PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konsoll

ata672
15-08-2010, 00:08
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben bişeyi merak ettim konsolu deiştirmeyi düşünüyorum şu rcz and 308 cc arabanin konsulunu çok beyendim onun gibi yaptırabilirmiyim bide fiyatı ne kadardir çok pahalı tutar mı ??

Ömer Gedik
15-08-2010, 00:10
konsol derken istediğiniz nedir?

pannacotta
15-08-2010, 00:17
teyip ve klima nın bulunduğu piano black kısımdanmı bahsediyorsunuz ? yoksa komple deri kaplı konsolmu ?

TanerHoca
15-08-2010, 00:18
evet tüm kokpiti mi(ön göğüs) kasdediyorsun yoksa radyo-teyp ve klima kumandalarının olduğu bölümü mü ???

http://img689.imageshack.us/img689/3592/070906a2007peugeot308rc.jpg

bu vesile ile şu güzelliğe bir daha bakmış olalım ;) :D

Yasin CCK
15-08-2010, 00:18
Bende tam anlayamadım konsolu ama kadran ve gögüsten bahsediyorsanız, düşündüğünüz konsolları hem bulmak hemde uygulamak çok zor..Bu zorluk doğal olarak yüksek maliyetide yanında getirecektir.

γuяdaeя
15-08-2010, 00:19
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben bişeyi merak ettim konsolu deiştirmeyi düşünüyorum şu rcz and 308 cc arabanin konsulunu çok beyendim onun gibi yaptırabilirmiyim bide fiyatı ne kadardir çok pahalı tutar mı ??

Hoşgeldin ata672.
Ben bugüne kadar böyle bir değişiklik yapanı duymadım. Bizim aramızdan da kimse yaptırmadı. Fiyatlar konusunda sana yardımcı olabileceğimizi sanmıyorum. En mantıklısı yetkili bir servise gidip bu konuda bilgi almak bence. Hem fiyat konusunda hem de uygulama olabiliyor mu konusunda en doğru yanıtı orada alabilirsin.

Seni ve aracını daha fazla tanımak isteriz. 308 alt başlığında "aracım" bölümüde aracını tanıtabilirsin bize ;)

ata672
16-08-2010, 00:20
tekrardan meraba :) yha bu konsolu tamamen deiştirmek çok pahalı olur ama şu konsolun en üstünde acılıp kapanan ekran var ya onu yapabilirmiyim die sormak istedim eger onu yapamazsam dvd player gibi bişi almayı dusunuorm nevigasyonlu bide arabaya siah cam çektiricem ön cama cektirsemmi kararsızım arka yan 2 arka cam 2 on yan 1 cektircem boyle dsunuorm en azindan :))

Ozan
16-08-2010, 07:23
tekrardan meraba :) yha bu konsolu tamamen deiştirmek çok pahalı olur ama şu konsolun en üstünde acılıp kapanan ekran var ya onu yapabilirmiyim die sormak istedim eger onu yapamazsam dvd player gibi bişi almayı dusunuorm nevigasyonlu bide arabaya siah cam çektiricem ön cama cektirsemmi kararsızım arka yan 2 arka cam 2 on yan 1 cektircem boyle dsunuorm en azindan :))

Şu güzel Türkçe'mizi kısaltmalarla bozmadan olduğu gibi yazarsak daha şık olur kanısındayım.
Tüm Forum Peugeot üyelerininde benim gibi düşündüğünden eminim.

Abdullah
16-08-2010, 11:21

Şu güzel Türkçe'mizi kısaltmalarla bozmadan olduğu gibi yazarsak daha şık olur kanısındayım.

+308.

ata672 aramıza hoşgeldin. Öncelikle aracını yurdaer abimizin dediği gibi 08 alt başlığında "aracım" bölümünde tanıtmanı rica ederiz. O açılıp kapanan ekran aynı zamanda navigasyonda. O ekranı yapmak için ya komple torpidoyu değiştirmen gerekecek yada kestirip yaptırman gerekecek. İki yöntemde hem pahalı hemde orjinali gibi olmayacağından ötürü. Sen o açılıp kapanan ekranı hiç yaptırma eğer çok istiyorsan double din al tak tamamdır. Camlara gelince bence; yan camlar 2 numara arka 3 numara ön cam içinde diğer filmlerden nispeten pahalı olan özel ön cam filmi çektirmeni tavsiye ediyorum.

Yasin CCK
16-08-2010, 11:30

Kesinlikle +308