PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rcz orjinal teyp modeli nedir?

RCZ-THP200
28-06-2015, 21:05
Aracımı aldıgımda üzerinde bir double ile geldi. Sahibi orjinalinin olmadıgını söyledi.bende hersey orjinal olsun istediğimden double teybi söktüm ve internetten cıkma teyp baaktım.308 ile aynı dediler. Birisinden buldum 250 tl ye teybi getirttim. Kodlamasınıda yaptırdım. İlk etapta yan giriş ve usb yok diyeözel servisten teybin özelliklerini açtırmayagittim. Aracım 200hplik rcz. Jbl ses sistemi var biliyorsunuz. Ve orta konsolda usb ve aux var. Flashı takıyorum flasın ıaıgı yabıyor ama ne yaptıysak aracın menüsünde usb secenegini göremiyoruz. Aux tanda ses girmiyor ve bluetooth eşleşmesi olmasına ragmen ses alıs verişi olmuyor. Yani 308den aldugım teyp sadece mp3 calıyor. Teybi satan usbli oldugu konusunda yalanxsöyledi bence.. şimdi orjinal teybini arastırıyorum bir türlü tam modeli bulamadım. Rd4, rd45,rd5, rd6. Ve bunlaarında kendi içinde modelleri var .
Derdime bir çare yok mu?

Benimkiyle aynı araca sahip bir arkadasım. Teybini sökse o barkodda yazan tam modeli okusa internette biyerde bulurum. Zira servis modeli söylemiyor sadece fiyatını alalbiliyorum oda inanılmaz pahalı.

Bana kim yardımcı olabilir?

RCZ-THP200
28-06-2015, 21:57
Bu arada rcz parcalayan cıkmacı bilen varsa o da olur..

Mesutarin
28-06-2015, 23:48
Ankara Yıldız sanayi sitesinde bi tane rcz gördüm bir çıkmacının önünde umarım işinizi görür.

RCZ-THP200
01-07-2015, 06:36
Tel bilgisi alalbilirmiyim birdaha oralardan gecerseniz.. teyp kodu da önemli. Bir arkadas baksa siteden yeter aslında

Alicilik
01-07-2015, 11:00
Aracın şase numarasını özelden paylaşırsanız fabrika çıkışı ne varmış bir bakayım. rd45 in farklı versiyonları olabiliyor.

RCZ-THP200
02-07-2015, 15:54
süper olur hemen yolluyorum özelden..