PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 50 km hızdan sonra sağ arka teker ses ve birkaç sorun

boragokcan
29-07-2015, 09:43
Selamlar değerli forum üyeleri,

Aracım 307 Hdi 2004 model, 2 nci el yeni aldım,Cumartesi günü Forum otoya kontrol ve bakıma gidicem ama şimdiden birkaç sorum var merak ettiğim

50 km hızdan sonra sağ arka tekerden tıkır tıkır ses geliyor böyle sanki pet şişe veya taş var gibi sürtme gibi bir ses vurma sesi değil ?

Sağ far sinyal yanmıyordu ? söktüm baktım ampülü kablolara direk lehimlemişler normali böyle mi oturdupu biryer var mı ?

Aracın ön koltuk döşemelerinin arka kısmı en üst birleşme yerlerinden yırtık ? airbağler mi açılıp değişmiş bunu sağolsun 2 nci el araç kontrolunde Maslak Pego özel servis görmemiş ben sonradan gördüm :((

Teşekkürler

cemoandcemo
29-07-2015, 16:30
Surtme sesini porya bilyasi yapar. Buyuk ihtimal yamulma olmustur. Diger sorularinizi ben de bilmiyorum. Hayirli olsun bu arada gule gule kullanin

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karayılan
29-07-2015, 17:41
Selamlar 50 km de gelen ses arka bilya /poryadan

Fara sonradan mudahale edilmis muhtemelen amerikan park baglanmis geri sokulmus o sekilde kalmis olabilir. Normalde tak calistir seklindedir

Dosemelere gelince airbegler koltuk kenarindadir. Ustten airbeg acan arac görmedim ben. Muhtemel sorun kilif takilirken yasanmis olabilir.

boragokcan
30-07-2015, 14:20
Selamlar 50 km de gelen ses arka bilya /poryadan

Fara sonradan mudahale edilmis muhtemelen amerikan park baglanmis geri sokulmus o sekilde kalmis olabilir. Normalde tak calistir seklindedir

Dosemelere gelince airbegler koltuk kenarindadir. Ustten airbeg acan arac görmedim ben. Muhtemel sorun kilif takilirken yasanmis olabilir.

çok teşekkür

boragokcan
30-07-2015, 14:20
Surtme sesini porya bilyasi yapar. Buyuk ihtimal yamulma olmustur. Diger sorularinizi ben de bilmiyorum. Hayirli olsun bu arada gule gule kullanin

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok sağolun

boragokcan
01-08-2015, 16:07
forum oto Ömer e gittim arka ön frenleri elden geçirdiler, arka fren balatalarını değiştirdik diskleri temizledik ses kesildi, fren balataları klipsi gibi birşey sürtüyormuş galiba