PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benim ASLAN

maveth
18-09-2015, 17:21
Sevgili arkadaşlar buda benim aslan bu forumu aracımı aldığımdan beri yaklaşık 6 aydan beri takip ediyorum kısmet bugüne hemen hemen her konuyu sıkılmadan okudum sıkılmadan sorulara cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim çok şey öğrendim sayenizde aracımı sıfır aldım 1.2 motor 2015 model kendimce aksesuar alıp yaptım krom aynalar- krom kapı eşikleri- krom kapı kolları- krom bagaj çitası deri direksiyon onu ben diktim çok güzel oldu çok beğenildi direksiyona göre deri kesildi sonradan diktim direksiyon için krom çita şimdilik bu kadar çelik jant için bütçe ayırıyorum kısmet artık adım cem istanbul beşiktaş dayım saygılar.

Aracıma wax uygulaması yaptım 3 saat sürdü ama deydi

ayzinim
18-09-2015, 18:11
Aramıza hoş geldin adaş. Aracını güle güle kullan. Keyifli sürüşler.

filozofing
18-09-2015, 18:12
Eline emeğine sağlık kardeş,beyaz aslan çok yakışıklı olmuş,yanlız aslan acil jant istiyor haberin olsun;)

tsinanb
18-09-2015, 18:29
Aramıza hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun :) Araç access donanım galiba jant lazım :)

tanersarp
26-09-2015, 12:48
Öncelikle iyi günlerde kullanmanı dilerim.kazasız belasız sürüşler.bende yeni geldim sayılır.bu direksiyona deri işçiliği güzel olmuş, bunun için bişey soracağım, kumandaları etkilemedi mi bu işlem ?

tsinanb
26-09-2015, 20:54
Öncelikle iyi günlerde kullanmanı dilerim.kazasız belasız sürüşler.bende yeni geldim sayılır.bu direksiyona deri işçiliği güzel olmuş, bunun için bişey soracağım, kumandaları etkilemedi mi bu işlem ?
Access donanımda direksiyon üzerinde kumandalar yok bu yüzden etkilenecek bir şey de yok :)

ANKA
26-09-2015, 22:30
Hoşgeldiniz, arabasıyla benim gibi uğraşanları görünce kendimi yalnız hissetmiyorum. Güle güle kullanın, ben de yeterli nakit bulabilirsem evin 2. arabası olarak düşünüyorum 208'i bakalım kısmet.

maveth
27-09-2015, 14:19
Hocam çok teşekkür ederim aracım la uğraşmayı seviyorum bir nevi oyalanmak benim için saygılar.

tebukan
27-09-2015, 20:06
Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Hoşgeldiniz. Maaşallah çok güzel olmuş. Elinize sağlık