PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park ampulü arızası hk

karayılan
09-07-2015, 03:00
2013 308 active aracimda aracin diagnozundan bakinca park ampulleri arizali diyor. Ampulleri cikardim saglam ama calismiyor. Led ampul taktim oda çalışmadı. Acaba gunduz ledleri calisinca park ampulleri yanmiyormu?? Yada arac ampul mu seciyor?? Son olarak sigortasi hangisi sigortayi da kontrol edeyim diyorum.. Simdiden tesekkurler. Basina gelen arkadaslar varsa yardimci olursa sevinirim

GOXIN
09-07-2015, 07:01
Merhaba bende 2012 kullanıyorum gündüz ledi olduğu için üzerinde ampul olmasına rağmen gündüz farları aktif değil ve aktif edilemediğini servis söyledi. Elektrik bilgisi olan biri aktif edebilir tabii ama orijinal olarak çalışmamaktadır. Bende plakalık ampullerini led ampul ile değiştirdim ve uyarı veriyor. Bu uyarının bir zararı var mı acaba?

ayzinim
09-07-2015, 10:27
2013 308 active aracimda aracin diagnozundan bakinca park ampulleri arizali diyor. Ampulleri cikardim saglam ama calismiyor. Led ampul taktim oda çalışmadı. Acaba gunduz ledleri calisinca park ampulleri yanmiyormu?? Yada arac ampul mu seciyor?? Son olarak sigortasi hangisi sigortayi da kontrol edeyim diyorum.. Simdiden tesekkurler. Basina gelen arkadaslar varsa yardimci olursa sevinirim
Gündüz ledi olan araçlarda park ampulleri yanmıyor. Ne sigortaya nede ampullere bakmanıza gerek yok. Benim aracın stok halinde iken bahsettiğiniz parklar yanıyordu. Ancak led takınca yanmamıştı. İlgili konuyu araştırdığımızda bunun normal olduğunu öğrenmiştik. Yani sıkıntı vereci bir durum yok.