PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 millesim siyah inci ( yeni jant )

whynot2
17-09-2010, 19:33
--

whynot2
17-09-2010, 19:51
--

reisG
17-09-2010, 20:17
aramıza katılmanızdan dolayı çok sevindik. 308 millesim 200 serisi limited edition serilerden birisidir. kazasız ve çiziksiz sürüşler dileriz. aktif olmanız dileğiyle

pannacotta
17-09-2010, 20:38
hayırlı olsun çok güzel görünüyor 308 in ..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah ...

bu arada premium ön ızgara çok yakışıyo .. bende taktırsammı diye düşünüyorum 1 kaç gündür ?

whynot2
18-09-2010, 02:31
Amin cümlemizi korusun Allah. Teşekkür ederim yorumlarınız için. Bende böyle bir forum olduğunu keşfettiğimden dolayı mutluyum bilmediğim bi çok şeyi öğrendim. Mesela araçtan indiğimde camları açık unutmuşsam binip tekrar kapatıyodum. Ama anahtardan kapama düğmesine basılı tutmam yeterliymiş, bugun işime yaradı =) Bundan sonrada aktif üyelerden biri olucağım kesin.
Premium ön ızgara güzel. Ama standart ön ızgarada bence güzel. Hatta bazen bakıyorum acaba standart olan dahamı güzel diye düşündüğüm oluyo ;D Ama premium arka tampon bence kesinlikle şart bu arabaya. Arabanın arkadan duruşu değişiyo. Benimde şuan yapmak istediğim iki şey var biri camlara koyu film, ama nereye yaptırıcağıma karar veremedim kapılar sökülcekse hiç yaptırmam perde takarım daha iyi. Pahalı biyere yaptırmakta istemiyorum polisin bi anahtar darbesiyle söküp atma ihtimalini göze alarak, ucuz ve temiz olsun istiyorum. Birde blow off istiyorum buda dün kafama girdi aklım fikrim çuf sesinde dünden beri ;D Benim araçta turbo var bildiğim kadarıyla. Fakat bovuda nereye yaptırıcağım hakkında bi fikrim yok şimdlik. Varsa önerniz sevinirm.

reisG
18-09-2010, 08:21
Standart ızagarada gerçek krom çubuklar olduğundan aracı bence de daha güzel gösteriyor. pack tamponun havası zaten tartışılmaz. aracınızda tüm yeni nesil dizel motorlarda olduğu gibi turbo mevcut...
film taktırabilirsiniz, polisleri sizin araca fazla çekmeyecek koyulukta yaptırırsanız daha iyi olur. kaliteli iş yapan yerlerin adresleri forumda mevcut. Ben orjinal yan ve arka perde aldım. çok memnunum...

TanerHoca
18-09-2010, 09:01
maşallah.kazasız belasız iyi günlerde kullan.

adettendir ;)
http://img821.imageshack.us/img821/4416/nazarboncuuthumb1971593.jpg

whynot2
18-09-2010, 16:04
Teşekkür ederim TaNeRhoca cümlemiz inşallah.. Arabayada bi nazar boncugu almam gerek iyi hatırlattınız ;D
reisG bu orjinal perdelerin fiyatları nedir acaba? Birde nasıl monte edildiği hakkında bilgi verirmisiniz nereye takılıyor nasıl sabitleniyor ?

otmotvmhndsi
18-09-2010, 20:28
Aracınız hayırlı olsun, foruma hoşgeldiniz...

Dikkatimi çeken arka bagaj kapağı üzerindeki spoiler oldu... Nerden takdırdınız acaba???

Ömer Gedik
18-09-2010, 21:13
Berker o spoiler Orjinal GT spoiler'ın fiber vb malzemeden üreitlmiş hali. Yani benim araçtakinin kalıbı alıp yapmışlar. 3, stop kısmını yapamadıkları içinde o kısmı düz ve boş.

whynot2
19-09-2010, 04:51

Dikkatimi çeken arka bagaj kapağı üzerindeki spoiler oldu... Nerden takdırdınız acaba???

Tesekkür ederim hoşbuldum :)
Spoileri bostancı sanayi yakınlarında bir yere taktırdım. Green park otelin çaprazında bi tuningdi adını unuttum.

BahadırALTUN
19-09-2010, 07:48
Allah kaza bela vermesin. Güle güle iyi günlerde kullanın.
Ayrıca aramıza hoş geldiniz. Her zaman böyle aktif olmanızı dileriz.

Yasin CCK
20-09-2010, 10:39
Merhabalar aracına sevdalı bir genç arkadaşım :) Aramıza hoşgeldin.

Aracınla tanışma hikayeni okudum ve çok hoşuma gitti, sende bizdensin ;) Maşallah tertemiz gıcır bir aracın var, güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah.

Spoiler değişimi güzel olmuş. Blow off sormuşsun. Modifiye işinin içinde biri olarak cevaplayım ; Kendi aracım içinde sordum soruşturdum fakat dizel araca önermediler, bende uzak durdum. Uygulanmazmı uygulanır, bir arkadaşım 207sine uyguladı ortalama bir sonuç aldı. Supra gibi bir sonuç beklememek lazım :)
Olurda yaparsan HKS den başka bir marka olmasın ;)

Yanlız bir tuning kanı seziyorum, spoiler, blow off derken bu işin sonu gelmez, ben başlamadan uyarayım da ;) Keyifli forumlar...

reisG
20-09-2010, 12:20
reisG bu orjinal perdelerin fiyatları nedir acaba? Birde nasıl monte edildiği hakkında bilgi verirmisiniz nereye takılıyor nasıl sabitleniyor ?

arka yan perdeler camın ebatları kadar olduğunundan çerçevelerin içine esnetilerek takılıyor. aynı şekilde de çıkarılıyor. yan perdeler takılı olduğundan camı açmazsan iyi olur. cam kapanırken perdenin fitil ile cam arasına girme olasılığı ve fitilleri çatlama riski var...arka perdenin ise montajı şöyle;
perde arka pandizota vida ile sabitleniyor. kutunun içinden 2 tane kanca çıkıyor bu kancalar perdenin açılınca tavana sabitlenmesi için gerekli ,bu kancalar da tavanın arka cam ile birleştiği yerlerin her iki tarafında bulunan arka tavan lambasının sol ve sağında bulunan plastik kör tapalara vidalanıyor. ama burada vida tam tutmuyor ,vidalama işinden evvel tapaları çıkarıp o bölgeye cam silikonu veya normal silikon sıkmak (kör tapaları sabitlemek)sonra vidalamak lazım. yan perdelerin bir orjinal olanı bir de Ankara'da bir firmanın yaptığı yerli olanları var ben Maslak EFE otodan hepsi orjinal oalrak yanları 104 TL arka büyük perdeyi de 114 TL ye almıştım. hem çok işe yarıyor hem de çok şık duruyor.

reisG
20-09-2010, 13:46
http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=36.50
yukardaki linkte benim aracım resimlerinde arka yan perdeleri görebilirsin..

whynot2
20-09-2010, 23:01
Allah kaza bela vermesin. Güle güle iyi günlerde kullanın.
Ayrıca aramıza hoş geldiniz. Her zaman böyle aktif olmanızı dileriz.

Amin cümlemize. Hosbulduk :) Pc yi açınca ilk girdiğim site burası desem yalan olmaz :)

whynot2
20-09-2010, 23:06
Merhabalar aracına sevdalı bir genç arkadaşım :) Aramıza hoşgeldin.

Aracınla tanışma hikayeni okudum ve çok hoşuma gitti, sende bizdensin ;) Maşallah tertemiz gıcır bir aracın var, güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah.

Spoiler değişimi güzel olmuş. Blow off sormuşsun. Modifiye işinin içinde biri olarak cevaplayım ; Kendi aracım içinde sordum soruşturdum fakat dizel araca önermediler, bende uzak durdum. Uygulanmazmı uygulanır, bir arkadaşım 207sine uyguladı ortalama bir sonuç aldı. Supra gibi bir sonuç beklememek lazım :)
Olurda yaparsan HKS den başka bir marka olmasın ;)

Yanlız bir tuning kanı seziyorum, spoiler, blow off derken bu işin sonu gelmez, ben başlamadan uyarayım da ;) Keyifli forumlar...

Merhaba hosbulduk :) Tesekkür ediyorum. Bende sizin aracı cok beyeniyorum masallahı var videolarınıda izledim on numara olmus Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hepimize. Tuning kanı var olmazmı imkan oldukca devamını getiricem yarında cam filmleri takılıo ;D

whynot2
20-09-2010, 23:11
http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=36.50
yukardaki linkte benim aracım resimlerinde arka yan perdeleri görebilirsin..

bu camları açamama olayı hosuma gitmedi benim bitek. keske rahat rahat acılıp kapanabilseydi o zaman filme gerek yoktu ama yarın film yaptırmaya karar verdm. bilgilendirdiginiz için sagolun :)

GLR
23-09-2010, 18:27
Hayırlı olsun güle güle kullan spoyleri maslaktan aldın sanırım. :)

Ömer Gedik
23-09-2010, 18:51
Hayırlı olsun güle güle kullan spoyleri maslaktan aldın sanırım. :)

Spoiler 'ın kalıbını Ahmet arkadaşımızdan almışlardı ondan soruyor sanırım. Ahmet son dönemde sayıları arttı.

GLR
23-09-2010, 18:56
Evet ilk başlarda satamıyorlardı kum gri araç takmıştı.En son sanayiye gideli çok oldu bilmiyorum şimdiki durumu satmaya başlamışlar artık sanırım.

whynot2
25-09-2010, 19:40
Hayır bostancıda bir yerden aldım. Daha dogrusu onlar telefonla bir yerden getirtti ama nerden bilmiyorum belki dediğiniz yerdendir ???

ozan308
25-09-2010, 19:49

Tesekkür ederim hoşbuldum :)
Spoileri bostancı sanayi yakınlarında bir yere taktırdım. Green park otelin çaprazında bi tuningdi adını unuttum.

hayırlı olsun araç çok tatlı duruyor.kazasz belasız günler dilerim.aynı spoileri bende bulmuştum ist.da MODİFİYE GARAJ die bi yerdi.150 tl demişti 125 e anlaşmıştık astarlı haline fakat almadım...

emax34
25-09-2010, 19:58

arka yan perdeler camın ebatları kadar olduğunundan çerçevelerin içine esnetilerek takılıyor. aynı şekilde de çıkarılıyor. yan perdeler takılı olduğundan camı açmazsan iyi olur. cam kapanırken perdenin fitil ile cam arasına girme olasılığı ve fitilleri çatlama riski var...arka perdenin ise montajı şöyle;
perde arka pandizota vida ile sabitleniyor. kutunun içinden 2 tane kanca çıkıyor bu kancalar perdenin açılınca tavana sabitlenmesi için gerekli ,bu kancalar da tavanın arka cam ile birleştiği yerlerin her iki tarafında bulunan arka tavan lambasının sol ve sağında bulunan plastik kör tapalara vidalanıyor. ama burada vida tam tutmuyor ,vidalama işinden evvel tapaları çıkarıp o bölgeye cam silikonu veya normal silikon sıkmak (kör tapaları sabitlemek)sonra vidalamak lazım. yan perdelerin bir orjinal olanı bir de Ankara'da bir firmanın yaptığı yerli olanları var ben Maslak EFE otodan hepsi orjinal oalrak yanları 104 TL arka büyük perdeyi de 114 TL ye almıştım. hem çok işe yarıyor hem de çok şık duruyor.

Arkadaslar ben forumdaki eren arkadasimizdan aldim arka yan cam perdelerini acikcasi cok guzel duruyor. fotosunu bir ara cekip koyarim benim araba beyaz bir de perdelerdeki beyaz pejo aslani olunca gayet guzel oldu valla. Ben aktif iriyila sordugumda bana tanesini 95 tl demisti hodukler !!!.. ama bence 2si dir o. Ptesi aktif iriyil augrayacagim klasik olarak sorarim istersen..

ozan308
25-09-2010, 19:59
ahanda link :) :)
http://video.sahibinden.com/listing/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-peugeuot-308-spoiler/detail/

whynot2
03-10-2010, 01:01
Görüntü daha guzel oldu daha sade bagaj camıda simsiyah uyumlu oldu. Ama kalan yapışkan izleri temizlerken bezle bastırmaktan boyanın cilasınıda biraz götürdüm yandan falan dikkatli bakınca belli oluyor. Bunu nasıl ve nerde onarabilirim sanırım pasta yapmaya gerek yok ama sadece cila sürmekle geçermi bu ? veya bölgenin boyanmasımı gerekir ? cilayla veya boyattıktan sonra falan daha cok göze batcak bi hal almasındanda korkuyorum. Buarada boya korumada hikayeymiş bezle biraz bastırarak sildim diye hemen cila gitti bezde çizecek bi bez değil araba bezi bide normal bez olsaymış demek boyayıda sökücektik.

hakan308
03-10-2010, 01:08
pasta cila ile halledebirsiniz benimde basima gelmisti ordan biliyorum

whynot2
03-10-2010, 01:24
bi pasta cila yapılacak o zaman korkunun ecele faydası yok :-\ birde aracı 2500 bakımına götürücem aktif iriyıla bu hafta. Ogun hem pasta cila işini hallederim hemde kokpitide piano black boyatmak istiyorum bunun maliyeti ne olur acaba bilen varmı ?

Ömer Gedik
03-10-2010, 09:28
Öncelikle geçmiş olsun. Fotoğraflarsanız Size daha net bişey söyleyebilirim. Boyu koruma hikayeymiş gibi bir cümleyi bu forumdaki bir üyemize yakıştıramadım. Çünkü araç bakımları başlığında bu konu üzerinde oldukça duruyoruz.

Eğer ama çizik düzeltmek boytadaki matlığı almak veya benzer işlem yapmak ise kullanılan ürün pastadır.

whynot2
04-10-2010, 04:34
Tesekkür ederim yanlıs anlasılmayıda duzeltiyim hemen boya koruma tabiki mutlaka yapılması gereken ve dogru yapıldıgında cok yararı olan bir uygulama. Fakat benim araca yapılan boya koruma hikayeymiş demek istedim ben ki gercektende oyle. Aracta boya koruma olduguna ne arabayı herzaman yıkattıgım yer, nede camlara filmi kaplayan ahmet usta inanamadı. Boya korumanın dogru yapılmadıgını soyledıler zaten aracta hıc bı kayganlık yok pislikler tozlar yapısıyor kaportaya hemen cıkarmasıda zor oluyor. Ayrıca koltuk korumayıda yapamadılar benim sıktıkları ilacları koltuk kustu hep beyaz beyaz lekeler olustu her tarafında bide onları cıkarmakla ugrastım. Keske arastırarak iyi biyere yaptırsaydım yolda giderken onume gelen biyere yaptırdım ben ucuz diye sonuc boyle oldu.. Tekrar yaptırıcam artık baska biryerde.

Boyadaki hasarı fotoğraflasamda fotoğrafta belli olacak kadar bir matlık yok boyada yandan falan bakınca anlaşılıyor uygun ışıkta bitek. Benim bu pasta cila konusunda da pek tecrubem yok eski arabama pasta yaptırmıştım o beyazdı sorun olmadı ama şimdi siyah araba olunca yanlış bişey yapmak istemiyorum. Pasta cila yapılan bölge eskisi gibi parlak olurmu ve zamanla tekrar tekrar uygulama gerektirirmi ? Rahatlıkla yaptırabileceğim bir uygulamamıdır ve alternatifi yokmudur bunları merak ediyorum.

otmotvmhndsi
04-10-2010, 09:44
Tesekkür ederim yanlıs anlasılmayıda duzeltiyim hemen boya koruma tabiki mutlaka yapılması gereken ve dogru yapıldıgında cok yararı olan bir uygulama. Fakat benim araca yapılan boya koruma hikayeymiş demek istedim ben ki gercektende oyle. Aracta boya koruma olduguna ne arabayı herzaman yıkattıgım yer, nede camlara filmi kaplayan ahmet usta inanamadı. Boya korumanın dogru yapılmadıgını soyledıler zaten aracta hıc bı kayganlık yok pislikler tozlar yapısıyor kaportaya hemen cıkarmasıda zor oluyor. Ayrıca koltuk korumayıda yapamadılar benim sıktıkları ilacları koltuk kustu hep beyaz beyaz lekeler olustu her tarafında bide onları cıkarmakla ugrastım. Keske arastırarak iyi biyere yaptırsaydım yolda giderken onume gelen biyere yaptırdım ben ucuz diye sonuc boyle oldu.. Tekrar yaptırıcam artık baska biryerde.

Boyadaki hasarı fotoğraflasamda fotoğrafta belli olacak kadar bir matlık yok boyada yandan falan bakınca anlaşılıyor uygun ışıkta bitek. Benim bu pasta cila konusunda da pek tecrubem yok eski arabama pasta yaptırmıştım o beyazdı sorun olmadı ama şimdi siyah araba olunca yanlış bişey yapmak istemiyorum. Pasta cila yapılan bölge eskisi gibi parlak olurmu ve zamanla tekrar tekrar uygulama gerektirirmi ? Rahatlıkla yaptırabileceğim bir uygulamamıdır ve alternatifi yokmudur bunları merak ediyorum.

Boya Koruma uygulaması dediğiniz gibi doğru ürünler DOĞRU UYGULAMA ile yapıldığı zaman yararlı bir uygulamadır. Öteki türlü zarar ve boşa harcanan paradan başka birşey değildir...

Arka amblemleri söktüğünüz yerlere ota-hafif bir polish ile yaklaşık 15 dk içinde KALICI bir şekilde ton farkından kurtulabilirsiniz. Polish ürünleri verniği aşıındırırak düzelttiği için matlığı alınan kısım bir nevi SİLİNİR. bu nedenle sonradan çıkmaz. Ama eğer cila(wax) uygulanırsa cila zamanla etkisini kaybettikten sonra matlık ortaya çıkacaktır.

whynot2
12-10-2010, 18:13
Benim aracın lastikleri ve jantları fabrika cıkısı orjinal 16". Araba daha 2800km de lastikler ve jantlar yepyeni yani. Adam benim 4 lastik ve jantımı 700 liraya alıyor. Bana 17" ssw marka sıfır janları ve 4 tane sıfır lastiği 1700 liraya veriyor. Yani 1000 lira vermem gerekcek üste.. Flanşlarıda taktırıcam 4 tane onada +100lira istedi. Yarın gidip taktırıcam hepsni. Son bi kez sizinde fikrinizi alıyım dedım sizce fiyatlar iyimi?

whynot2
12-10-2010, 18:39
Alıcağım lastiklerin markasıda dunlop buarada.

BahadırALTUN
12-10-2010, 19:27
Hayırlı olsun . Güle güle kullanın.
Fiyatına birsey diyemem ancak fotograf ekleyebilseydiniz görüntüsüne yorum yapardık.
Lastik ölçüsü nedir? Neden spacer gerekiyor? Görüntümü bujon sayısı yuzundenmi?

GLR
12-10-2010, 20:30
İlk olarak jant ve lastiklerini kendin satmanı öneririm 700 tl minimum fiyat vermiş sana en az 100 150 tl fazlaya satarsın ki 950 falan istesen yeridir.4*108 jant alsaydın 100 tl daha kar etmiş olacaktın.Acele ederek hem para kaybedersin hem de daha sonra pişman olabilirsin.Burada sana yardımcı olacak çok kişi var bu konularda.Ben sıfır 18 jant ve lastiği 1450 tl civarına almıştım mesela. :) 1700 1800 tl ye takabileceğin jant lastik seçeneği çok.

reisG
12-10-2010, 20:45
Ben de Ahmet'in yukarıda yazdıklarını iyi düşün derim

Ömer Gedik
12-10-2010, 21:24
Lastik ve jantarını ben alabilir miyim? Lastik ihtiyacım varda :) Ayrıca jantlar premiumsa onları takarım veya satarım. Lütfen irtibata geçelim.

toper
13-10-2010, 10:04
jantlar ne modeldi acaba

γuяdaeя
13-10-2010, 13:17
jantlar ne modeldi acaba

Izalco

whynot2
13-10-2010, 17:14
Acele etmemin sebebi bu jant olayı kafamı cok meşgul ediyo bi kere taktımmı rüyalarıma falan giriyo yani o derece ;D
Bugun bütün gün alsammı o jantı yoksa almasammı diye düşündüm kafamı başka bişeye veremedim en sonunda birazcık daha sabırlı olmaya karar verdim bir iki gün daha bekleyip dogru bi karar vericem ins. Fikir edinmek için cms ye gittim bugun hoşuma giden 1-2 model var kataloglarını aldım bakıyorum. Orjinal jantlarımı satmayada içim el vermiyor onları bi kenarda saklamayı düşünüyorum. Hatta lastikleride hiç değiştirmeyip direk 16" jantla bu işi halletmekte kafama yattı şimdi katalogdaki takımı 750 lira olan 16"lık modellere baktıkça. sizce jantları lastikleri 700-800 liraya satıp üstüne 1000 lira verip 17" almakmı mantıklı yoksa hiç bişey satmayıp 750 liraya 16" jant almakmı hangisi mantıklı ?

γuяdaeя
13-10-2010, 18:05
Zevkler elbette tartışılmaz ama eğer 16" tercih edecekseniz Izalcoların nesi var? :) Bence gayet şık ve yakışıyor 308'e.
Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değsin diyorsanız en az 17" tercih edin.

Ömer Gedik
13-10-2010, 19:05
16 takacaksanız değiştirmeye değmez bence...

hakan308
13-10-2010, 19:22
Acele etmemin sebebi bu jant olayı kafamı cok meşgul ediyo bi kere taktımmı rüyalarıma falan giriyo yani o derece ;D
Bugun bütün gün alsammı o jantı yoksa almasammı diye düşündüm kafamı başka bişeye veremedim en sonunda birazcık daha sabırlı olmaya karar verdim bir iki gün daha bekleyip dogru bi karar vericem ins. Fikir edinmek için cms ye gittim bugun hoşuma giden 1-2 model var kataloglarını aldım bakıyorum. Orjinal jantlarımı satmayada içim el vermiyor onları bi kenarda saklamayı düşünüyorum. Hatta lastikleride hiç değiştirmeyip direk 16" jantla bu işi halletmekte kafama yattı şimdi katalogdaki takımı 750 lira olan 16"lık modellere baktıkça. sizce jantları lastikleri 700-800 liraya satıp üstüne 1000 lira verip 17" almakmı mantıklı yoksa hiç bişey satmayıp 750 liraya 16" jant almakmı hangisi mantıklı ?

16 takıcaksanız hiç değiştirmeyin 17 takıcaksanızda sizin jant lastiğinizin üstüne 1000TL vermeyin gidin herko janta(türkocağı caddesi/balgat) orda ne jantlar var hem fiyatlarıda uygun

Yasin CCK
13-10-2010, 21:45
Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değsin diyorsanız en az 17" tercih edin.

Kurbağayı ezsin diyorsanız 18" tercih edin ;D

otmotvmhndsi
13-10-2010, 21:53
Bence 17" Rinjani - Tanesi 320-340TL arası servisten alınıp üstüne lastikle birlikte maksimum 2000TL bulur. Sizde Jantlarınızı satarsanız 16 lıkları 900 civarı hemen hemen aynı keseye gelir ama Rinjani gibi Peugeot 308'e yakışan en güzel 17" almış olursunuz...

Abdullah
14-10-2010, 10:07
Bence 17" Rinjani - Tanesi 320-340TL arası servisten alınıp üstüne lastikle birlikte maksimum 2000TL bulur. Sizde Jantlarınızı satarsanız 16 lıkları 900 civarı hemen hemen aynı keseye gelir ama Rinjani gibi Peugeot 308'e yakışan en güzel 17" almış olursunuz...

bende Berkerin yorumuna katılıyorum hem orjinal olmuş olur hemde gayet şık olur.

reisG
14-10-2010, 10:15
Bu arada bir arkadaşım 2010 model GOLF TSI / DSG aldı. >:(
Alaşım jant takmak istiyor. Üzerinde orjinal 16 inchlik 5 kollu alaşım jant var. Bu tip jantı sevmiyor bu yüzden lastik değiştirmeden 16 inchlik bizim İzalcolar gibi çok kollu bir jant almak ister Özellikle Ömer ve diğer arkadaşlardan yardım.... Kendi sıfır jantlarını da vermek istiyor.

Ömer Gedik
14-10-2010, 17:12
Reis abi o jant değilde jant görünümlü kapak olmasın. Bir kontrol eder misiniz? Comfortline ise jnat yok o araçta.

Ozan
14-10-2010, 17:14
Reis abi o jant değilde jant görünümlü kapak olmasın. Bir kontrol eder misiniz? Comfortline ise jnat yok o araçta.

Yeni golf comfortlarda (2011)eski higline jantı ve eski highline nubuk döşeme std olmuş

reisG
14-10-2010, 17:42
otomatık klıma ve 5 kollu alasım jant var

whynot2
16-10-2010, 09:18
Attığım taşla kurbağaları ürküttüm ve dün değil evelsi gün 17" siyah / kırmızı kuşaklı jantlarıma kavuştum fren disklerinide kırmızıya boyadım cok agresif bi görüntü elde ettim istediğim gibi artık geceleri rahat uyuyabiliyorum arabanın dünyası değişti resmen ;D

hakan308
16-10-2010, 09:26
Attığım taşla kurbağaları ürküttüm ve dün değil evelsi gün 17" siyah / kırmızı kuşaklı jantlarıma kavuştum fren disklerinide kırmızıya boyadım cok agresif bi görüntü elde ettim istediğim gibi artık geceleri rahat uyuyabiliyorum arabanın dünyası değişti resmen ;D

acilen resim bekliyoruz ;D

Yasin CCK
16-10-2010, 10:32
Hayırlı uğurlu olsun, kavuştuğunuz iç huzuru tahmin edebiliyorum ama kısa sürecektir..
Bir kere kanınıza girdimi modifiye devamı gelecektir :)
Yeni görünümüzün ve size verdiği mutluluğun tadını çıkarın ;)

whynot2
16-10-2010, 14:01
Tesekkür ederim. Kesinlikle haklısınız daha oncede soylemiştiniz hatırlıyorum forumda, spoiler taktığım zaman cam filmi yaptırmayı düşünüyodum, spoiler cam filmi falan derken devamı gelir demiştiniz aynen oyle oldu ;D Spoiler ve cam filminden sonra orjinal anteni cıkarıp spor anten taktım yunus tipi, şimdide jantlar. Daha kafamda arka difüzöre nasıl bi egzoz yapabileceğimi netleştirsem onuda yapıcam, spor yaylar var daha sırada, zenon farlar, ön tampon spoileri falan :D Bağımlılık yapıyo bu iş. resimleride arabayı yıkattıktan sonra çekerim yarın..

Yasin CCK
16-10-2010, 15:10
Tecrübeyle sabit ;D

whynot2
19-10-2010, 18:41
egzozu susturucuyu değiştirdim bugun sanayide tamponu alttan kestirip çift kafalı bi egzoz yaptım görüntü olarakta ses olarakta istediğim gibi oldu bu beni bi süre oyalar şimdi ;D

BahadırALTUN
19-10-2010, 19:15
Arkadasım herhangi bir modifiyeyi fotograflayip bizimle paylaşmadan ikinciye nasıl geçersin.
Deli etme bizi de jant fotolarını ekle ;D
Şaka bir yana Hayırlı olsun güle güle kullanın .

TanerHoca
19-10-2010, 19:41
Arkadasım herhangi bir modifiyeyi fotograflayip bizimle paylaşmadan ikinciye nasıl geçersin.
Deli etme bizi de jant fotolarını ekle ;D
Şaka bir yana Hayırlı olsun güle güle kullanın .

bahadır jant fotoları senin olsun bana egzozun ki yeter ;D

toper
20-10-2010, 10:35
Resim koyarsanız çok seviniriz.Nasl durduğunu merak ediyoruz ayrıca nerede yaptırdınız ve ne kadara mal oldu.

whynot2
20-10-2010, 15:53
Merakınızı gidermek açısından bunları çektim bugun yagmur altında pek iyi çekemedim :laugh: Havalardan ötürü aracımı yıkatmıyorumda her tarafı çamur içinde kusuruna bakmayın aslanımın :D
http://img214.imageshack.us/img214/2849/egzoz5.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/2150/egzoz.jpg
http://img263.imageshack.us/img263/6140/egzoz31.jpg
http://img405.imageshack.us/img405/60/jant1.jpg
http://img830.imageshack.us/img830/6/egzoz2.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/9824/egzoz4.jpg

BahadırALTUN
20-10-2010, 16:00
Hepsi de mükemmel görünüyor. Çok güzel olmuş güle güle kullanın.

Eskiden olsa yani bizim çocukluğumuzda ( yaklaşık 30 yıl önce ;D ) Bu egzoz 2-3 gün anca dayanırdı.
Tampondan çıkık olması sebebi ile mutlaka birisi üzerine basar hatta bağlantılardan felan kopmazsa birde üzerinde tepinerek kopmasını sağlardı. Sabah aracın yanına gelince yerde yatan egzozla göz göze gelirdirniz.

γuяdaeя
20-10-2010, 16:01
Güle güle kullanın :)

TanerHoca
20-10-2010, 17:50
keyfini sürün... ;)

yalnız bu 308 nasıl bir araçtır ki 17" lik jantlar bile küçük görünüyor ;D

Ömer Gedik
20-10-2010, 18:13
Jantları sevemedim ama egsoz fena olmamış güle güle kullanın. Sanırım lastik ve jantları aldığınız yere verdiniz.

ozan308
20-10-2010, 19:38
Acil 5 cm'lik yay lazım aslana..:)

reisG
20-10-2010, 19:43
Bende beğendim. koyu renk jantı sevmesemde bunalar çok şık geldi. bence arkadaKİ Peuegot ve 308 yazıları kalsa daha şık olurdu.Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

GLR
20-10-2010, 19:57
Bende egzozu beğendim jant için aynı şeyi söyleyemem tabi zevk senin onun dışında aracın gayet güzel yay gerektiğinin farkındasın heralde. :) Bir de ses olarak istediğimi aldım yazmışsın ve aracın diesel sanırım nasıl bir değişiklik oldu?

whynot2
20-10-2010, 20:09
Herkese teşekkür ediyorum :) jantlar kirli olduğu için pek hoş görünmüyo fotolarda ama temizkenki hali bence fıstık ;D

Jantları sevemedim ama egsoz fena olmamış güle güle kullanın. Sanırım lastik ve jantları aldığınız yere verdiniz.

Eski jant lastiklerimi benim pederin bi arkadaşı aldı ondada beyaz 308 var.

Acil 5 cm'lik yay lazım aslana..:)

demeyin böyle şeyler valla sosyal hayatım bitti bunlara para yetiştirmekten sonra takıyorum kafaya ;D şaka bı yana cidden istiyo yay.. biraz maddi açıdan rahatlayınca ilk yapıcağım iş o..

Ses konusuna gelince hiç beklemediğim bir şekilde gayet tok ve kulağa tatlı gelen bir sesi var. Benim ses konusunda hiç ümidim yoktu. Zaten niyetim sadece egzoz kafasını yapmaktı, susturucuyu değiştirmeyi düşünmüyodum ama öylesine bi denemek amaçlı susturucuyu değiştirip sesi dinlediğimde yaptırmaya karar verdim. Egzozcu bile şaşırdı sese, oda beklemiyodu. Köpek gibi hırlıyo valla alt devirlerde ;D

mygold
20-10-2010, 21:52
eksoz uygulaması cok guzel olmus. tampondan bıraz aldırmak ıyı olmus. eksoz susturucu markası ve fıyatı nedır acaba. ayrıca siyah jantta arac rengiyle tam uyumlu olmus. gule gule kullanın...

Yasin CCK
20-10-2010, 23:30
Merhabalar dostum,

Ben bütün işlemleri beğendim, yazıların sökülmesi, egsoz ve jantlar hepsi yakışmış, bütün uğraşına değmiş, emeğine sağlık..

Şu an için dış görünümde en büyük eksiğin yay görünüyor, yaydan sonra bütün yaptıkların kendini çok daha iyi gösterektir emin ol ;) Yay markası konusunda önerim Eibach veya H&R, ben Eiabach kullanıyorum, memnunum.

Egsoza gelince, bu modifiye fotoğrafla anlatılmaz, video lazım ;) Boş vaktinde güzel bir kayıt yapıp bizimle paylaşırsan harika olur.

Hadi dış modifiyeyi bitir, içe geçeceğiz daha ;D İçindeki modifiye aşkının eksilmemesi dileğiyle..

hakan308
21-10-2010, 16:02
Merhabalar dostum,

Ben bütün işlemleri beğendim, yazıların sökülmesi, egsoz ve jantlar hepsi yakışmış, bütün uğraşına değmiş, emeğine sağlık..

Şu an için dış görünümde en büyük eksiğin yay görünüyor, yaydan sonra bütün yaptıkların kendini çok daha iyi gösterektir emin ol ;) Yay markası konusunda önerim Eibach veya H&R, ben Eiabach kullanıyorum, memnunum.

Egsoza gelince, bu modifiye fotoğrafla anlatılmaz, video lazım ;) Boş vaktinde güzel bir kayıt yapıp bizimle paylaşırsan harika olur.

Hadi dış modifiyeyi bitir, içe geçeceğiz daha ;D İçindeki modifiye aşkının eksilmemesi dileğiyle..

bende eibach kullanmak istiyorum ;D

ozan308
21-10-2010, 18:08
bende 5 cm H&R kullanıyorum.yay arabayı çok değiştiriyor,süper bi görüntü sağlıyor da ah bide kamyonet sürermiş gibi zıplatamasa be kardeşim:)))

Yasin CCK
22-10-2010, 00:32
bende 5 cm H&R kullanıyorum.yay arabayı çok değiştiriyor,süper bi görüntü sağlıyor da ah bide kamyonet sürermiş gibi zıplatamasa be kardeşim:)))

Eee her güzelliğin bir bedeli vardır ;D

whynot2
22-10-2010, 12:04
eksoz uygulaması cok guzel olmus. tampondan bıraz aldırmak ıyı olmus. eksoz susturucu markası ve fıyatı nedır acaba. ayrıca siyah jantta arac rengiyle tam uyumlu olmus. gule gule kullanın...

tesekkur ederim susturucunun markası aklıma gelmiyo suan bakıp yazarım biara, 200 liraya mal oldu.

Merhabalar dostum,

Tesekkür ederim insanı tesvik eden bu yorumunuz icin zevkine güvendiğim biri olarak sizin beyenmeniz ayrıca motive etti beni :) Videoyuda çektim sabah arabayı ilk çalıştırdığımda, egzoz soğukkende güzel sesi var ama bikaç kilometre kullandıktan sonra egzoz sıcakkenki sesi cok daha güzel. Videoda souktu egzoz tam formunda değildi ama yinede iyi bide videoyu foruma nasıl ekliyebilceğimi bulsam tam süper olucak :)

Yasin CCK
22-10-2010, 12:17
En güzel sesi ilk marşa bastığınızda alıyorsunuz zaten.

Araç sabitken pek egsoz sesi alamıyoruz dizellerde, araç yüke bindiğinde özellikle turbo açtığında çok tatlı bir ses alabiliyoruz.

Forumumuza direk video yükleyemiyoruz maalesef, fakat herhengi bir video paylaşım sitesine videonuzu yükleyip, linkini burada bizimle paylaşabilirsiniz ;)

Abdullah
22-10-2010, 13:36
güle güle kullanın fakat ben jantları pek beğenmedim egsozlar güzel olmuş fakat benim premium pack tamponlarda aklımdan geçen egsoz uygulaması hep sağ ve solda difüzörün içerisine şık bir şekilde monte edilmiş egsozlar eğer aracımı satmazsam asker dönüşünde bunu yapmayı düşünüyorum inşallah.

http://img192.imageshack.us/img192/7109/img0192lum.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/8658/dsc01077dc0.jpg

vb....

emax34
22-10-2010, 22:59
Abdullah 2, foto tam benim istedigim difuzor, ona uygun eksoz da onemli ben bir turlu bulamadim bu sekilde eksoz sen hic arastirdinmi?

reisG
23-10-2010, 08:16
Bu çok kolay.. herhangi bir Peugeot servisine gidip yedek parçadan siparişi veriyorsunuz 2-3 hafta içerisinde getirip aracınıza takıyorlar...

whynot2
23-10-2010, 13:59
yaylı ve stickerlı hali aracımın son hali boyle olucak sanırım fotoşopla yaptım nasıl olmuş
buarada yay allahın emri ama stickerı yaparsam öndeki ve arkadaki aslan logolarınıda kırmızı kaplatırım heralde ama kararsızım hem sticker konusunda hemde logo kaplama konusunda.
http://img514.imageshack.us/img514/5765/53450793.jpg

ali-34
23-10-2010, 14:17
Çift çıkış nasıl olurdu diye düşünüyorum bi 2'li de sağ tarafa hani çok mu abartı olur =) Ama bu da gayet hoş olmuş =)

TanerHoca
23-10-2010, 19:16
http://img514.imageshack.us/img514/5765/53450793.jpg

bu görüntü süper! çok yırtıcı olmuş. ;)

ozan308
24-10-2010, 22:28
artık ehliyetsizimm..jant almak için biriktirdiğim para dün gece 15 dk da trafik polislerinin maaşlarına katkı olarak devlete ödedndi.1273 lira ve 3 ay ehliyet,artık yok:)

BahadırALTUN
25-10-2010, 07:05
artık ehliyetsizimm..jant almak için biriktirdiğim para dün gece 15 dk da trafik polislerinin maaşlarına katkı olarak devlete ödedndi.1273 lira ve 3 ay ehliyet,artık yok:)

Geçmiş olsun. Kötü olmuş.

reisG
25-10-2010, 07:38

Geçmiş olsun. Kötü olmuş.

hem ehliyet gitmiş hem de çok yüksek bir ceza suç neydi ki?

ozan308
25-10-2010, 11:35
alkol.kıbrısta okuyorum ben aracımda tr plaka kıbrısta çok fazla caydırıcı yasa var.en hafif alkol cezası benimki.bi arkadaşım 3.250 tl ödemişti...eğer 3 gün içinde ödemezsek mahkemeye çıkıyoz ve cezaevine sevk ediliyoz.polise ödeyemem bu kdr cezayı dedim girer 28 gün paşa paşa yatarsın o zmn dedi napalım artık:)

Yasin CCK
25-10-2010, 15:33
Yapma yaa!

Çok kötü olmuş, üzüldüm açıkçası, tam da modifiyenin tadını çıkarmaya başlıyacaktın. Kıbrısta denetim çok sıkı, sakın ehliyetsiz kullanayım deme.. Artık lüx taksilerle devam edeceksin ;)

Tabi ki alkollu kullanmak doğru değil, ben çok özen gösteriyorum bu duruma ama gençlik işte :)

Geçmiş olsun...

ozan308
25-10-2010, 17:16
Yapma yaa!

Çok kötü olmuş, üzüldüm açıkçası, tam da modifiyenin tadını çıkarmaya başlıyacaktın. Kıbrısta denetim çok sıkı, sakın ehliyetsiz kullanayım deme.. Artık lüx taksilerle devam edeceksin ;)

Tabi ki alkollu kullanmak doğru değil, ben çok özen gösteriyorum bu duruma ama gençlik işte :)

Geçmiş olsun...

tşk ederm dostum saol.ewet kıbrısta çok sıkı denetim ama burdaki polislerde bilgisayarlı sistem olmadığı için ehliyetimi kayboldu deyip yeniden çıkarttırcam.denetim 0.herkes öle yapıomuş:)

whynot2
26-10-2010, 19:34
ozan308 geçmiş olsun yazık olmuş gerckten..
buarada fikir vermesi açısından fotoşopla bu resmi yaptıktan sonra german style artık farz olmuş bulunmakta benim için ;D bu görüntüyü 5 cm lik yayla yakalıyabilirmiyim ? ön lastik için imkansız gibide arka lastik çamurluğun içinde dönsün istiyorum konfordan falan vaz geçtim artık rahatsız bi araba yapıcam ;D
http://img839.imageshack.us/img839/4572/32472096.jpg

hakan308
26-10-2010, 19:55
yaya gerek yok bagaja 2 tane 50 kilolouk kum torbası atın aynı istediğiniz gibi olur ;D

ozan308
26-10-2010, 23:40
ozan308 geçmiş olsun yazık olmuş gerckten..
buarada fikir vermesi açısından fotoşopla bu resmi yaptıktan sonra german style artık farz olmuş bulunmakta benim için ;D bu görüntüyü 5 cm lik yayla yakalıyabilirmiyim ? ön lastik için imkansız gibide arka lastik çamurluğun içinde dönsün istiyorum konfordan falan vaz geçtim artık rahatsız bi araba yapıcam ;D
http://img839.imageshack.us/img839/4572/32472096.jpg

kardeşim bu kadar düşmez araba 5 cm lik yayda ama buna yakın bi görüntü alırsın.eğer çok düşsün istiyorsan yayları kestir dicem ama oda sağlıklı değil.ama 5 cmlik yayla buna yakın bi görüntü kesin alırsın.

GLR
26-10-2010, 23:42
Bende 5 lik H&R var önden o görüntüyü yakalıyorsun ancak arka tarafın o kadar düşmesi için 7 8 civarı düşmesi gerek.Hakan ın dediği gibi 2 kum torbası falan işini görebilir. :)

ozan308
29-10-2010, 13:44
Bende 5 lik H&R var önden o görüntüyü yakalıyorsun ancak arka tarafın o kadar düşmesi için 7 8 civarı düşmesi gerek.Hakan ın dediği gibi 2 kum torbası falan işini görebilir. :)

Aracı dengelemek için arka yayları ısıttırabilirsin 2-3 cm kadar daha düşürürsün güzel bi görüntü sağlarsın.bende arka yaylarımı ısıttırıp ön ve arkayı eşitlicem.ısıttırmanın bi dezavantajı da yokmuş

Yasin CCK
29-10-2010, 20:30
Arkadaşlar sakın orjinal yaylarınızı ısıtmayın! Kesinlikle ve kesinlikle sağlıklı değil, bütün konforunuzu kaybeder ve aracın dengesini bozarsınız. Olurda orjinallere dönmek isterseniz, orjinal yay parasını duyduğunuzda bin pişman olursunuz. 300-500 verin spor yay alın, tatmin olmazsanız onları ısıtın veya kestirin.

Söylediklerim tecrübeyle sabittir, sizleri düşündüğümden bunları paylaşıyorum...

hakan308
29-10-2010, 21:05
Arkadaşlar sakın orjinal yaylarınızı ısıtmayın! Kesinlikle ve kesinlikle sağlıklı değil, bütün konforunuzu kaybeder ve aracın dengesini bozarsınız. Olurda orjinallere dönmek isterseniz, orjinal yay parasını duyduğunuzda bin pişman olursunuz. 300-500 verin spor yay alın, tatmin olmazsanız onları ısıtın veya kestirin.

Söylediklerim tecrübeyle sabittir, sizleri düşündüğümden bunları paylaşıyorum...

sırf ben yere yakın arabaya binmeyim diye böyle söylüyosun farkındayım Yasın ;D ;D ;D ;D ;D

Evet Yasinin dediği gibi ısıtma kestirme presletme işlemlerinde uzak durum 5cm H&R yay 320 lira ondan takın gerisini düşünmeyin

whynot2
01-12-2010, 22:32
Bugun sanayide yaylar takılır takılmaz tek bi foto çekebildim. Devamını çekip eklicem fırsat buldukça.
Arka 5.5cm, ön 3.5 cm düştü dahada 1-2cm düşeri var iyice oturdukça. Goruntusu bı yana yol tutuş farkedilir ölçüde arttı savrulmayı kesti virajlarda veya makas atarken kazık gibi araba daha cok guven verıyo.
Buda fotosu begenırsınız umarım
http://img340.imageshack.us/img340/5158/39937826.jpg
http://img697.imageshack.us/img697/5589/5461g.jpg

mygold
01-12-2010, 22:44
yakısmış guzel olmus hayırlı olsun.... hangi marka takıldı? ayrıca surus konforundanda zaman ıcerısınde bahsedersenız sevınırız.

γuяdaeя
01-12-2010, 22:59
Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Bol yol tutuşlu ve makassız sürüşler dilerim :)

06cnk
01-12-2010, 23:37
süperr olmuş,hayırlı olsunn...

MaLi
02-12-2010, 00:15
hayırlı olsun.

keşke şu yayların ölçülerini alsaydık.

Yasin CCK
02-12-2010, 00:37
Hayırlı olsun sonunda ;)

reisG
02-12-2010, 08:19
makas atarken
???

Ozan
02-12-2010, 09:59
makas atarken
???

Yanlış anladın Reis,
Bence arkadaşımızın makas imalatı yapan bir atölyesi var.Promosyon olarak yaptığı makasları insanlara aracın camlarını açıp atmak sureti ile dağıtıyor.Sanırım makas atmaktan kastettiği bu...

reisG
02-12-2010, 10:22
makas atarken
???

Yanlış anladın Reis,
Bence arkadaşımızın makas imalatı yapan bir atölyesi var.Promosyon olarak yaptığı makasları insanlara aracın camlarını açıp atmak sureti ile dağıtıyor.Sanırım makas atmaktan kastettiği bu...

O zaman yüreğime su serpildi. :)

TanerHoca
02-12-2010, 10:48
öncelikle hayırlı olsun.

Yanlış anladın Reis,

bence senin anlattığın daha da tehlikeli.
maazallah fotoğraftaki gibi sonuçlanabilir açık camdan içeri makas atmak...
http://img130.imageshack.us/img130/4458/resim1287944880.jpg

cmr_cihangir
02-12-2010, 10:56
Demek ki neymiş efendim makasın her türlüsü tehlikelidir lütfen trafikte yapmayalım hem kendimizi hem de diğer insanları tehlikeye sokmayalım ;)

reisG
02-12-2010, 11:02
Taner Hocam ve Cihangir olayı nefis bağladınız. Harikasınız.

whynot2
02-12-2010, 11:12
tesekkur ederım herkese yaylar coil ex marka 2 yıl garantili ilk gün deneyimime göre yaylanması fena değil lastiklerimin kalın olmasının avantajıda var tabi hiç konfor kaybı yaşamadım diyemem ama leylek gibi gezmeye deycek bi konfor kaybıda yaşamadım yani.
Buarada benim araba kullanırken ne makasla ne asırı hız yapmakla nede baska herhangı absürt boş işle ilgim alakam olmaz sevmem ben sakin sakin arabanın tadını cıkarmayı severim. Makastan kastım dün yaylar takıldıktan sonra akşam kayışdağı caddesinde bomboş yolda giderken savrulmayı test etmek amaçlı arabayı sağa sola seri şekilde şerit değiştirmem ve virajlara biraz hızlı girmemden ibaret deneyimlerimide bu sekilde paylaşmak istedim aklınıza başka şeyler gelmesin :)

Yasin CCK
02-12-2010, 11:26
O zaman sorun yok, bir forumpeugeot üyesinede bu yakışır zaten ;)

TanerHoca
02-12-2010, 11:37
whynot; eğer kayışdağı caddesinde sık geziyorsan özelden telefonunu ver
bir buluşma yapıp hem tanışalım hem kapışalım. ;D

cmr_cihangir
02-12-2010, 11:53

Tanerhocam beni de unutmayın. Bende size hakemlik yaparım :D

erener
02-12-2010, 13:10
Yay işi gerçekten güzel ama ben jantları beğenmedim.
Araç zaten siyah jantlarda siyah olunca boğmuş aracı , bu benim nacizane görüşüm.

whynot2
02-12-2010, 14:50

abi yeditepede okuduğumdan dolayı sürekli kayışdağı caddesindeyim ben hatta şuan bile :)
telefonumu yazıyorum ozelden ayarlayalım bi kapışma pardon tanışma ;D

γuяdaeя
02-12-2010, 17:47
Demek ki neymiş efendim makasın her türlüsü tehlikelidir lütfen trafikte yapmayalım hem kendimizi hem de diğer insanları tehlikeye sokmayalım ;)

Yanaktaki makas aslında fena değil... Ama o da bazen tehlikeli olabilir ;D

γuяdaeя
02-12-2010, 17:50

Şu senin araba sürmekten büyük keyif aldığın yol orası mı taner hocam? Hani 18'likleri taktığında ilk denemeye gittiğin yer :D

TanerHoca
02-12-2010, 18:16
Şu senin araba sürmekten büyük keyif aldığın yol orası mı taner hocam? Hani 18'likleri taktığında ilk denemeye gittiğin yer :D

yok benim bahsettiğim yer darülaceze kavşağından girerek yeditepenin arka tarafından e-5 e inilen güzergah ;)

whynot2
22-12-2010, 22:49

TanerHoca
22-12-2010, 23:07
birde yan tarafa kırmızı aslan sticker ı yapıştırdınmı tam süper olur ;)

http://img33.imageshack.us/img33/7969/207rcpu3.jpg

otmotvmhndsi
22-12-2010, 23:40

Sanki Bagajda yük varmış gibi durmuş arka davlumbaz - lastik tarafı... Kişisel algılamayın lütfen ancak ben beğenmedim bu halini...

mygold
22-12-2010, 23:57
yaylar cok guzel olmus ve yakısmıs. benden de yan aslan olsun.... ;)

http://img641.imageshack.us/img641/2395/yanaslan.jpg

emax34
23-12-2010, 00:07
birde yan tarafa kırmızı aslan sticker ı yapıştırdınmı tam süper olur ;)

http://img33.imageshack.us/img33/7969/207rcpu3.jpg

iste budur diyorum ben :)) 207 rc cup ...

MTN
23-12-2010, 09:56
Çok güzel olmuş kazasız belasız kullanman dileğiyle.

whynot2
23-12-2010, 18:49
eyvllh herkese beyenen beyenmeyen saygım sonsuz Allah cumlemızı korusun kazadan beladan. buarada bu aslan stıckerı konusuna degindiginiz cok iyi olmus cunku ben gunlerdir bu aslanın pesindeyim zaten kafama koymustum yaptırmayı hatta önceden bir resim hazırlamıstım fakat nerede yaptırılırki bu reklam tabelacı falan nerden bulcam dogru duzgun hazırlayıp yapabılceklermı varsa bildiginiz biyer cok ıyı olur anadolu yakasında.
buda onceden yapmıs oldugum resım
http://img525.imageshack.us/img525/3125/resim2435.jpg
buda aslanın arkadan gorunusu
http://img145.imageshack.us/img145/8422/40196273.jpg

whynot2
23-12-2010, 18:53

Sanki Bagajda yük varmış gibi durmuş arka davlumbaz - lastik tarafı... Kişisel algılamayın lütfen ancak ben beğenmedim bu halini...

sız onu bırde arac doluyken ve bagajda yuk varken gormelisiniz iste o zaman tam super oluyor sürüngen gibi :laugh:

mygold
23-12-2010, 19:03
ayrıca çift eksoz cıkışları guzel olmus. malıyetı ne kadar tuttu?

whynot2
23-12-2010, 19:17
benim susturucu değiştiği için 200 lira tuttu susturucuyu ellemeyip sadece çift çıkışlı kafada takabilirsiniz 30 - 40 liraya. Ben şimdi egzozları dörtlemeyi düşünüyorum iki sağda iki solda yanık uçlu egzoz şekli yapabilirim heran ;D

cixmone
02-02-2011, 04:21
hayırlı olsun allah kaza bela vermesın ama bir sorum olcak ne kadar spor yayların fiyatı ? Bende düşünüyorum ama fiyat konusunda bir fikrim yok.

whynot2
05-02-2011, 21:25
Sagolasın cumlemize :) 350 - 400 lira civarı yaylar asagı yukarı.

ozan308
06-02-2011, 12:42
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. jantlar kaç inc acaba biraz küçük gibi duruyor sanki

whynot2
10-02-2011, 18:13
sagolasın 17 " jantlar

TanerHoca
10-02-2011, 18:59
hazır havalar güzel gidiyorken bu sayfada senin aslanın yıkanmış pırıl pırıl fotolarını bekliyorum ;)

whynot2
16-02-2011, 17:07
havalar guzel yıkatıyım dedim hava bozucak yıkatma dediler iyikide yıkatmamısım artık bidahaki yalancı bahara yıkatıp cekerim bedava yıkama kuponlarımı bosa harcamıyım simdi ;D

Esat
16-02-2011, 18:23
bedava yıkamacıdaki yıkamalara güvenme hocam yazık siyah aslana hare hare olur :)

whynot2
16-02-2011, 19:57
ben aslanıma kıyarmıyım hic hocam ;D her yıkamada basında durur izlerim surekli yıkayanın işine karışırım :laugh: iyice tozunu pisliğini akıtıp köpükle ve fırca kullanmadan süngerle yıkatırım yanlız bırakmam aslanımı duştayken ;D

Esat
16-02-2011, 20:24
Allah muhafaza tek bırakma tabi

hakan308
16-02-2011, 20:58
ben aslanıma kıyarmıyım hic hocam ;D her yıkamada basında durur izlerim surekli yıkayanın işine karışırım :laugh: iyice tozunu pisliğini akıtıp köpükle ve fırca kullanmadan süngerle yıkatırım yanlız bırakmam aslanımı duştayken ;D

Biz duşa beraber girdiğimiz için problem olmuyor ;D ;D ;D ;D ;D

Esat
16-02-2011, 21:38
hakan senin eski jantlar daha güzelmiş ben baktımda facedeki fotolarına :)

whynot2
27-03-2011, 23:34
http://img689.imageshack.us/img689/3027/2345g.jpg (http://img689.imageshack.us/i/2345g.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Cem B
27-03-2011, 23:52

E bende kayışdağı caddesinde oturuyorum:) sanırım burda bir çok komşum var:)

Yasin CCK
28-03-2011, 08:56
Çok şık bir foto olmuş, kazasız belasız inşallah ;)

TanerHoca
28-03-2011, 11:47

E bende kayışdağı caddesinde oturuyorum:) sanırım burda bir çok komşum var:)

e madem öyle kendine güveniyorsan sen de gel kapışmaya 8) :P
zaten kapışma teklifimden beri whynot dan ses seda çıkmadı.
abi ben tatile gidiyorum deyip kayıplara karıştı. :laugh:

whynot2
28-03-2011, 16:04
tamam ben hakem olurum size:P mekanda belli kayısdagının arka taraflarında bir dag yolu var yeni yapılmıs sanırım asfalt kaymak gibi bol virajlı inanılmaz keyifli biryer istanbulda daha boyle yol gormedim

TanerHoca
28-03-2011, 17:14
tamam ben hakem olurum size:P mekanda belli kayısdagının arka taraflarında bir dag yolu var yeni yapılmıs sanırım asfalt kaymak gibi bol virajlı inanılmaz keyifli biryer istanbulda daha boyle yol gormedim

yok benim bahsettiğim yer darülaceze kavşağından girerek yeditepenin arka tarafından e-5 e inilen güzergah ;)

;)

Cem B
29-03-2011, 23:39
iş yerim gebzedeydi her gün ordan iniyordum.Evim zaten Carrefour merkezine yakın.Benim araç 90 lık abi kapışmaya gerek yok:) yanyana gelsek yeter hahah..

Bu arada o bahsettiğin yolda en son sol viraj süperdir.içerden alırsın yapışırsın bariyerlere:) araç hafif zıplar o bölgede.korkmayın sonra:)))

TanerHoca
01-04-2011, 15:54
whynot bugün saat 15:00 sularında kayışdağı caddesinden akıp gittin.
çok yoğun işlerim olmasa sağa çektirip "selamsız sabahsız nereye diye" sitem edecektim. ;)

TanerHoca
01-04-2011, 15:56
iş yerim gebzedeydi her gün ordan iniyordum.Evim zaten Carrefour merkezine yakın.Benim araç 90 lık abi kapışmaya gerek yok:) yanyana gelsek yeter hahah..

Bu arada o bahsettiğin yolda en son sol viraj süperdir.içerden alırsın yapışırsın bariyerlere:) araç hafif zıplar o bölgede.korkmayın sonra:)))

maksat muhabbet olsun.öyle kapışmak falan bize uymaz.kırkından sonra kapışanı teneşir paklarmış :D

Cem B
01-04-2011, 23:03

maksat muhabbet olsun.öyle kapışmak falan bize uymaz.kırkından sonra kapışanı teneşir paklarmış :D

e bu iyiydi abi.yakınsak ufak bi anadolu görüşmesi yapabilriz

TanerHoca
02-04-2011, 19:39
e bu iyiydi abi.yakınsak ufak bi anadolu görüşmesi yapabilriz

özelden tel numaramı yoluyorum.müsait olduğumuz bir zamanda tanışıp görüşmekten ben de büyük keyif alırım.whynot'u da davet edip bir kayışdağı buluşması düzenleriz.

Ranilin
02-04-2011, 20:07
Kayışdağı Yolu'nun tam olarak nerelerinde oturuyorsunuz :)

whynot2
03-04-2011, 21:51
whynot bugün saat 15:00 sularında kayışdağı caddesinden akıp gittin.
çok yoğun işlerim olmasa sağa çektirip "selamsız sabahsız nereye diye" sitem edecektim. ;)

Evet o saatlerde vize sınavından cıkmıs gidiyordum siz isyerinizdenmi gordunuz beni yoksa trafikte falanmı denk geldik :) ben kayısdagında oturmuyorum Acıbadem de oturuyorum ama okulum kayısdagında oldugu icin hergun ordayım acıbademden cok orada zamanım geciyo kayısdagında herhangı bır bulusma olursada buyuk bır zevkle gelırım :)

Esat
03-04-2011, 21:57
bi kayışdagı drift sizi bekliyor 8)

whynot2
23-04-2011, 20:48
uzun zamandır orta yollu bir ses sistemi modifiyesi niyetindeydim bugun nasip oldu xetec 1000lik amfi ve soundstream 1000 lik subwoofer koyduktan sonra amfi desteğiyle midlerde gaza geldi canavar gibi çalıyor ses kalitesi ve bass çok iyi sesi maksimum ( 30 ) a kadar açınca bile kalite aynı bass çok iyi çok sert insanı derinden sarsan cinsten :D Bu markaları daha önce kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almayı isterim. Yakın bir zamanda videoda çeker paylaşırım düşünen arkadaşlar için.

Cem B
23-04-2011, 23:15
Tüm araçlarımda dışında hiçbir oynama yapmadan ilk oynadıgım şey müzik sistemi olmuştur.Lise yıllarından beri böyledir kaliteli ses herşeyden önemli:)

Hayırlı olsun yeni ciciler o zaman.Söylediğiniz markaları ne gördüm nede duydum şimdiye kadar,fakat bilmediğimiz o kadar iyi de markalar varki.Ben Subwoofer konusunda kicker alpine gibi markalar kullanmış olsamda.Şuan kullandıgım 1400 watt 400 RMS lik Kenwood kullandıklaırmın en iyisi neredeyse eşi benzeri yok diyebilirim.2 takım mid comp kullanıyorum bende,Marka en yumuşak ses veren markalardan biridir İnfinity premium serisi.prime yada pro gibi bişeyde olabilir :) altında yazıyordu.110 RMS lik 200 wattlık. DLS gibi gerçekten iyi markalar da var ve benim bilmediğim çok iyi olanlar.

emrexxcv
23-04-2011, 23:21
videoları beklemekteyim. :aran planların içinde olabilitesi en yüksek uygulama bu benim için. :muzik

whynot2
20-06-2011, 19:54
Yakında aracımla tatil icin uzun yola cıkacağım ve yüklü bagaj ve bozuk bodrum yolları 5,5cm olan yaylarımla sıkıntı yaratır düşüncesiyle istemiye istemiye yaylarımı satıp 3,5 cm yay taktım ama icimde bi burukluk oldu yaylar takıldıktan sonra araca bakasım bile gelmedi direk bindim gittim. Konfor acısından harika oldu, ancak araca bindiğimde yükseklikten ötürü traktör kullanıyomusum gibi hissedip koltugumu en düşük seviyeye kadar alcalttım. Goruntu cirkinmi olmus yoksa iyimi hala emin değilim sanırım eski sürüngen haline cok fazla alıştığım için böyle oldu. Gorenler guzel olmus dediler genelde (eskisi daha iyiydi diyende var) ben fikir ve goruslerine en cok guvendigim forumpeugeot uyesi abilermin yorumunu ogrenmek istedim ve iki resmi bir araya koydum eski sürüngen hali ve su anki 3,5 cm yaylı hali sizce nasıl olmus ? :(
http://www.hizliupload.com/?di=EL4D

TanerHoca
20-06-2011, 20:03
önde hiçbir değişiklik göremedim ama arka eskisine göre bayağı bir havaya kalkmış.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc477/tkhoca/wwwhizliuploadcom.jpg

γuяdaeя
20-06-2011, 20:18
Tatilin keyfini çıkar, şimdiden hayırlı yolculuklar ;) Yay konusunda yorum bile yapmıyorum farkındaysan :D

whynot2
20-06-2011, 20:27
taner hocam ön yaylarım zaten 3,5cm di onlar değişmedi. Arka 5,5cm di onlar değişti. Şimdi birde aracın orjinal yaylarıylanki haliyle kıyasladım şu anki halini biraz içime su serpildi orjinal yaylarıyla olduğu haline göre şu anda yine çok iyi.. Yurdaer abi tesekkur ederim yaylar konusundaki bu suskunluğunuz iyi yönde diye umuyorum yanılmıyorum dimi :D
http://www.yukleresim.com/?di=E534
???

γuяdaeя
20-06-2011, 20:38
...Yurdaer abi tesekkur ederim yaylar konusundaki bu suskunluğunuz iyi yönde diye umuyorum yanılmıyorum dimi :D

Sadece diyorum ki bunlar gelip geçici şeyler, bu tür şeyler yüzünden tatilden alacağın keyfi kaçırma..
Ve mümkünse abartma. Yok traktör sürüyomuş gibi olmuş vs vs. İstersen sana benim Fiorino'yu vereyim biraz kullan sonra tekrar konuşalım :D

Ozan
20-06-2011, 20:43
Haline şükret bak ben leylek besliyorum :S

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09773.jpg

whynot2
20-06-2011, 20:58
yurdaer abi dedigin dogru ama ben arabamda biseyi kafaya takmıyım ufacık bisey bile olsa bana dev gibi gorunuyo malesef :bilmem arada fiorino kullanıyorum arkadasımda var cok keyifli ama ful modifiyeli yere yapısık sürüngen fiorino :f1 ozan abi leylek yerine timsah beslesen daha iyi tabiki ama senin leylegin jantları ve rengi yeter baska leyleklere benzemez Allah bagıslasın bende benim arabanın orjinal yayları takılıykenki halinin fotolarını buldumda simdi baya baya su serpildi icime gercekten bunada şükür.. :D

Ufuk
20-06-2011, 21:03
Haline şükret bak ben leylek besliyorum :S

http://i1110.photobucket.com/albums/h451/omerg308/DSC09773.jpg

Bazıları Leylek Sever :cilgin

Yasin CCK
21-06-2011, 08:01
Bunca zamandır 3,5 cm pek birşey değiştirmez tezimizi doğruladığın için teşekkürler :)

Tatil dönüşü 5 cm'e dönüş yapmanı şiddetle tavsiye ederim ;)

Abdullah
21-06-2011, 09:17
ben hiçbir kötü yanı yok sadece bir fikir vereyim lastik ve jant değişimini düşünmelisin.

hakan308
21-06-2011, 12:19
Bunca zamandır 3,5 cm pek birşey değiştirmez tezimizi doğruladığın için teşekkürler :)

Tatil dönüşü 5 cm'e dönüş yapmanı şiddetle tavsiye ederim ;)

Ne 5i 5lik alıp ısıttırıp 8 cm falan yapsın 3.5ların burukluğunu anca alır :D :D :D

whynot2
22-06-2011, 19:58
çok yakında aracı bu hale getiricem simdilik bi fotosop calısması yaptım jantlar ve karartılmıs arka stop olcak, arka bagaj tarafınada sola normal 308 yazısı sağada astralardaki gibi bir turbo yazısı yapıstırmaya karar verdim.
http://www.hizliupload.com/img/19712554418026042510.jpg (http://www.hizliupload.com/) Hizliupload.com (http://hizliupload.com)
dün aynalarıyla camın yanındaki plastik kısımlarınıda karbon fiber kaplattım cok guzel durdu onun fotolarınıda daha sonra eklicem :)

Cem B
22-06-2011, 21:53
dün aynalarıyla camın yanındaki plastik kısımlarınıda karbon fiber kaplattım cok guzel durdu onun fotolarınıda daha sonra eklicem :)

BEn bizzat şahidim karbon kaplamaların güzelliğine.trafikte yanında soramadım dikkat ettim ama nerde yaptırdın bende yaptırım onlardan diye:)

whynot2
24-06-2011, 18:39

BEn bizzat şahidim karbon kaplamaların güzelliğine.trafikte yanında soramadım dikkat ettim ama nerde yaptırdın bende yaptırım onlardan diye:)

abi camın yanındaki kaplamalar cok duzgun oldu ama aynalar o kadar duzgun olmadı yakından inceleyince kenarlarında açıklıklar var ufak tefek ve yamuk yumuk kesmişler ama görmek için incelemek lazım onun dışında guzel duruyo dısardan bakıldığı zaman yaptırcaksan yeri acıbademde yardımcı olurum.

Bugunde butun gun sanayideydim ön cam filmi çektirdim arabanın içi hiç görünmez oldu simdi, jant göbeklerini değiştirdim siyah fon ustunde nikelajlı peugeot aslanı olan göbekler taktım, sıcak havalar yuzunden kesip duran dandik siboplarımı demir olanlarıyla değiştirdim ve 308 ile turbo yazısı aldım ama daha yapıştırmadım jantları yaptırdıktan sonra yapıştırıcam..

whynot2
28-06-2011, 16:42
Maslak oto sanayideki namişteyine gidip ısıtma, kesme..vs olmadan arka yayları presle 3,5cm düşürdüm. Ben arkada 3,5 cm lik spor yay var zannediyordum ama orda yaylar söküldüğünde gözlerime inanamadım yaylarımı takan dayı bana orjinal 308 arka yayı takmış zaten belliydi leylek gibi duruşundan bu ne böyle spor yaymı bu dediğimde evet spor yay bu kadar düşüyo işte falan filan denmişti neyse eline dizine dursun. Yayları 3,5 cm preslettim ve sonuc mükemmel oldu önlerle tam uyumlu oldu ve spor yaylara göre çok yumuşak ve konforlu. Keşke diyorum en baştan gidip orjinal yaylarımı presletseydim hiç uğraşmasaydım spor yayla. Sonuç bu;
http://www.hizliupload.com/img/64409647658597807932.jpg (http://www.hizliupload.com/) Hizliupload.com (http://hizliupload.com)
Buda ön cam filmi :)
http://www.hizliupload.com/img/33455927095611879717.jpg (http://www.hizliupload.com/) Hizliupload.com (http://hizliupload.com)

Abdullah
28-06-2011, 16:45
çok güzel olmuş güle güle kullan keyfini çıkart daha bir yakışıklı şimdi :D

whynot2
28-06-2011, 16:49
sagol cok icime sindi boyle valla bikac gundur bakasım gelmiyodu arabaya :)

Gökay
28-06-2011, 16:55
Ya şaka gibi 308 yaylarını spor yay diye nasıl takar,nasıl esnaflık bu!

Güle güle kullan,ön cam filmi normal yan camlara taktırdığımızdan galiba?

Geceleri nasıl durum?

whynot2
28-06-2011, 17:28
ustune tekrar gittim al bunları degistir bole spor yay olmaz diye baska yay yok diyo gelince haber vercekmis ayak yapıyo oyalıcak beni neyse allahtan namışteyin tam istediğim gibi yaptı yaylarıda daha fazla muhattap olmak zorunda kalmadım.
film yanlardakinden degil özel ön cam filmi geceleri bi sıkıntı yaşamıyorum çok hafif bi koyuluk var ama görüşü etkileyecek kadar değil.

Gökay
28-06-2011, 17:59
sadece uv özellikli olan sormustum Ahmet ustaya,5 cam fiyatına esdegerdi 2 sene önce.Ne kadara mal oldu sana?

γuяdaeя
28-06-2011, 18:10
Polislerle nasıl başa çıkıyorsun? Ben de yaptırmaya niyetlendim ama hala içimde bir şüphe var. Açık ton film istiyorum ben. UV özelliği olsun yeter. Bir de ısıyı biraz kessin.

http://www.hizliupload.com/img/64409647658597807932.jpg (http://www.hizliupload.com/) Hizliupload.com (http://hizliupload.com)

Esat
28-06-2011, 18:20
Hayırlı olsun konfordan kayıp varmı önemli olan o namiştay ı övende var ona sövende ?

MaLi
28-06-2011, 18:41
Hayırlı olsun konfordan kayıp varmı önemli olan o namiştay ı övende var ona sövende ?

yaylar normalden dahada yumuşak olur.

whynot2
28-06-2011, 18:51
ön cam filmi aynen dediğiniz gibi 5 cam fiyatına mal oldu bana 200 lira..
polis konusuda inadım inat birine denk gelmedikçe çözülebilir bi konu bugune kadar sıkıntı yaşamadım bundan sonrada oyle olmasını umuyorum :D
bikaç aydır kullandığım spor yaylardan sonra bu presli arka yay bana ilaç gibi geldi. ön tarafta spor yayım var onun sert sert vurduğu çukurlarda arka yay gayet esnek bi şekilde geçiyor şimdiki aklım olsa aracı galeriden çıkardığım gibi götürüp bastırırım kendi yaylarını.

γuяdaeя
28-06-2011, 19:03
Burda yayın vurmasından kastın amortisör takozlarına vurmak mı? Yoksa sert bir geçiş hissetmek mi?

MaLi
28-06-2011, 19:04
bikaç aydır kullandığım spor yaylardan sonra bu presli arka yay bana ilaç gibi geldi. ön tarafta spor yayım var onun sert sert vurduğu çukurlarda arka yay gayet esnek bi şekilde geçiyor şimdiki aklım olsa aracı galeriden çıkardığım gibi götürüp bastırırım kendi yaylarını.

Konfor açısından rahat olur. Fakat virajlara bundan sonra sert girmemeni tavsiye ederim. Arka yumuşadığı için izden çıkma eğilimi gösterebilir.

whynot2
30-06-2011, 19:28
sert vurmasından kastım sert bir geçiş hissetmek. hızlıca girdiğim virajlarda hic bi sıkıntı hissetmedim gayet guzel tutuyo virajlara ucarak girip arabanın limitlerini ölçmeye kalkmadıktan sonra bisey olmaz eski leylek halinden cok daha iyi tutuşu var o haliyle güven vermiyodu bana virajda yatıyodu hemen saga sola simdi oyle bisey yok.

06cnk
04-07-2011, 18:22
whynot,film gerçekten araca güzel bir hava katmış ve çok güzel olmuş,bir sorum olucak sen o ustanın yanlış taktığı yaylarımı ısıttırdın yoksa, bu namiştain kendince yarattığı bi formül var direk amortisörden onu mu yaptırdın?

whynot2
05-07-2011, 20:38
sagolasın amortisor muhabbetini duydum ama öyle bişeyi aracım üstünde denemem asla sadece yayları preslettim

06cnk
07-07-2011, 13:16
tamam,teşekkürler

whynot2
09-07-2011, 12:10
sen o ustanın yanlış taktığı yaylarımı ısıttırdın
ısıtma kesme gibi bir işlem yok buarada yaylar pres makinasına konarak üstüne ağırlık bindirilip küçültülüyor.
Konfor eskisinden daha iyi oluyor ama bi sorun var.
yaylar yumuşak olduğu için aracı yükleyince iyice alçalıyor arkada 3 kişi otururken lastik çamurluğun içine kadar giriyo yani.

mygold
09-07-2011, 12:38
whynot arkaya 3 kısı oturunca audı bmw de de lastık camurluk ıcıne gomuluyo , yanı normal bı sonuc.. :iyi :iyi

whynot2
20-11-2011, 16:09
bu jantları almayı dusunuyorum 17" 4x108 bijon peugeota uygun bulabildiğim jantların icinde en guzeli bu bence. fotosopla yapmaya calistim ama yamuk oldu gercegi daha guzel durucaktir sizce nasıl?
http://img830.imageshack.us/img830/4467/adsznsb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/830/adsznsb.jpg/)

Abdullah
20-11-2011, 16:15
bu jantların aynısı jant lastik olarak benim filmleri yaptırdığım arkadaşta vardı jant lastik 700TL istiyordu satıldı ama bende bir dönem düşünmüştüm bu jantları almayı 17" düşünüyorsan bence sportium jantı almalısın bence

http://image5.sahibinden.com/photos/79/92/79/59799279fib.jpg

tabi bu renk daha hoş duruyor
http://www.peugeot.com.au/media/deliacrm/crmmedias//itemmodel5/997_image-28dc75.jpg

whynot2
20-11-2011, 16:30
peugeotun orjinal jantlarin hicbirini sevmiyorum siradan duruyo bence genis ofseti olan jantlar hosuma gidiyo siz bu jantlari aracin ustunde gormussunuz guzel duruyomuydu ?

Abdullah
20-11-2011, 16:32
peugeotun orjinal jantlarin hicbirini sevmiyorum siradan duruyo bence genis ofseti olan jantlar hosuma gidiyo siz bu jantlari aracin ustunde gormussunuz guzel duruyomuydu ?

ben araç üzerinde görmedim çıkarılmış dükkanda satılmak için bekliyordu zaten 307 den çıkarılmıştı. Orjinal jantları sevmiyorsanız yaptığınız photoshop a bakarak siyah inciye yakışacağını söyleyebilirim

Yasin CCK
20-11-2011, 17:17
Bende sportium taraftarıyım ;)

Ama senin seçtiğin jantta yakışacaktır :iyi

eyup_31
20-11-2011, 17:23
erener rinjanileri satıyordu düşün derim rinjaniler çok hoş

whynot2
23-11-2011, 13:56
bugun aldim dedigim jantlari
http://img835.imageshack.us/img835/60/jant1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/835/jant1.jpg/)

http://img41.imageshack.us/img41/4331/jant2l.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/41/jant2l.jpg/)

eyup_31
23-11-2011, 14:43
hayırlı olsun...

whynot2
23-11-2011, 18:09
sagol eski jantlar kucucuk duruyomus meger bunlari takinca anladim. :D

Abdullah
25-11-2011, 08:43
hayırlı olsun çok güzel olmuş güle güle kullanın taş değmesin.

Esat
25-11-2011, 09:42
Masallah cok yakisir

TanerHoca
25-11-2011, 09:44
güle güle kullan :nazar

whynot2
25-11-2011, 11:42
cok tesekkurler herkese :)

TanerHoca
25-11-2011, 11:44
hala yeditepedeysen bir çarşamba gel de senin yeni jantları ıslatalım :havali :D

whynot2
25-11-2011, 11:55
olur abi gelirim zaten kayisdagi caddesnde ne zaman 407 gorsem bakiyorum gumus ok mu diye aliskanlik oldu :D