PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10.000 bakimi orjinal filtre markalari

Madmax009
25-08-2015, 21:55
Arkadaşlar malum bulunduğum yerde pejo üzerine pek fazla ürün ve usta yok. Bende 10.000 bakım ürünlerini sipariş geçeyim sonrada bi tane ustaya yaptırayım diyorum.
Yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi almam gerekiyor. Bu filtrelerin orjinallerinin markaları nedir bilelimki hem ben hem forumdaki arkadaşlar orjinal yerine yan sanayi ürün almayalım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ayrıca orjinal bulamayıpta yerine ikame edebileceğimiz markalarıda ayrı bir şekilde belirtirsek iyi olur

mygold
25-08-2015, 23:02
en iyisi yetkili servisten malzemeyi alıp sonra dışarda guvendiğiniz ustaya bakımı yaptırmak. ama istisnalar olabilir mesela motor yağı serviste pahalıdır onu dışardan daha uygun fiyata alabilirsiniz. ömer gedik kardeşimizin aracı 308 bakım konusuna bakarsanız daha faydalı olacaktır.

Madmax009
26-08-2015, 02:12
Sıkıntı olan yetkili servisin bulunduğum yerde olmaması, ömer beyin konularına baktım bu konuda marka içeren bi ayrıntı göremedim
yani kısacası kullanılan orjinal filtrelerin markaları bilinse alan kişi yan sanayi ürün olup olmadığını anlar

GOXIN
26-08-2015, 06:55
Merhaba,

Öncelikle 10.000 bakımında mazot filtresini değiştirmeniz gereksiz olur.
Bunun dışındaki ürünlerde yağı şu anda en uygun olarak Hepsiburada sitesinde bulabilirsiniz.
Diğer filtreleri ise aşağıdaki sitelerden birinden alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla orijinal ürün satıyorlar.

Ömer Gedik
26-08-2015, 07:54
İnternette gördüğünüz her orjinal denilen ürüne inanmayın. Piyasada çok fazla taklit ürün var.

GOXIN ticari link paylaşımları sitemizde yapılmadığı için linkler kaldırılmıştır.

GOXIN
26-08-2015, 08:02
Uyarın için teşekkür ederim. Link paylaşımının yasak olduğunu bilmiyordum.

Uludag
26-08-2015, 08:19
Orjinal ürünü nasıl anlarız peki :)

Ömer Gedik
26-08-2015, 08:21
Orjinal ürünü nasıl anlarız peki :)

Açıkçası sizlerin anlaması zor. Poşeti veya kutusu öncelikle ele veriyor zaten üründe birebir olmuyor.

Peugeot sırf taklitleri bolca var diye Euro4 motorlardaki mazot filtresini artık Delphi marka kullanmıyor. Kutusunu da değiştirdi.

Madmax009
26-08-2015, 13:55
Ömer bey senin tavsiye edebileceğin bi yer varmı, yada sen bi ara kampanya yapmışsın onun gibi bişey yine olurmu. Eğer link burdan paylaşılamıyorsa bana özelden atabilirmisin