PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autoking mi? Bir daha asla..

X|ETRaM
25-04-2015, 21:44
Bugün aracımı ufak tefek rötuşlar için ikitellideki şubelerine bıraktım. Teslim aldığımda ilk fark ettiğim anahtarın üzerindeki ufak tefek çizikler ve macun/pasta izleri oldu. Hadi dedim birşey demeyeyim zaten acelem vardı. Araca bir oturdum heryer leş gibi toz içinde ve yine heryerde beyaz beyaz pasta/macun izleri. Söve öve yola koyuldum ve yolsa şoku yaşadım. Direksiyona resmen sert bir şeyle bir karış sürtmüşler. Acelem olamsa geri dönüp bayağı bir sövecektim. Akşam araca binmeden önce TÜM kapı kollarındaki, torpidodaki, konsoldaki izleri vs temizledim. Yola koyulduğumda araçta farklı ve yabancı bir ses dikkatimi çekti. Hava alıyor veya bir şey sürtüyor gibi bir ses çıkıyordu. İndim tüm kapıları kontrol ettim, eğildim tekerlekleri kontrol ettim vs bir şey yok.. Sonra bagajı bir açtım. Süprizzzzz.
Sözün özü ne yapılan işten memnun kaldım (Rötuş yapılan yerler bariz belli) ne aracı bana teslim ediş şekillerinden, hiç bir şeyden. Şimdi de bu fotoğrafları ve yazıyı ilgili tüm Autoking mail adreslerine yollayacağım.

Keşke aracı temizlemeden önce hepsinin fotoğrafını çekseymişim ama bagajı gördükten sonra benim şalterler attı.. Sadece paspastaki beyazlı ayak izimiz kaldı.. Direksiyondan da sürekli elime parça parça döküntüler geliyor.. Neyle çizmişlerse artık. :(

http://i.hizliresim.com/og2dlk.jpg

http://i.hizliresim.com/VVAQRr.jpg

http://i.hizliresim.com/n7kbol.jpg

Abdullah
25-04-2015, 22:11
geçmiş olsun gerçekten çok can sıkıcı bir durum umarım en kısa sürede yaşadığınız bu durumu düzeltmek için birşeyler yaparlar.

converse10
25-04-2015, 22:29
geç kalmayın şikayet için bence tabi çıkışta ne imzaladığınıda önemli

abugraok
25-04-2015, 22:37
Çok geçmiş olsun.
Böyle bir durumu ilk kez görüyorum.
Hızlı ve katı bir dille şikayet etmek şart. Bu durum işini sevmeden ve insanları önemsemeden çalışanlar yüzünden oluyor.
Usulü nedir?
1-Araç sahibinin şikayetleri not edilir
2- Araç kontrol edilir.
3- Eksikler giderilir
4-Araç teslimden önce kontrol edilir
5-Araç sahibine teslim edilir.

Son derece basit aslında değil mi?

ayzinim
25-04-2015, 22:56
Geçmiş olsun. Rekabetten yoksun olunca böyle oluyor maalesef.

serdarhoca
25-04-2015, 23:03
Gecmis olsun. Baska bir forumda ilgili firmanin is yogunlugundan dolayi araclari baska bir kaborta-bayacida yaptirdiklarini duymustum.
Agabeyimde aracini arka tampon ve kapidaki cizik icin mini onarima biraktiginda on tamponda surtme ve arka tampona sanki park sensoru icin acilmis 2 delikle teslim almisti. Sonradan ozur dileyerek tektar birkac gun sonra onarima almislardi...

HamzaHakkı
25-04-2015, 23:57
Geçen sene Konya'daki bayilerine göçük düzeltmek için gittiğimde göçük olan kısmın çekiçle düzeltilip sonra o kısmın tamamen boyanacigini ve 300 lira dedikleri yeri boyasız şekilde 50 lira karşılığında yaptırdığımda notunu vermiştim bu firmanın, demek başka şubeleri de böyleymiş hiç şaşırmadım. Aracı detaylı inceleyin bence rötuş dedikleri yeri komple boyamış bile olabilirler.

X|ETRaM
26-04-2015, 19:49
Mailimi çektim. Bakalım nasıl bir tutum sergileyecekler.

Ömer Gedik
26-04-2015, 21:05
Şok oldum. Kabul edilebilexek durumlar değil :s

emax34
26-04-2015, 23:00
Auto king klozum olmasına rağmen kesinlikle Auto King kullanmıyorum, en son on tampon umdaki ufak tas ezikleri için götürdügumde ne kadar kötü bir işçilik yaptıklarını gördüğümden (tamponu sokup boyayacaksiniz demiş olmama rağmen sokulmeden boyandi) sigorta şirketime de sikayetimi aktarıp o defteri kapattım. Bu kadar işten anlamaz savsak ve kötü işçilik hayatımda görmedim. Sana da çok geçmiş olsun dostum.