PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dürüst bi elektrikçi yokmu ankarada?

srdr
28-08-2015, 16:13
mrb arkadaşlar bn serdar yeni üyeyim vede yeni pejo 207 sahibiyim 2008 model arabama güvenilir bi tamirci bulamadım bi tavsiyesi olan varsa lütfen dönebilirmi:anlamadim umarın doğru yere yazmışımdır.

coosmanli
28-08-2015, 16:55
hepsi para koparmaya calısıyor bende ankarada oturuyorum az cok elektrikten anlarım sorun nedir acaba

srdr
01-09-2015, 12:31
indicator noy faund sinyallerim normal farlarım normal sadece plaka aydınlatmanı biri kesmiş ilk sinyal verdiğimde hızlı hareket ediyo 2 saniye kadar sonra hersey normal. bnm kilit sisteminde sinyaller yanmıyodu onu bağlattım diyot taktı ondan kaynaklanırmı geri soktürsemmi? yada parklardan biri kesmişti farklı bi ampul takmış olabilirmi?

kral1840
02-09-2015, 12:47
mrb arkadaşlar bn serdar yeni üyeyim vede yeni pejo 207 sahibiyim 2008 model arabama güvenilir bi tamirci bulamadım bi tavsiyesi olan varsa lütfen dönebilirmi:anlamadim umarın doğru yere yazmışımdır.

geçmiş olsun hocam hoşgeldiniz.

biz ailece 16 yıldır aynı özel servise gideriz çok şükür hiçbir sorunumuz olmadı.
sizde bi gidin gösterin.
yakup usta var erkay peugeot erciyes işyerleri sitesi acity avm yanındaki liva pastanesinin karşısında.