PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otomatik vites sorunu

EyupEken
20-06-2015, 18:52
selam. 307 aracım var tam 1 haftadır tamirhanedeydi bugün gittim aldım eve ugradım araca gaz almak için çıktım gazı aldım araba hafif bi yokuşta bile bayılmaya başladı gitmiyordu düze çıkıncada gazı önce yemiyordu yavaş yavaş yemeye başlayınnca hızlanıyordu. neyse sag çektim aracı kontagı kapadım sogusun biras düzelir diye. tekrar çalıştırdım otomatik vites bozulmuş gibiydi r ye getirdim D ye alacaktım D ye geçmedi sadece R ye getirince araç geri geri hareket ediyordu biras zorladım D nin konumuna geliyor vites kolu ama D yi görmüyor N yazıyor daha sonra aracı tekrar kapatıp açmayı denedim bu seferde tamamen gitti çalışmıyor şuann. vitesde kiltlendimanuel bölümünde kaldı oynamıyor artık. bilen bi arkadas varsa yardımcı olursa çok memnun olurum 2 milyar para harcadım artık verecek paramda kalmadı büyük bi arızaysa yaptıramıcam tüketti beni herkese şimdiden teşekkürler hayırlı aksamlar.

EyupEken
21-06-2015, 13:25
aracın vites kolu şuan manuel kısmında takılı kaldı ve hareket etmiyor otomatik kısma geçmiyor yardımcı olacak arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum