PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bluetooth ile bağlanarak cep telefonundan müzik dinleme

ssozkan
18-06-2015, 10:37
Öncelikle tüm forum üyelerine selamlarımı iletiyorum.

Foruma yeni üye oldum. En kısa zamanda fotolarımı ekleyeceğim.

Ben 2010 model bir 5008 kullanıcısıyım. Yaklaşık 2,5 seneden beri hergün aktif olarak kullandığım aracımdan çok memnunum.
O kadar uğraşmama ramen cep telefonumdaki müzikleri bluetooh ile araç teybinden dinlemeyi başaramadım.
Belki böyle bir şeye imkan yoktur bilemiyorum. Ancak başka markalarda bu yapılabiliyor. Hafızada bulunan parçalar veya youtube vs.sitelerde video açıp ordaki sesleri araç içinden dinlenebiliyor.

Bu konuda bilgisi olup, yardım edebilecek arkadaşlarımız varmıdır acaba?

Herkese günlerinin ve Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum.

Ömer Gedik
18-06-2015, 10:52
Aramıza hoşgeldiniz. Ben makyajlı kasada denemiş ve başarılı olmuştum ancak 2010 modelde var mı bilemiyorum.

ssozkan
18-06-2015, 11:07
Hoşbulduk Ömer bey.
Telefon konuşmalarında sıkıntı yok telefona bağlanıyor.
Ama telefon içeriğini dinlemeyi beceremedim bir türlü :)
5008 makyajlı kasadamı denemiştiniz?

Alpertarık
19-06-2015, 08:34
Ben telefondan müzik vs dinleyebiliyorum. Bunun için telefondan dinlemek istediğiniz müziği açıp teypden de source tuşu ile kaynak olarak telefonu seçmeniz yeterli oluyor. Kullandığım telefon Samsung S5.

ANKA
19-06-2015, 08:50
Benim 308'de sony xperia L'ye bir kez bağlantı kod istedi telefon girdim malum "0000" olarak sonra source'a basınca buluyor kendisi radyo, cd, usb veya bluetooth olarak seçim yapabiliyorum. Ama youtube'da dinlediğimi arabaya aktaramıyorum sadece mp3'leri çalıyor.

**Ek bilgi vereyim telefondan bluetooth ses cihazına bağlan deyince throw çıktı ve peugeot ses cihazına bağlantı dedi, youtube değil telefonda ne çalıyorsa arabaya aktarabiliyorum. Ses kalitesi de gayet iyi bence.

Yasin CCK
19-06-2015, 09:46
Bende 301'de arkadaşların bahsettiği şekilde hem telefondaki müzikleri hem de youtube dinleyebiliyorum.

Aşamaları tekrar bir gözden geçirin isterseniz ;)

hatan
19-06-2015, 13:10
Ben de çok uğrastım sonunda çözmüştüm. Telefonunuzda bluetooth aktif ettiğinizde media ve BT özelliklerine de check atıp buna onay verin sonra aracın kontağını açıp motoru çalıştırın ilk eşleşme için hem aracta ve hem telefonda 0000 girin eşleşince direksiyondan veya source tuşu ile cep ten müzik çalıncaya kadar atlayın biraz bekleyince çalar. Ancak hepsinden en önce aracın menüsünden mevcut tüm BT kayıtlarını ve eşleşmeleri komple silin sonra yeniden eşleşme yapın. Bu da olmazsa aküyü 10 dk. ayırın sistem resetlenir veya son çare serviste BT yazılımı güncelleyin çalışır.

ErNDuGs
16-06-2018, 17:33
2017 301 imiz var biraz uğraştım telefonu bağlamak için ama yapamadım nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz.