PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Göral Servisinde Yaşadıklarım

mustafa61
15-10-2015, 01:10
Göraldan asla araba almam alana da mani olmam 2012 sportiumu 49a satıp sonra 60 istemişlerdi benden. O gün bitti o firma gözümde.
Ben daha iki gün önce 2011 partner teepe aldım aracı bana hicbir eksiği olmadan servis bakımını yapıp komple detay temizliği ile pasta cila çekilip boya koruma yapacaklarını ve tüm bunların 500 tl olduğunu ve fiyata dahil olduğunu söylediler aracı teslim almaya gittiğimde test sürüşüne çıktım aracın sol sinyalinin yanmadığını ve vites topuzunun altındaki körüğün yırtık olduğu ve bırakın detay temizliği tozunun bile alınmadığını gördüm tüm bunları satış temsilcisine belirttim satış temsilcisi bayan bana aracın devir işlemlerini tamamlarken bunları halledecklerini söyledi aracın devir işlemlerini tamamladıktan sonra tüm bunların yapılmadığını gördüm ordaki teslimattan sorumlu olan kişiye bunları belirttiğimde yapamayacaklarını yaparsak parça parası alacaklarını söyledi sorumlu müdürle tartışmam sonucu bunları yaptırdım iki gün geçmeden sinyal gene arızalandı yani size demek istediğim ankarada göral a kesinlikle gitmeyin

CaglarB
15-10-2015, 10:33
Kayseri'de de inciroğlu var motorunda yağ kalmamış arabayı bize sattı, filtredeki yağ ile kurtarmış yoksa motor yatak saracaktı.
aracın orjinal cd changerini söküp parayla satmaya kalkışmaları da cabası. satış müdürünün kafasına dosyayı geçirmeye kadar vardı olaylar. Yani hocam demek istediğim şu biz gözümü açmaz sürekli tetikte olmazsak
bu gibi sömürücüler hep var olacak, malesef toplumumuz genetik bir hastalığı. Geçmiş olsun aracınızı sıkıtı duyduğunuz yerden uzak tutun, belgeleyebiliyorsanız dava açın, ya da unutun,lanet olsun diyin gitsin yoksa içinizde dert oluyor.

woonmalker
15-10-2015, 11:28
Goralle yasadiklarimi yazsam roman olur. Servis bolumunde bir kismini yazmistim. Kaliteli bakim ve guleryuzlu isletmecilik ariyorsaniz fatih i tek gecerim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah_06
15-10-2015, 12:22
Göralla sorun yaşamayan sanırım bir tek benim

daschund
15-10-2015, 14:45
nazar değmesin
bende aracımı göral 2. elden full servis bakımlı idi ...
araçla 15.000 km yol yaptım gerçekten memnun kaldım...
haaa derseniz ki göral 2. elden araba tekrar alırmısınız kesinlikle almam ...
deveye hendek değil dağ atlatiyorlar...
1-2 saatte araba yı alırsınız dediler perşembe günü işlemlere başladık 10.00 da aracı teslim almam 18.00 buldu..
ümitköy göral serviste bakımlarını yaptırdım tatil öncesi 5 kere memnuniyet vs eksik yada olumsuz birşey var mı diye aradılar...
hatta insan kıllanıyor bir sıkıntı varda acaba onun için mi bu kadar aradılar diye..

ziraatci
17-12-2015, 19:55
Bende araç aldım.. Ne yapıcaz..

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihtr
17-12-2015, 23:15
Yav bu konuyu nerden okudum . Araci goralda takasa verecektim killandim gece gece .

ziraatci
18-12-2015, 00:11
Ben bi tane 307 pazarlığı bitirdim bile. :( hoş benim araç satışını gerçekleştiren biraz anlayışlı.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

daschund
18-12-2015, 07:18
Yav bu konuyu nerden okudum . Araci goralda takasa verecektim killandim gece gece .
Fatih bey aman diyeyim sakın sakın takasa verme aracını oraya 20 ye alır 25 e satar sakın sakın tabii kafandaki rakamı veriyorsa o ayrı

Sony Xperia Z

cankazek
18-12-2015, 10:48
Göral gibi büyük firmalardan araç aldığınızda çok iyi eksiksiz vs. olacak diye birşey yok. Ama bizim aklımız yetkili servisten araba alıyoruz diye hep bu firmalara kayıyor. Oysa ki çok güzel temiz araçlar galeri yada sahibinden satan da var.

407 exe.b.
18-12-2015, 11:13
Yetkili servis bir aracı takasta alıp yerine sıfır araç verirken,aldığı arabanın temizliğine bakmaz.sattığı sıfır arabadan ne kadar kar edeceğine bakar.galerilerden bile daha düşük fiyat çıkartarak çok ucuza aracı alır.sonra yetkili servis imajını yapıştırıp ederinden yükseğe satar.yetkili serviste illa ki temiz araba olacak diye bir kural yok.