiye

Merhaba arkadaşlar,

2014 Modem 1.6 e-hdi aracıma bakım yaptıracağım garantisi de dolmak üzere olduğundan teknik serviste değil de dışardaki bir serviste yaptırmayı düşünüyorum ancak;
1- Polen filtresinin kapağını açmayı başaramadım (torpido altı) dışardaki bir serviste de açarken kırarlar diye korkuyorum nasıl açıldığı hakkında bir fikri olan var mı internette 1 tane video geziyor ama resimlerden oluştuğu için tam anlaşılmıyor tırnaklar kırılma tehlikesi altında
2- Aracın hava filtresini inetrnette bulamadım eski 308 lerin polen filtresi çıkıyor genelde internetten sipariş verebileceğimiz bir yer biliyor musunuz?
3- Yağ filtresinin olduğu yeri göremedim şöyle bir göz gezdirdim ama maalesef :(

Peugeot'un en olunmadık yerlere saklama gibi bir huyu var malunumuz bu parçaların olduğu kısımları.

Resimlerle ve videolarla destekli yardım edebilirseniz çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürlerç

zagalo
10-12-2016, 19:20
Aramıza hoşgeldiniz. Bakımı siz mi yapacaksınız?

1- Polen filtresini kapağı sıkı geçmedir çekilerek çıkar.

2-Sahibi olduğum www.PeugeotYedek.com adlı sitede filtreler mevcut.

3-Yağ filtresinin plastik kapağını akünün sol yanına bakarak görebilirsiniz. Ara boşluktan ulaşılıyor.
Ömer Bey 2012 model ehdi 308 için hangi bakım setini almalıyım manuel klimalı.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer Gedik
16-12-2016, 07:40
Ömer Bey 2012 model ehdi 308 için hangi bakım setini almalıyım manuel klimalı.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
PayPal ülkeyi terkedince site pasif kaldı. Telefonla ulaşırsınız yardımcı olayım. 0212 254 4 308

Sent from my SM-N920G using Tapatalk