PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fan acma ve yag ikaz gostergesi

exelans
15-05-2015, 16:37
Selam arkadaslar 2 gundur kafa kurcalayan skinti ile bogusuyorum,Arac seyir halindeyken bir sorun yok fakan sehir icinde lambalarda aralikli dur kalklarda motor fan devereye giriyor hararet biraz yukseldigunde fan devreye giriyir ancak bunula beraber fan acar acmaz yag gosterge isida sinyal veriyor stop uyarisi veriyor ve susuyor ,fan sogutma islemini tamamladiginda tekrar yag gostergesi alarimi veriyor ,Fan ile yag gostergesi alarim baglantisi nedir cozemedim ? Bilgisi olan yada yasamis arkadaslar varsa paylasirsa sevinirim.....

Pars
15-05-2015, 23:01
Aracınızın radyatör su seviyesini ve yag seviyesini kontrol edin su ve yag seviyesi tamamsa

1 seviye fan devresi çalışmıyor arıza veriyor 2 kademe girdiyinden uyarı veriyor olabilir

exelans
16-05-2015, 08:54
Aracınızın radyatör su seviyesini ve yag seviyesini kontrol edin su ve yag seviyesi tamamsa

1 seviye fan devresi çalışmıyor arıza veriyor 2 kademe girdiyinden uyarı veriyor olabilir

YAg ve su seviyesi tamam , hersey normal , bu sabah aracim calistirdigimda rolentide oynama yukselme ve dusme oldu bir sure sonra motor isininca normale dondu .. kafa kurcalayan bir olay servise gosterdim ve cihaza bagladi ariza gostermiyor :(