PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RCZ Le Mans Aslanı

tigger
03-08-2015, 10:20
Arkadaşlar merhaba. RCZ aracıma sağına ve soluna le mans aslanı şeklinde kaplama malzemesi ile sticker yaptırmak istiyorum. Bu konuda fikirleriniz nelerdir_ Sizce güzel durur mu? Bu forumdan bir arkadaşımızın ps ile yaptığı bir çalışmayı da örnek olarak paylaşıyorum.

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?3521-%C7akma-Brownstone-stili-)/page3

Buradaki gibi düşünüyorum. Renk olarak dore (altın sarısı) mat ve karbon desenli 3d olacak. Aslanın boynunun altında devam eden tek çizgiyi ise komple alt marşpiyel bölümüne devam ettirmek istiyorum (örnek paylaştığım başlıkta 2. foto gri olarak çekilmiş şerit gibi düşünün ama aslanın devamı şeklinde olacak ve aynı renk olacak)

Sizce nasıl olur yoksa apaçi işimi olur? Aracıma ufak tefek dokunuşlarla farklılık yaratmak istiyorum. Kendi rengi sedefli beyaz olduğu için komple kaplatmaya içim el vermiyor açıkçası.

Son olarak bu dediklerimi kısmende photoshop ile örnek olarak uygulayabilecek biri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler ilgilenen herkese

tigger
05-08-2015, 11:23
Arkadaşlar hiç fikri düşüncesi olan yok mudur yahu?

Cem B
05-08-2015, 21:01
:) biraz bakındım ama rcz ye yapılan extra her uygulama çooook amaçsız duruyor.ucuz görünüyor. benim fikrim bir daha düşünmen olur :)

Yasin CCK
06-08-2015, 08:46
Aslan değil de şerit uygulaması daha yerinde olacaktır RCZ için ;)

Ömer Gedik
06-08-2015, 09:17
Bence aslan yapmayın ama orjinal şerit ürünleri olabilir.

mechanix
06-08-2015, 09:20
Fabrika çıkışı yeterince güzel bir araba. Bence de gerek yok.

SerhatRCZ
06-08-2015, 10:09
Yanda ki serit calismalari hosunuza gitmis. Orjinal seritlerde o tip bir uygulama var. Bende onu denemenizi öneririm. Aslan ise 207 rc lemansta durdugu gibi guzel dursa bende hic dusunmeden yapardim.

tigger
07-08-2015, 11:44
Evet aslandan vazgeçtim bende. Çok apaçi işi olacak gibi. Alt marşpiyele siyah kaplama (kapıya ve çamurluğa taşmayacak ve krom çıtalarımı siyaha kaplatmayı düşünüyorum. Peki siyah olarak aynalar ile uyumlu olsun diye piano black mi yapayım, aynaları ve dediğim yerleri komple mat siyahmı yoksa 3d karbon desenli siyah mı yapayım nedersiniz?

Le mans aslanı olarak da ufak boyutlu sticker alıp siyah renkli aynanın altına yapştırmayı düşünüyorum. O nasıl olur sizce?