PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar 308 1.6 110 hp YÜRÜMEME SORUN !!!

Burki
21-07-2015, 12:18
Merhabalar öncelikle arabam pek verimli gitmiyordu çünki baskı balata yani debriyaj ve volant bitmiş durumdaydı ondan dolayı gitmediğini zannediyordum aracın ve bu parçaların hepsinin değişimini yaptırdım herşeyi orjinal taktırdım ve selenoid diye bir parçada değişti hava akışmetresi degişti artık arabamı almaya giderken iyi gidiyordur filan bu umutlarla gittim gel gelelimki aracımı aldım bayram arefe günü izmir çeşme yoluna vurdum kendimi ama ne göreyimki aracım alt devirleri sıfır sanki turbo çalışmıyor arabada bir uzama olmuyor bir şahlanma hiç olmuyor yokuşlarda kalkmak ölüm gibi geliyor ve bana göre büyük sorunlardan biride aracım 175 km hızı geçmiyor şimdi sizden ricam servise gözüm kapalı sokmak yerine arabayı sizden neden kaynaklı olduğuna dair bilgileri alıp öyle gitmeyi öngörüyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Çok cansıkıcı bir durum cidden yolda 1.3 arabalar selektör yapınca sinirim dahada çok bozuldu.
Saygılar

eleanor
23-07-2015, 18:29
Sizin aractada barmi bilmiyorum ama resimde işaretledigim sensor kablosu çıkmış ataba gitmiyordu tatiktan sonra peeformans hissedolir sekilde artti bi bakin derim yanliz benim aracim be zinli vti motor.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/23/e69fca787bc29bff62f81ef7581efb3e.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi