PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ForumPeugeot 1. Yaş Kutlaması İftar Yemeği/Florya

reisG
06-08-2010, 20:37
Arkadaşlar bendeki notlara göre 07 Eylül 2010 tarihinde Forumumuz 1 yaşına basacak. Daha br ay olmasına rağmen önümüz Ramazan olması ve daha herkesin tatil ortamında bulunmasındna ötürü konuyu şimdiden açayım dedim. Fikirler yazılır ve forumumuzdaki sıcacık dostluklara değecek şekilde bir kutlama programı yaparız .

Ömer Gedik
06-08-2010, 21:03
Konuyu açman iyi olmuş Reis abi, 7 Eylül de 1 yaşında olacağız ne ilginçtir ki dünde bunu düşünüp zamanın ne kadar hızlı geçtiğini farkettim.

reisG
06-08-2010, 21:11
Evet Ömer bizlere mesaj atıp foruma davet ettiğin günü dün gibi hatırlıyorum, bu süre zarfında oluşan ortam ise çok güzel, kurulan dostluklar ise kalıcı oldu. 7 Eylül de çok güzel ve unutulmayacak şeyler yapmak lazım.

TanerHoca
06-08-2010, 21:26
son derece yerinde bir konu açmışsın reis.
önerime gelince 7 eylül salı günü ve ramazanın içinde.forumca bir iftar yemeğinde toplanıp yiyip içtikten sonra forumun 1. yaş günü pastasını kesebiliriz.
veya kutlamayı herkesin katılabileceği haftasonu bir gün de yapabiliriz.daha bir aylık süre var.bakalım ne öneriler gelecek.
önemli olan tüm azami sayıda üyenin katılımını sağlayabilmek.mümkünse istanbulla da sınırlı kalmamak. ;)

TanerHoca
06-08-2010, 21:32
Evet Ömer bizlere mesaj atıp foruma davet ettiğin günü dün gibi hatırlıyorum, bu süre zarfında oluşan ortam ise çok güzel, kurulan dostluklar ise kalıcı oldu. 7 Eylül de çok güzel ve unutulmayacak şeyler yapmak lazım.

aynen.o günden beri sağlanan sevgi ve saygı ortamı ve sıcak dostluklar yenileri eklenerek artarak devam ediyor.
tüm samimiyetimle buna ön ayak olan sevgili ömere kendi adıma teşekkürü bir borç bilirim.
onun kişiliği, efendiliği ve içtenliği kurucusu olduğu foruma aynen yansıdı. ;)

Ömer Gedik
06-08-2010, 21:58
Hocam iltifat ediyorsunuz. Her zaman ben değil biz olarak hareket ettim. Sizlerin foruma katkısı sağlam temeller oluşturmamızı sağladı. Baştan beri bizi biz yapan tüm dostlara teşekkürler.

1. yılımızda güze lbir iftar organizasyonu yapabiliriz. Bunun çalışmasını ilerleyen zamanda yaparız. İstanbulla sınırlı kalmaması daha iyi olur ama Ramazan da bunu sağlayabilir miyiz bilmiyorum.

Enes Gedik
06-08-2010, 22:37
.
önerime gelince 7 eylül salı günü ve ramazanın içinde.forumca bir iftar yemeğinde toplanıp yiyip içtikten sonra forumun 1. yaş günü pastasını kesebiliriz.

Çok güzel bir fikir Hocam :) Diğer illerlede 3G ile bağlantı kurulabilir :)

otmotvmhndsi
07-08-2010, 22:28
O Vakit ;

7 Eylül'de Ankara'daki arkadaşlar ile biz burada, İstanbul'daki arkadaşlar ile siz orada bir iftar yemeği organizasyonu yapalım ne dersiniz ???

Ömer Gedik
07-08-2010, 22:36
O Vakit ;

7 Eylül'de Ankara'daki arkadaşlar ile biz burada, İstanbul'daki arkadaşlar ile siz orada bir iftar yemeği organizasyonu yapalım ne dersiniz ???

Muhtemel durum bu olacak berker :)

TanerHoca
21-08-2010, 15:14
evet arkadaşlar 7 eylül salı günü birinci yıldönümü formumuzun.
daha önce geçen muhabbette istanbul üyeleri olarak 7 eylülde bir iftar yemeğinde buluşulabileceği konuşulmuştu.eğer bunu yapacaksak yavaş yavaş listeyi hazırlayalım.
gelebilecek olanlarda programlarını ona göre düzenlesinler.
işi sonraya bırakırsak aksilikler olabiliyor.ramazan olduğu için yer ayarlamakta falan sorun çıkabilir.
erken davranmakta fayda var.mekanı belirlemek zaman alabilir.vakitlice görüşmek, fiyat almak lazım.
hem şimdiden ayarlamaları yapalım ki katılım yıldönümüne yakışır sayıda olsun.

gelmeyi düşünenler isimlerini yazınlar;

1-tanerhoca

TanerHoca
21-08-2010, 15:19
haa! bu arada ben biraz bakındım.iftar menüsü fiyatları içeriğe göre,mekana göre 20 ile 40 lira arasında değişiyor.

buluşma yeri hakkında da öneriler yapılırsa bir an önce karar verilip gerekli girişimler yapılır.
unutmadan yer ile ilgili en önemli unsur tabiki yemeklerin kalitesi ama şaka bir yana park unsuru.
araçları rahatça park edebileceğimiz, foto çekimi yapabileceğimiz bir yer lazım bize ;)

mygold
21-08-2010, 15:49
7 eylulde ankarada iftarda bulusmak uzere ins.

otmotvmhndsi
21-08-2010, 16:44
Evet aynı zamanda Ankara ekibi olarak bizde buluşalım diyoruz... Ankaradan katılıcak arkadaşlarda yazsınlar lütfen;

*Mygold
*Berker
*...

Yer önerilerini bekliyorum...

Otopark'ınında mevcut olması nedeni ile "Tavacı RECEP USTA" güzel bir alternatif. Siz ne dersiniz???

TanerHoca
21-08-2010, 20:09
Evet aynı zamanda Ankara ekibi olarak bizde buluşalım diyoruz... Ankaradan katılıcak arkadaşlarda yazsınlar lütfen;

*Mygold
*Berker
*...

Yer önerilerini bekliyorum...

Otopark'ınında mevcut olması nedeni ile "Tavacı RECEP USTA" güzel bir alternatif. Siz ne dersiniz???

berker bizimkilerden ses soluk yok.sen şu tavacı recep usta'nın yerini bi tarif etsene ;D

mygold
21-08-2010, 20:40
ah taner hocam beraberce iftar yapabilseydık ne guzel olurdu.
kısa zamanda buluşabilmek dilegıyle...

reisG
22-08-2010, 16:22
Hocam hafta sonu iftarlar ziyaretler vs. yoğun oluyor.O yüzden foruma da uzak kalıyorum.7 eylül de Ailelerin gelme durumunu da gözden geçirelim. Ben geleceği bizimkilerde gelmek isteyeceklerdir.Bu arada Bulut ta telefonda bir önderide bulunmuştu. bir yerde çalışıyormuş galiba restoran gibi.. onu da yer için bir arayayım

Ömer Gedik
22-08-2010, 16:58
7 Eylül Günü için bir yer arayışında olacağız erkenden rezerve yapmamız faydalı olur düşüncesindeyim. Sizlerden gelecek önerileri bekleyeceğim. ayrıca gelecek arkadaşlar lütfen şimdiden belirtsin ki yer ayarlama esnasında sayı ile görüşelim. Gerekli alakayı göstereceğiniz umuyorum.
İstanbul için liste şu an anladığım kadarıyla şu şekilde.
1 -Tanerhoca
2 - Ömer Gedik
3 - Enes Gedik
4 - ReisG

reisG
22-08-2010, 17:05
eğer aileler de gelecek ise reisG + 2 olacak toplam 3 kişi

Abdullah
23-08-2010, 10:57
Mutlaka ama mutlaka siz abilerimin kardeşlerimin bu mutlu günümüzde yanında olmak istiyorum :D 7 Eylül salı günü çok güzel. Temennim buluşma yerinin Anadolu Yakası olması malum Gebzeden karşıya iftar için geçiş biraz sıkıntılı olabilir :D

1 -Tanerhoca
2 - Ömer Gedik
3 - Enes Gedik
4 - ReisG
5 - Abdullah

Bulut
24-08-2010, 01:44
Bence de çok güzel düşünülmüş 1.yıl kutlaması :)
Reis abiyle telefonda görüştüğümüzde de bahsettim. Samatya'da Sahilde İlbey Pide Restaurant'ta iftarda fasıl programı yapıyorum. Ud çalıyorum ben ve ekibimle Türk Müziği icra ediyoruz. İftar menüsü oldukça geniş, çok lezzetli pideleri var. Menü fiyatı 40 tl ancak gerekli çoğunluk sağlanınca indirim yaptırabiliyorum. sayı ve tarih kesinleşince hemen rezervasyonu yapabilirim. otopark imkanı da var haftaiçi olduğu içinde fotoğraf için imkan bulabileceğimizi düşünüyorum.

reisG
24-08-2010, 07:42
Bence harika olur...

TanerHoca
25-08-2010, 16:29
sayılı gün çabuk geçermiş.yer belirleme, rezervasyon vb. yi düşünürsek 7 eylüle bir şey kalmadı bence.
fakat nedense çok özel olan birinci yıl kutlaması buluşması pek ilgi görmedi diye düşünüyorum. :(

TanerHoca
25-08-2010, 16:31
1 -Tanerhoca
2 - Ömer Gedik
3 - Enes Gedik
4 - ReisG
5 - Abdullah

liste yukarıdaki gibi ???

γuяdaeя
25-08-2010, 16:42
Benim o tarihlerde İstanbul'da olmama ihtimalim var.. O yüzden muallakta kaldım, yazmadım bir şey :-\

Ömer Gedik
25-08-2010, 16:54
Arkadaşlar yer olarak Buluthan arakdaşımızın çalıştığı yeri alternatif içinde düşünebiliriz ayrıca ben Florya Sosyal Tesislerini makul buldum. İftar Menüsü 25 TL ve oldukça güzel bir mekan. Ferah otopark sorunu yok.

reisG
25-08-2010, 17:02
Her ikisi de uygun fakat Anadolu yakasından gelecek olan arkadaşların fikirleri ne olur acaba.

Ömer Gedik
25-08-2010, 17:48
İlgi oldukça az ben sitemizden buluşma isteyen yeni arkadaşlarımızında organizasyona katılmasını istiyorum. Anadolu yakasından henüz öneri gelmedi. Florya nın ekonomik olması da benim orayı düşünmemi sağlıyor. Öneri verecek olan varsa lütfen acele etsin. Bir an önce görüşmemiz gerekecek.

reisG
25-08-2010, 20:36
Evet yeni üye arkadaşları bekliyoruz. ve aslında daha fazla bir katılım olması çok güzel olacak. Bu arada Berker, Ankara'da durum nasıl, katılım nasıl ve ne durumda?

Abdullah
26-08-2010, 08:55
floryaya gitmiştim gerçekten çok güzel bir mekan iftarı yaptıktan sonra sahilde hep beraber hem yürüyüş hemde fotoda çekeriz. Anadolu yakasından gelecekler için biraz zor olabilir (Ben-TanerHocam) ama çoğunluk hangi taraftaysa o tarafta buluşuruz Forumpeugeot için floryaya gitmişiz çok mu yahu =))

cmr_cihangir
26-08-2010, 10:30
Benim o tarihlerde İstanbul'da olmama ihtimalim var.. O yüzden muallakta kaldım, yazmadım bir şey :-\

Arkadaşlar aynı durum benim içinde geçerli :-\. Mesleğim gereği zaman zaman günübirlikte olsa izmit e gidip geliyoruz. Bu iftar buluşması canı gönülden katılmak isteğim bir organizasyon ancak söz veripde mahcup olurum kaygısını taşıyorum. Lütfen önümüzdeki haftaya kadar (çarşamba) bana bir cevap opsiyonu tanıyın. O gün inşallah gelip gelemeyeceğim hususuna açıklık getiririm. Selamlar..

TanerHoca
26-08-2010, 11:24
konuyla doğrudan ilgisi yok ama bilmiyorum farkındamısınız bu sıralar hüseyinin pek sesi soluğu çıkmıyor.
bilgisi olan var mı ???

emax34
26-08-2010, 16:38
Bende anadolu yakasindayim :( bu tarafta benim de aklima fazla bir yer gelmiyo acikcasi, ozellikle de genis otoparki olan :)) Florya ya da geliriz diye dusunuyorum tabii trafik faktorunu unutmamak lazim :))

Ömer Gedik
26-08-2010, 16:48
Son durumu yazıyorum. emax sanırım geliyorsun.

1 -Tanerhoca
2 - Ömer Gedik
3 - Enes Gedik
4 - ReisG
5 - Abdullah
6 - emax34
7 - Yurdaer (belirsiz)
8 - cmr-cihangir (belirsiz)

Ömer Gedik
26-08-2010, 16:49
Florya için kimse olumsuz birşey söylemiyo sanırım orada karar kılıyor isek lütfen herkes gelecek kişi sayısını yazsın. Bu şekilde işletme ile bir irtiabta geçip güzel bir masa rezerve edelim.

γuяdaeя
26-08-2010, 17:31
Florya için kimse olumsuz birşey söylemiyo sanırım orada karar kılıyor isek lütfen herkes gelecek kişi sayısını yazsın. Bu şekilde işletme ile bir irtiabta geçip güzel bir masa rezerve edelim.

Sanırım otoparkı en uygun sosyal tesis Florya'daki.. Mekan da güzel. Tependen inişe geçen uçakları seyretmesi de başka güzel :)

Burak
26-08-2010, 18:41
Arkadaşlar yer olarak Buluthan arakdaşımızın çalıştığı yeri alternatif içinde düşünebiliriz ayrıca ben Florya Sosyal Tesislerini makul buldum. İftar Menüsü 25 TL ve oldukça güzel bir mekan. Ferah otopark sorunu yok.

Şimdiden sizlere afiyet olsun.. Ben Florya'ya göre çok uzakta kalıyorum.. Eskiden güneşli'de çalışırken öğlenleri giderdik. Florya kebap ve dana madalyonları 10 numaradır. Tatlı olarak da kestaneli krem şokola tavsiye ederim.. :P

reisG
27-08-2010, 08:06
Buluthan'ın Samatya da gece program yaptığı restoran için , kendisi fiyat alıp tekrar yazacaktı. Ben neresi olursa geliyor farketmiyor. ;)

Ömer Gedik
28-08-2010, 18:49
Buluthan geri dönüş yapacak mı? Florya ile iletişime geçeceğim de. Ayrıca lütfen gelecek arkadaşlar kişi sayısını yazsın.

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
??????????????????????????
???????????????
???????

pannacotta
28-08-2010, 19:59
listeyede benide eklermisiniz..iftar-1.yıl dönümü organizasyonunda bende sizlerle olmak istiyorum

Ömer Gedik
28-08-2010, 20:00
pannacotta kaç kişi?

pannacotta
28-08-2010, 20:16
pannacotta kaç kişi?

tek gelicem ömer

Ömer Gedik
28-08-2010, 23:03
Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi

lütfen üstte listede bulunanlar kaç kişi geleceklerini yazsın.

Bulut
29-08-2010, 15:43
Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç kaldım açıklamalar için.

Öncelikle ben iftar menüsünden bahsediyim.

İftariyelik
Çorba
Dilediğiniz kadar her çeşit pide (çok lezzetli olduğuna kefilim) :)
Izgara tavuk ve et
Meyve veya tatlı
Çay, Kahve.
Tabiki İftar öncesi ilahiler ve iftar sonrası fasıl ziyafeti. :)

İlbey Pide sahilyolu üzerinde. Yenikapı iskelesinden Samatya Hastanesine doğru gelmeden hemen sağda.

Menü Fiyatı 40tl. Ancak ben direk 35'e çekebiliyorum bir de gerek çoğunluk sağlanırsa 30tl ye çekebilmek için elimden geleni yaparım. Otoparkı mevcut haftaiçi olduğu içinde çok yoğun olacağını düşünmüyorum fotoğraf çekimi için. Eğer İlbey Pide'de olursa bende katılabilirim doğal olarak :)
Çoğunluğa göre karar verilsin nasıl arzu ederseniz öyle olsun. Fiyat biraz yüksek genele göre. O yüzden ısrarcı olamam. Eğer başka soru varsa açıklamaya çalışayım.

Ömer Gedik
29-08-2010, 18:50
reis abi ve abdullah dan cevap bekliyorum. kişi sayısı alttaki gibi

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi

Ömer Gedik
29-08-2010, 18:51
Buluthan bilgilendirme için teşekkürler. Bununla ilgili istekleri alabiliriz. Florya veya ilbey pide salonu hakkında lütfen bilgilendirme verin. Pm atabilirsiniz.

reisG
31-08-2010, 08:16
İlbey Pide'nin iki artısı olacak diye düşünüyorum.Birincisi Buluthan da katılabilecek ikincisi ise Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar için Floryaya göre daha kısa sürede ulaşılabilir mesafede . Ama Ömer için bizraz daha uzak kalıyor , bir de fiyat olarak Florya'ya göre azıcık daha pahalı.. Ben hepsine uyarım....

Abdullah
31-08-2010, 12:12
Ömer kusura bakma foruma bugün girebildim.

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi

bu arada ben floryaya daha önce gittiğim için florya diyorum ferah ve bayağı geniş bir ortam tabi diğer mekanı bilmiyorum?

reisG
31-08-2010, 12:19
Şuanda 6 araç ve toplam 8 kişi olduk. Katılımın biraz daha artması en büyük dileğimiz.

cmr_cihangir
31-08-2010, 12:50
Arkadaşlar İnşallah bende organizasyona katılacağım. Listeye benim ismimi de ekleyin lütfen. :)

cmr_cihangir
31-08-2010, 12:51
Hohoyt listeye adımı ben ekledim. Zaten öyle yapmam lazımdı. Flash sonradan çaktı ;D
Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi

reisG
31-08-2010, 14:01
Şuanda 6 araç ve toplam 8 kişi olduk. Katılımın biraz daha artması en büyük dileğimiz.

Toplam 7 araç 9 kişi artıyoruz artıyoruz.. Bu arada Başkent'ten ses seda yok. Berker oradamısınız?

Abdullah
31-08-2010, 14:03
jakar1 den ses seda yok yahu haberi olursa büyük ihtimalle gelir diye düşünüyordum.

bide ses çıkarmayanlar Okann,GLR,Besinmarket sizler ne alemdesiniz. Birde forumdan ayrılmış olan fakat benim iftarda görmeyi istediğim mistiks var. Eğer şahsi mail adresi yada telefonunu bilen var ise ulaşalım derim. Birde şöyle güzel bir 1.yaş günü resmi ile foruma üye olan herkesin mail adresine bir bilgi maili atsak güzel olur diye düşünüyorum böylece foruma şöyle bir uğrayan daha sonra unutan ama böyle bir organizasyona katılmak isteyenlerinde haberi olmuş olur.

reisG
31-08-2010, 14:09
Mistiks'in telefonunu PM den gönderdim.

Abdullah
31-08-2010, 14:22
Mistiks'in telefonunu PM den gönderdim.

teşekkürler Reis abim.

Bu arada maillerde kullanılması için bahsettiğim resimler aşağıdaki gibi olabilir. Tabi photoshop erbabı mygold abimim yardımlarıyla daha güzel birşeyler yapabiliriz.

http://www.ressim.net/l/upload/9cf74b10.jpg
http://www.ressim.net/l/upload/050f04fe.jpg

Abdullah
31-08-2010, 16:46
arkadaşlarrrr 1.yıl kutlamasına başka gelen yok muuuuuu?????

GLR
31-08-2010, 16:50
Ben Kemer deyim kardeşim 12 sine kadar kesin İstanbul a döneceğim ama ne zaman kesin bişey yok yetişirsem gelirim.

Abdullah
31-08-2010, 16:51
Ben Kemer deyim kardeşim 12 sine kadar kesin İstanbul a döneceğim ama ne zaman kesin bişey yok yetişirsem gelirim.

=(( Ahmet o zaman aramızda olmayacaksın buluşmayı 7sinde yapıyoruz neyse bir daha ki buluşmaya inşallah

GLR
31-08-2010, 17:10
Gelemedim bir türlü yetişme ihtimali var ama düşük düzenimde bozuldu burada sabah eve geliyorum gündüz uyuyorum.İstanbul u da özlüyorsun nerde olursan ol bir süre sonra. :)

TanerHoca
31-08-2010, 17:42
Hohoyt listeye adımı ben ekledim. Zaten öyle yapmam lazımdı. Flash sonradan çaktı ;D
Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi

ha gayret! bari 1. yıl kutlaması buluşmasında şeytanın bacağını kıralım,hem katılımcılar hem de araç olarak iki basamaklı bir sayıya ulaşalım. ;)

TanerHoca
31-08-2010, 17:52
geleneksel forumpeugeot 1. iftar buluşması gerçekleşti ;D
http://img833.imageshack.us/img833/789/1092008303189632999.gif

Yasin CCK
31-08-2010, 18:23
geleneksel forumpeugeot 1. iftar buluşması gerçekleşti ;D
http://img833.imageshack.us/img833/789/1092008303189632999.gif

;D ;D ;D

İnşallah...

Gökay
31-08-2010, 18:39
jakar1 den ses seda yok yahu haberi olursa büyük ihtimalle gelir diye düşünüyordum.

Canım kardeşim konuyu takip ediyorumda sessiz gruptayım şuanda,tatil mevzusu var eğer gidişim bayram içine (seninki gibi) sarkarsa katılırım.
::)

Ömer Gedik
31-08-2010, 18:44
Hüseyin abi şu an tatildeymiş. İftar da 407 GT line 'ı ile o da aramıza olacak.

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
Soylukan Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
jakar1 Düşük ihtimal

emax34
31-08-2010, 21:00
millet bu arada birtek esiyle katilan benim galiba, iyisimi ben hanimi evde iftara birakiyim erkek erkege daha iyi olcak. ; ;D

Ömer Gedik
31-08-2010, 23:14
emax, reis abide eşini getirmeyi düşünüyordu sanırım. Eğer o da düşünüyorsa herkes gelsin diyeceğim. :)

emax34
01-09-2010, 00:41
Omer
ok 7sine kadar kesin kararlastiralim eger esler gelmiyorsa ben tek gelicem ona gore kisi sayisini duzenleriz o zaman ;)

reisG
01-09-2010, 08:10
Omer
ok 7sine kadar kesin kararlastiralim eger esler gelmiyorsa ben tek gelicem ona gore kisi sayisini duzenleriz o zaman ;)

Eşim de gelmek istiyor, kızım Ceren'e zaten eğlence olsun, yeter . Taner Hocam sende hanımı ve çocukları alıp gelebiliyorsan, bayağı kalabalık oluruz.

Gökay
01-09-2010, 10:11
Ben gelirsem eşimle geleceğim,hanımköylüyüz malum ;D

reisG
01-09-2010, 11:03
Ben gelirsem eşimle geleceğim,hanımköylüyüz malum ;D

Çok beğendim bu sözü.....

Abdullah
01-09-2010, 11:38
;D valla bizde eş olmadığından ötürü malum fıstık gibi fıstık yeşiline çalan tropiximle beraber katılacağımm ;D ;D ;D

reisG
01-09-2010, 13:46
Fıstık gibi tropix in sağ koltuğunda çoğunlukla fıstık gibi kızlar olduğuna da eminiz.
Bu arada Bulut ile konuştum, daha önce belirttiği gibi 15 kişi olması halinde İlbey'de 30 TL gibi bir fiyata indirim yapılabilme olasılığı varmış. Gelen bilgiyi aktarayım dedim....

Abdullah
01-09-2010, 14:54
Fıstık gibi tropix in sağ koltuğunda çoğunlukla fıstık gibi kızlar olduğuna da eminiz.
Bu arada Bulut ile konuştum, daha önce belirttiği gibi 15 kişi olması halinde İlbey'de 30 TL gibi bir fiyata indirim yapılabilme olasılığı varmış. Gelen bilgiyi aktarayım dedim....

;D ;D ;D ıııı şeyyy hmmm sanırım galiba ???

cmr_cihangir
01-09-2010, 15:23

Reis anlaşılan her koşulda iftar buluşması karşıda gerçekleşecek (yani benim gibi anadolu yakasında oturanlar için :D). Biraz erken olacak ama bahsi geçen yerleri çok iyi bilmeyen arkadaşlar için bir buluşma noktası oluşturulsa ve topluca buradan hareket etsek daha iyi olabilir düşüncesindeyim.

reisG
01-09-2010, 17:01
Şuan için öncelikli tercih Florya tesisleri park problemi yok fiyat 25 TL, ikinci tercih forum üyesi Bulut'un program yaptığı İlbey pide Samatya fiyat 30-35 TL gibi park yeri yaklaşık 10 arabalıkmış. Önce yer kesinleşsin- bunu 2 gün içinde netleştirmek lazım. Ona göre yer ayırtılır ve buluşma noktaları olur. Ben Çamlıca da işten çıkıp geleceğimden benim ofiste buluşup gideriz.Anadoludan gelenler için en iyi nokta burası olur tam köprü ağzındayım.

cmr_cihangir
01-09-2010, 17:09
Reis bende Bostancı köprüsü civarından çıkacağım yola. İşten genelde 18:00 civarı çıkıyoruz. Bu yüzden yetişebilmek için acaba haremden feribotla mı geçsem diye düşünüyordum. Ama haklısınız bunları konuşmak için henüz erken. Yine de bir öngörüde bulunmak adına bir danışayım demiştim :)

reisG
01-09-2010, 22:12
Ben boğaz trafiği bypass etmek için bizim ofisten Beylerbeyine kayıp son girişten köprüye giriyorum en az 20 dk. kazandırdığı oluyor.

reisG
01-09-2010, 22:17
Bu arada Başkentte yaşgünü kutlama programı ne oluyor.
Burada bir de süpriz olacak benden iftarda ...... ;)eğer ayarlayabilirsem

Abdullah
02-09-2010, 14:44
Ben boğaz trafiği bypass etmek için bizim ofisten Beylerbeyine kayıp son girişten köprüye giriyorum en az 20 dk. kazandırdığı oluyor.

Reis abi aynen benim taktiği kullanıyorsun. Bende senin gibi yapıyorum son girişten giriyorum direk köprünün üzerinde buluyorum kendimi fazla trafiğe takılmıyorum bu sayede. Bence floryayı kesinleştirelim. Ben gebzeden 17:00 da çıkarım tahminen 17:45-18:00 gibi senin iş yerinde olurum abi. Taner Hocam da oraya gelir muhtemelen cihangir abi sende gel 4 araba oluruz.

reisG
02-09-2010, 15:09
Güzel program. ;)

TanerHoca
02-09-2010, 21:17

hayrola yoksa rcz ile mi geleceksin ;D

Reis abi aynen benim taktiği kullanıyorsun. Bende senin gibi yapıyorum son girişten giriyorum direk köprünün üzerinde buluyorum kendimi fazla trafiğe takılmıyorum bu sayede. Bence floryayı kesinleştirelim. Ben gebzeden 17:00 da çıkarım tahminen 17:45-18:00 gibi senin iş yerinde olurum abi. Taner Hocam da oraya gelir muhtemelen cihangir abi sende gel 4 araba oluruz.

o zaman karşıya niye geçiyoruz ki!? hazır toplanmışken iftarı da reisin mekanda yapalım ;D

cmr_cihangir
03-09-2010, 08:31

Abdullah bu plan güzel lakin ben Reis hocamın işyerini bilmiyorum. Reis mümkünse pm den adresi verebilir misiniz?

reisG
03-09-2010, 08:39

hayrola yoksa rcz ile mi geleceksin ;D

o zaman karşıya niye geçiyoruz ki!? hazır toplanmışken iftarı da reisin mekanda yapalım ;D

Sürpriz için çalışıyorum. henüz kesinleşmedi.... RCZ mi şu an için hayal...

Bizim ofis süper olur . patronlar ne der bilmem ama....;)

reisG
03-09-2010, 09:04

Abdullah bu plan güzel lakin ben Reis hocamın işyerini bilmiyorum. Reis mümkünse pm den adresi verebilir misiniz?

tüm bilgiler gönderilmiştir.
Bu arada Florya olarak kesinleşti ise sevgili Ömer kardeşimiz rezervasyonu halledecek herhalde...Sürpriz içinde yerin adresi lazım bana... ;)

reisG
03-09-2010, 09:26
Sürpriz tamam salı akşamını bekleyin.. ;)

BahadırALTUN
03-09-2010, 10:15
Bu arada Başkentte yaşgünü kutlama programı ne oluyor.

Biraz erken yaptılar Ankara'lılar.

Ankara'da 70 bin kişilik iftar
http://img267.imageshack.us/img267/6522/32631056.jpg

reisG
03-09-2010, 10:27
amma bedavacı varmış...

hakan308
03-09-2010, 10:34
amma bedavacı varmış...

Pardon ama neden bedavacılık oluyor?

γuяdaeя
03-09-2010, 12:02
Belediyeler kendilerini aşıyorlar.. Hizmette sınır yok 8)

BahadırALTUN
03-09-2010, 12:47

Ne belediyesi abi . Resimdeki etkinlik ForumPeugeot ankara ekibinin organizasyonudur. Sizde istersiniz ama yapamazsınız üzülürsünüz diye bir şey demedik. ;D

Ankara'da 10 platform yönetimi tarafından düzenlenen iftara yaklaşık 70 bin kişinin katıldığı bildirildi.
Burada on dediği forum Ankara ekibinden 10 kişi , gerisi Ankaralı Peugeot severler.

γuяdaeя
03-09-2010, 13:19
Ankara ekibi yaman valla.. 8) ;D

TanerHoca
03-09-2010, 13:52

Ne belediyesi abi . Resimdeki etkinlik ForumPeugeot ankara ekibinin organizasyonudur. Sizde istersiniz ama yapamazsınız üzülürsünüz diye bir şey demedik. ;D

Ankara'da 10 platform yönetimi tarafından düzenlenen iftara yaklaşık 70 bin kişinin katıldığı bildirildi.
Burada on dediği forum Ankara ekibinden 10 kişi , gerisi Ankaralı Peugeot severler.

bir önceki sayfaya koyduğum fotoğrafa bakarsanız ankara ekibinin bize öykündüğü açıkça görülür ;D

BahadırALTUN
03-09-2010, 14:16
bir önceki sayfaya koyduğum fotoğrafa bakarsanız ankara ekibinin bize öykündüğü açıkça görülür ;D

Dedim üzülürsünüz , kıskanırsınız diye. ;D

Şaka bir yana ankaradan ses yok hakikaten. ???

reisG
03-09-2010, 14:20
Ankara ? Ankara?
Hele İstanbul'da ki sürprizden sonra Ankara üzülecek. İsterseniz İstanbul'da bize katılın ;)

BahadırALTUN
03-09-2010, 14:34
Benimde tüm arkadaslara süprizim olacak ancak bayramdan az sonra. ;D

reisG
03-09-2010, 14:34

RCZ ?

γuяdaeя
03-09-2010, 14:54

RCZ ?

Bence BMW :)

reisG
03-09-2010, 15:01

RCZ ?

Bence BMW :)

Tabii ya unutmuştum... Ama hem BMW hem de RCZ olabilir. Bir rezidansın asansör ihalesine bakar... ;)

BahadırALTUN
03-09-2010, 15:29
Tabii ya unutmuştum... Ama hem BMW hem de RCZ olabilir. Bir rezidansın asansör ihalesine bakar... ;)

Keşke o kadar kolay olsaydı.

Kısaca özetlersek ; Ömrümün 40 yılı ilavaten 25 - 30 Rezidans asansörü diyebiliriz.

γuяdaeя
03-09-2010, 16:02
Bu durumda hedefe ulaşmak için by-pass lazım ;D

Ömer Gedik
03-09-2010, 16:28
10 kişilik rezervasyonumuz yapılmıştır. Lütfen artış veya azalmaları berlileyelim. En geç 7 eylül tekrar arayıp bildirmem gerekecek. Otomobillleri yanyana çekmekte sıkıntı çekeceğiz. Çünkü otopark ta o şekilde bir boşluk yakalamamız pek mümkün değil gibi. Ayrıca farklı bir meaknda fotoğraf çekimi yapabiliriz.

İftar menüsü şu şekilde ( benim pek içimi açmadım ama :) )

Fasülye Çorbası
İftariye Tabağı
Yoğurtlu Semizotu Salatası
Çin Böreği
İslim köfte
Güllaç
Çay
İçecek

otmotvmhndsi
03-09-2010, 18:43
ANKARAAAAA?????????????

Hadi katılımcıları yazalım...

+Berker
+...

herkes eklesin ankara'da buluşsun yahu...

reisG
03-09-2010, 22:53
Ömer rezervasyon için teşekkürler.
Berker, seni İstanbul'a transfer edelim diyoruz....

otmotvmhndsi
03-09-2010, 23:06
Ömer rezervasyon için teşekkürler.
Berker, seni İstanbul'a transfer edelim diyoruz....

Vallahi keşke diyorum =))

İstanbul'da olsam Ömer'le planlarımız var ama, kısmet...

Ankara ekibine güveniyorum çıkarız şimdi hemen 5-6 kişi, değil mi ????

MaLi
03-09-2010, 23:42
bende diyorum hanımı alip 7 sinde yemeğe gideyim.
:)

TanerHoca
04-09-2010, 00:05
İftar menüsü şu şekilde ( benim pek içimi açmadım ama :) )

Fasülye Çorbası
İftariye Tabağı
Yoğurtlu Semizotu Salatası
Çin Böreği
İslim köfte
Güllaç
Çay
İçecek

:P
ben menüyü pek beğenmedim.
mercimek çorbanın, çoban salatanın nesi varmış ki >:(

reisG
04-09-2010, 07:57
Yoğurtlu semizotu bol sarmısaklı rakı mezesidir ama. ;)
Ama biz birlikte olalım yeter.

Ömer Gedik
04-09-2010, 08:39
Bende sevmedim Hocam, aç kalıcam sanırım :( Alternatif de sunmuyormuş beyefendiler.

reisG
04-09-2010, 08:50
Bende sevmedim Hocam, aç kalıcam sanırım :( Alternatif de sunmuyormuş beyefendiler.

ben sizi doyuracak birşey getireceğim merak etmeyin..... ;)

Ömer Gedik
04-09-2010, 09:32

ben sizi doyuracak birşey getireceğim merak etmeyin..... ;)

Ben süprizi anladım sanırım :D

reisG
04-09-2010, 10:48
Mühendisler her zaman Cin olurlar zaten...

TanerHoca
04-09-2010, 21:11
Hüseyin abi şu an tatildeymiş. İftar da 407 GT line 'ı ile o da aramıza olacak.

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
Soylukan Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
jakar1 Düşük ihtimal

Yukarıdaki kesin gelecekler listesine kvakula nikli üyemizi de ekledim.şu durumda 9 araç oldu.

otmotvmhndsi
04-09-2010, 21:16
Vallahi ankara'dan ses çıkmıyor =))

mygold
04-09-2010, 21:28
ben burdayım.iftarda gorusmek uzere .yeterlı sayı olmazsa istanbula gıderız berker... ;D

Ömer Gedik
05-09-2010, 00:06
Bende gelme ihtimali olan iki kişi daha ekledim. Alttaki listede gelemeyecek olan varsa lütfen haberdar etsin.

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
Soylukan Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
jakar1 Düşük ihtimal
Haydar Gedik Haber Gelecek
engin Haber Gelecek

Gökay
05-09-2010, 03:22
jakar1 gelemeyecek arkadaşlar
bir dahaki organizasyona inşallah :( :-\

Bol foto bekliyorum şu durumda sizden ;)

Ömer Gedik
05-09-2010, 08:45
Güncel liste İstanbul

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
Soylukan Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
engin Haber Gelecek

cmr_cihangir
05-09-2010, 10:00
İbb Florya Tesislerini, Büyükşehir'in web sitesinde biraz inceleme fırsatı buldum.
http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/Florya.aspx
Oldukça güzel bir yere benziyor. Ancak tesisin otoparkına ait bir bilgi gözüme çarpmadı. Oraya daha evvel gitmediğimden merak ettim doğrusu. Umarım bu sorun olmaz.

Ömer Gedik
05-09-2010, 10:12
İki adet otoparkı mevcut bir sorun olmayacaktır. Sadece araçları yanyana çekemeyebilriz. Bunun içinde ayrı bir operasyon yapabiliriz.

Ozan
05-09-2010, 23:00
10 araba olduk bende okan ile geleceğim

Ömer Gedik
06-09-2010, 00:02
Ozan abinin Güvercin ile 10 araç olduk. Yok mu arttıran :D

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
engin Haber Gelecek

Soylukan ile görüştüm ve listeden çıkardım bir operasyon geçirecekmiş. Herkese selamlar iletmemi istedi.

Ozan
06-09-2010, 00:08
Ozan abinin Güvercin ile 10 araç olduk. Yok mu arttıran :D

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Yurdaer Haber gelecek
GLR Düşük ihtimal
engin Haber Gelecek

Soylukan ile görüştüm ve listeden çıkardım bir operasyon geçirecekmiş. Herkese selamlar iletmemi istedi.

Geç kalırsak güvercin yerine motorla gelebiliriz

Abdullah
06-09-2010, 14:52
iftar menüsü aynen beni de sarmadı ama sorun değil yahuu bu arada Reis abi ramazan olmasa süpriz için dansöz demeyi çok isterdim ama ;D sanırım 1.yıl pastası olacak ;D

reisG
06-09-2010, 15:23
Ponpon kızları getirmek daha güzel olurdu ama... ;)

Abdullah
06-09-2010, 15:31
Ponpon kızları getirmek daha güzel olurdu ama... ;)

evet oda olabilirdi abicim. Bu arada yarın 17.30 gibi sende olurum abicim. Bu arada cihangir abi de sanırım Gebze tarafında gelecekti olmazsa onunla tem de buluşuruz beraber geliriz.

teoman
06-09-2010, 15:53
arkadaşlar beni de yazın, gelmeye çalışıcam, gelememe durumum da var, haftaiçi orası pek kalabalık olmaz sanırım, üsteki otoparka diziliriz arabaları

Abdullah
06-09-2010, 15:58
arkadaşlar beni de yazın, gelmeye çalışıcam, gelememe durumum da var, haftaiçi orası pek kalabalık olmaz sanırım, üsteki otoparka diziliriz arabaları

evet olabilir ayrıca tesise girişteki yolda araçları sağ tarafa peş peşe çekipte bir fotograf alabiliriz sanıyorum.

teoman
06-09-2010, 16:13
yalnız birbirimizi nası tanıcaz, arabalara kırmızı gül mü alsak :))

Abdullah
06-09-2010, 16:46
yalnız birbirimizi nası tanıcaz, arabalara kırmızı gül mü alsak :))

Teoman o konuda hiç sıkıntı olmasın yanyana 308 leri muhtemelen görürsün yada benim Tropixi, Reis abinin Babylone nu, Ömerin Montebellosunu mutlaka görürsün ;D

Enes Gedik
06-09-2010, 16:51
Yarın 1. yaşımızı kutlamak üzere iftarda buluşuyoruz :) Son 1 gün :)

reisG
06-09-2010, 21:17
Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar benim çalıştığım şirketin bahçesinde buluşacağız. saat 18:00 den evvel buluşulursa çok iyi olur. Florya ya ancak varırız. Sticker isteği olan arkadaşlar buraya yazarsa o kadar sticker getireceğiz. İki tip sticker var filmsiz camlar için şefaf filmli camlar için mavi renkli olanlar... gelen arkadaşlar bana ve Ömer arkadaşımıza isimlerini ve cep telefonlarını PM atarlarsa buluşma açısından çok faydalı olacaktır.

pannacotta
06-09-2010, 21:27
Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar benim çalıştığım şirketin bahçesinde buluşacağız. saat 18:00 den evvel buluşulursa çok iyi olur. Florya ya ancak varırız. Sticker isteği olan arkadaşlar buraya yazarsa o kadar sticker getireceğiz. İki tip sticker var filmsiz camlar için şefaf filmli camlar için mavi renkli olanlar... gelen arkadaşlar bana ve Ömer arkadaşımıza isimlerini ve cep telefonlarını PM atarlarsa buluşma açısından çok faydalı olacaktır.

reis bende sticker istiyorum mümkünse..benim camlar filmli..

peki floryada saat kaçta olucaz ?

γuяdaeя
06-09-2010, 21:58
Yarın aranızda olabileceğim için çok mutluyum. Görüşmek dileğiyle :)

Ömer Gedik -1 kişi
Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi
Yurdaer - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
GLR Düşük ihtimal
engin Haber Gelecek

otmotvmhndsi
06-09-2010, 22:04
Yarın bende müsait olmayacağım, ve sanırım Ankara ekibi toplanamadı...

stanbul ekibi bizim yerimizede kutlasın artık seneye kaldı...

Ömer Gedik
06-09-2010, 23:55
Arkadaşlar maalesef 3 saat sonra sabah orada olmak üzere Ankaraya gidiyorum. Çok acil ve sağlık sebebiyle. Organizasyon yönetimini Reis abiye devrettim. O da sağolsun kabul etti. Yalnız bir ricam olacak. Hala bir kaç arkadaşın iletişim bilgilerine sahip değiliz. Sonuçta rezervasyon güncellemesi yapılacak. Acil olarak Lütfen GSM bilgilerinizi katılım yerinizi reisG veya Enes Gedik'e pm yoluyla iletin.

Özellikler bilgi beklediğimiz kişiler: emax34, pannacotta, kvakula, cihan, teoman

Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta - 1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi
Yurdaer - 1 kişi
Teoman - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;

γuяdaeя
06-09-2010, 23:59
Geçmiş olsun Ömer.. Umarım çok ciddi bir durum yoktur. Yapabileceğimiz bir şey olursa haber et lütfen.

Ömer Gedik
07-09-2010, 02:34
Geçmiş olsun Ömer.. Umarım çok ciddi bir durum yoktur. Yapabileceğimiz bir şey olursa haber et lütfen.

Teşekkürler Yurdaer, amcam bir operasyon geçirecek. Durumu maalesef ciddi. 30 dk kadar sonra da yola çıkıyorum.

reisG
07-09-2010, 06:43
Ömer ile akşam konuştuk. Ankara'dan güzel haberle dönmesi en büyük dileğimiz. Umarız, amcasına yapılacak tıbbi operasyon sonrası kısa sürede iyileşir.

Bu geceki iftarımzı için gün içinde katılacak olan ve bana telefonlareı gelen herkes ile konuşacağım.

reisG
07-09-2010, 07:01
Bana mesaj atarak cep telefonlarını gönderen Ömer'den bana ulaşan ve de bende daha önceden olan telefon numaralarına göre aşağıdaki listede yer alan arkadaşlardan emax34 nın halen cep telefonları ulaşmamıştır.Bugün içerisinde öğleye kadar bu arkadaşlarımızın da telefonlarını PM olarak bana göndermelerini rica ediyorum.Teşekkürler...

Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta -1 kişi
Tanerhoca- 1 kişi
emax34 - 2 kişi telefonu bildirmesi gerek.
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi
Yurdaer - 1 kişi
Teoman - 1 kişi

Ayrıca gelebilecekler;
Anadolu yakasında benim ofiste buluşmaya gelecek olan arkadaşların, ofise 17:30-17:45 arasında gelmeleri köprü trafiğini biraz daha rahat geçmememizi sağlayacaktır.

Abdullah
07-09-2010, 09:27
Ömer çok geçmiş olsun inşallah sevindirici haberler ile gelirsin.

Reis abi bende öyle düşünüyordum 17.30 - 17.45 en uygunu. Bu arada Tanerhocam son bir kaç mesajdır kayıplarda inşallah bir sorun yoktur.
Yurdaer abi gelmene çok sevindim akşama görüşmek üzere.

reisG
07-09-2010, 09:36
emax ve kvakulu arkadaşlarımızdan cep telefonları PM yolu ile beklenmektedir.

cmr_cihangir
07-09-2010, 10:29
Ömer çok geçmiş olsun kardeşim. Muhtemelen ailecek yola çıkacaksınız. Allah, yolunuzu açık etsin amcanıza da acil şifalar versin.

reisG
07-09-2010, 10:52
emax ve kvakulu arkadaşlarımızdan cep telefonları PM yolu ile beklenmektedir.

kvakulu telefonu gönderdi. sadece emax ten telefon bilgisi bekleniyor. sonrasında gelecek olan arkadaşlar ile telefon görüşmeleri yapılıp. rezervasyon kesinleştirilecektir.

Enes Gedik
07-09-2010, 11:14
1. yılımızı kutlama günü geldi çattı. Abim gelemiyor fakat ben orada olacağım. Güzel bir organizasyon olması dileğiyle

acemiasker
07-09-2010, 11:21
Ömer ve Enes, çok geçmiş olsun :(

Allah amcana acil şifalar versin.

Enes Gedik
07-09-2010, 11:23
Ömer ve Enes, çok geçmiş olsun :(

Allah amcana acil şifalar versin.

Teşekkürler Hüseyin Abi sağolun

reisG
07-09-2010, 13:48
Arkadaşlar aşağıdaki listede ulaşılamayan pannacotta ve emax 34 ün de geleceği düşünülerek İBB Florya tesislerine 14 kişilik rezervasyon yapılmıştır. % 100 gelecek olan arkadaş sayısı 9 ulaşılamayan pannacotta ve emax34 toplam 3 kişi gelme durumu yüksek olan ama ufak bir rsiki olan forza BJK 2 kişidir.
Bu arada 14 kişilik rezervasyonun bedelini iftar sonrası ödeme garantisi verdik. Gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi vermemiş olan ve geleceğini belirtmiş 14 kişiden kimsenin açıkta kalmaması için böyle davranılmıştır.

Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta -1 kişi-----ulaşılmadı
Tanerhoca- 1 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi---çok ufak ihtimal gelemeyebilir...
Yurdaer - 1 kişi
Teoman - 1 kişi

Abdullah
07-09-2010, 14:14
Arkadaşlar aşağıdaki listede ulaşılamayan pannacotta ve emax 34 ün de geleceği düşünülerek İBB Florya tesislerine 14 kişilik rezervasyon yapılmıştır. % 100 gelecek olan arkadaş sayısı 9 ulaşılamayan pannacotta ve emax34 toplam 3 kişi gelme durumu yüksek olan ama ufak bir rsiki olan forza BJK 2 kişidir.
Bu arada 14 kişilik rezervasyonun bedelini iftar sonrası ödeme garantisi verdik. Gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi vermemiş olan ve geleceğini belirtmiş 14 kişiden kimsenin açıkta kalmaması için böyle davranılmıştır.

Enes Gedik - 1 kişi
pannacotta -1 kişi-----ulaşılmadı
Tanerhoca- 1 kişi
ReisG - 1 kişi
Abdullah - 1 kişi
Cihan-1 kişi
Hüseyin- 1 kişi
kvakula - 1 kişi
Forza Bjk- 2 kişi---çok ufak ihtimal gelemeyebilir...
Yurdaer - 1 kişi
Teoman - 1 kişi

hmmm gelme ihtimalleri olanları da sayarsak sanırım benim olmadığım abanttan sonra en kalabalık buluşma bu olacak gibi görünüyor saatlerin dolması için sabırsızlanıyorum ;D

reisG
07-09-2010, 15:36
emax34 ten telefon gelmediği için siparişi 12 ye indirgedim. Florya tesislerinde toplam 12 kişilik rezervasyonumuz olacak.

mygold
07-09-2010, 17:45
ömer gecmıs olsun .acil sifalar dilerim..

reisG
07-09-2010, 21:39
1. yaşgünü kutlaması yapıldı 10 forum üyesi ile çok neşeli ve çok eğlenceli geçti. iftar yapıldı. sonrasında özel forum yaşgünü pastası kesildi.Ne yazık ki özel bir sebepten yanımızda olamayan Ömer'e bu birlikteliğe önayak olduğu için teşekkür edildi. Resimler çekildikten sonra ayrıldık. Katılan herkese teşekkür ederiz. emax çocuğunun ani rahatsızlığı üzerine katılamadı. acil şifalar diliyoruz. Resimler ilerleyen saatlerde eklenecektir.

γuяdaeя
07-09-2010, 21:55
Çok güzel bir buluşma oldu. Katılan herkese teşekkür ederim. Nice buluşmalarda bir arada olmak dileğiyle :)

emax34
07-09-2010, 22:48
Arkadaslar,

Hepinizden cok ozur dilerim, bugun malesef katilamadim. Benim oglan rahatsizlandi aniden onunla kosturduk size geri donus yapamadim. İnanin katilmayi herseyden cok istiyordum ama soylemis oldugum gibi soz konusu 11 aylik oglum olunca kismet olmadi.

Cok guzel ve keyifli bir bulusma olduguna eminim. İnsallah en kisa zamanda telafisini yapacagim. Gerekirse hepinizi teker teker ziyaret ederim ;)

TanerHoca
07-09-2010, 22:48
evet son derece keyifli bir buluşma idi.özellikle yeni arkadaşların katılımı
buluşmaya ayrı bir renk kattı.
ankaradan telefonla bize katılan ve iyi dileklerini ileten bahadıra da ayrıca teşekkür ederim.
bir teşekkür de birinci yaşgünü pastası yaptırarak yemeğe ayrı bir hava katan reis'e
son olarakta yasak olmasına rağmen karizmasını kullanarak tesiste dışardan
getirilen pastayı kesmemizi sağlayan yusuf'a teşekkür ederim.
katılan herkesin ayağına sağlık.

edit:reis pastanın üzerindeki yazıyı yanlış yazan şahsa sevgilerimi(!) ilet >:(
http://img826.imageshack.us/img826/8171/photo0042t.jpg

Enes Gedik
07-09-2010, 23:20
Sonunda yazmaya vakit bulabildim :) Güzel bir organizasyon oldu 1 yaşımız tekrar kutlu olsun :) Öncelikle Abim'in yokluğunda organizasyonu devralan, bana ulaşımda yardımcı olan ve güzel süprizi ile bizi sevindiren Reis Abi'ye çon teşekkürler :) Ayrıca organizasyona katılan bütün üyelerimizede tek tek teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni üyelerimizinde katılımıyla güzel bir buluşma oldu. Nice birlikte seneler geçirmek dileğiyle.

Benden de birkaç fotoğraf (havanın karanlık olması nedeniyle aslanların olduğu fotoğraflar pek güzel olmadı kusura bakmayın)

http://img823.imageshack.us/img823/8199/foto012k.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/449/foto015j.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/1229/foto017m.jpg

Taner Hocam galaxie(yalnış yazdıysam affola) özellikle aldım :D
http://img245.imageshack.us/img245/7420/foto022q.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/1631/foto023di.jpg

http://img251.imageshack.us/img251/1661/foto024w.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/3098/foto025h.jpg

cmr_cihangir
08-09-2010, 08:39
fotoğraflar kötü ama idare edin.daha iyileri cihanda. ;)

Öncelikle organizasyonda emeği geçen herkese şahsım adına teşekkür ederim. Çok güzel ve anlamlı gündü ben çok keyif aldım doğrusu ;)
Hocam bendeki fotoğraflarda çok iyi sayılmaz ama çektiğimiz fotoların en iyisini fırsat buldukça yayınlayacağım. (Gönül isterdi ki pastayı kestiğimiz anda da makinem yanımda olsaydı :-[ )
İlk fotoğrafım bütün dostların bir arada olduğu günün anlam ve önemini en güzel özetleyen fotoğraf olacak. (fotoğrafı Enes çekti o yüzden resimde yer alamadı)
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1267.jpg
Tüm aslanlar
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1278.jpg
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1281.jpg
not:Devamı var ama telefonlar geldiğinden birazdan atacağım

Gökay
08-09-2010, 09:30
Kim kimdir bi yazsaydınız ;)

cmr_cihangir
08-09-2010, 09:45
İlk resim olarak bunu yayınlayacaktım aslında yanlış oldu. Neyse hatamı düzeltiyorum :D
Jakar1 haklısın gelen arkadaşlar soldan sağa sırasıyla;
cmr_cihangir (cihan), yurdaer, kvakula (yusuf bey), tanerhoca, teoman, reis, hüseyin, pannacotta, abdullah, enes gedik
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1339.jpg
En soldan itibaren: Yusuf Bey, Reis Bey, Taner Bey (arkası dönük kişi) ve Hüseyin bey
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1438.jpg
Aslanlar pusuya yatmış avlarını beklemekteyken ;D
Tamam itiraf ediyorum flash ı kapatmayı unutmuşum bu yüzden resim biraz karanlık çıktı :-\
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1366.jpg
Kendimi bir nebze affettireyim bari... Bu da flash kapalıyken.
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1370.jpg
Çeşitli açılardan aslanlar
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1376.jpg
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1389.jpg
http://i1009.hizliresim.com/2010/9/8/1416.jpg

Abdullah
08-09-2010, 09:47
Evet arkadaşlar her buluşmamızın olduğu gibi bu buluşmada inanılmaz keyifli ve muhteşemdi. Hele katılım da güzel olunca çok daha iyi oldu. Herkesin emeğine sağlık özellikle 1.Yaş pastamızı hazırlatıp getiren Reis abime. Tabiki bana her zaman ki gibi vakit yine yetmedi yine doyamadım muhabbete. Birgün sabahtan akşama kadar bir buluşma düzenleyelim ;D

Ayrıca fotograflar için de herkese teşekkürler...

Yasin CCK
08-09-2010, 10:44
Eğlence buralardan hissediliyor :)

Bir buluşmaya katılmayı ve hepinizle tek tek tanışmayı çok isterim, inşallah bir gün denk getirebiliriz.

Keyfile ve sağlıcakla kalın ;)

reisG
08-09-2010, 18:12
Hele resimler çekilirken bir anda park yerinde biten bir 308 millesim 90 Hp sahibi ile de keyifli bir sohbet yapıldı. stickerlar verildi.çok güzeldi....

Ömer Gedik
08-09-2010, 18:40
Herkese İstanbul'dan Selamlar

Öncelikle tüm dostlardan organizasyona katılmadığım için özür diliyorum. Amcam maalesef ciddi bir hastalık geçiriyor. Fakat bu durumdan bağımsız bir rahatsızlığı vardı ve Ankara'da acil bir operasyon geçirdi. 2saatten fazla süren operasyon sonucu şu an Amcam çok şükür iyi. Operasyon zorlu ama başarılı geçti. Arayan dostlara ve organizaysona katılan dostlara tek tek teşekkür ederim.

Organizasyonu yürüten Reis abi çok teşekkür ederim.

Ben ankardayken beni 2 defa arayıp ihtiyaçlarımızı soran Bahadır abime teşekkür ederim.

Keyifli bir akşam geçirildiği fotoğraflardan da belli oluyor. Umarım nice organizsyonlarda beraber oluruz.

Bu arada an itibariyle Hayırlı İftarlar :)

BahadırALTUN
08-09-2010, 19:37
Gecmis olsun Ömer . Sevindim amcanın durumuna . Umarım kısa sürede tamamen iyileşir.

Ömer Gedik
08-09-2010, 20:06
Teşekkür ederim Bahadır abi, Ankara'da yanımda olduğunu bilmek beni sevindirdi tekrar teşekkürler. Umarım birgün geniş zamanlı olarak ta görüşürüz.

acemiasker
10-09-2010, 08:04
Öncelikle forumun kuruluşundaki fikir babaları Reis ve Ömer'e (eksik biliyorsam lütfen tamamlayınız) bu güzel birliktelik platformunun oluşumuna vesile oldukları için teşekkür ederim. Yıldönümü kutlamasına katılarak güzel bir iftar yemeği ve keyifli sohbetler yaşamamızı sağladıkları için diğer fp üyelerine de çok teşekkür ederim. Yeni tanıştığımız arkadaşlarımıza da tek tek tanışmam memnuniyetimi tekrar iletiyorum. Bu güzel fotoğraflarla organizasyonu ölümsüzleştiren Enes ve Cihan'a ayrıca çok teşekkürler. Özel pastamız için Reis'e ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler, selamlar

acemiasker
10-09-2010, 08:08
Herkese İstanbul'dan Selamlar

Öncelikle tüm dostlardan organizasyona katılmadığım için özür diliyorum. Amcam maalesef ciddi bir hastalık geçiriyor. Fakat bu durumdan bağımsız bir rahatsızlığı vardı ve Ankara'da acil bir operasyon geçirdi. 2saatten fazla süren operasyon sonucu şu an Amcam çok şükür iyi. Operasyon zorlu ama başarılı geçti. Arayan dostlara ve organizaysona katılan dostlara tek tek teşekkür ederim.

Organizasyonu yürüten Reis abi çok teşekkür ederim.

Ben ankardayken beni 2 defa arayıp ihtiyaçlarımızı soran Bahadır abime teşekkür ederim.

Keyifli bir akşam geçirildiği fotoğraflardan da belli oluyor. Umarım nice organizsyonlarda beraber oluruz.

Bu arada an itibariyle Hayırlı İftarlar :)

Ömer, operasyonun başarılı geçmesine ve amcanın sağlık durumunun iyiye gitmesine çok sevindim. O gün bir kaç kez aradım seni, ancak ya telefonun meşguldü, ya da ulaşılamıyordu.Amcanın bir an önce sağlığına tamamen kavuşmasını diliyorum Allah'tan.

Ömer Gedik
10-09-2010, 10:18
Hüseyin abi bulunduğum yerde çekmiyordu herhalde ondan ulaşamadın. Aradığın için teşekkür ederim. Güzel düşüncelerin içinde ayrıca teşekkürler.

cmr_cihangir
10-09-2010, 11:34
Öncelikle forumun kuruluşundaki fikir babaları Reis ve Ömer'e (eksik biliyorsam lütfen tamamlayınız) bu güzel birliktelik platformunun oluşumuna vesile oldukları için teşekkür ederim. Yıldönümü kutlamasına katılarak güzel bir iftar yemeği ve keyifli sohbetler yaşamamızı sağladıkları için diğer fp üyelerine de çok teşekkür ederim. Yeni tanıştığımız arkadaşlarımıza da tek tek tanışmam memnuniyetimi tekrar iletiyorum. Bu güzel fotoğraflarla organizasyonu ölümsüzleştiren Enes ve Cihan'a ayrıca çok teşekkürler. Özel pastamız için Reis'e ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Sevgiler, selamlar

Keşke pastanın kesildiği sırada da makinam yanımda olsaydı daha çok paylaşımda bulunabilirdim:-\ Öte yandan hiç bir çıkar veya ön yargı olmaksızın ( tek önyargımız araçlarımıza duyduğumuz tutkudur) sizi ve diğer arkadaşları forumpeugeot nun sayesinde tanımış olmak benim için büyük bir keyif oluyor. İnşallah organizasyonlarımızın sayısı artarda daha sık biraraya gelebiliriz.Forumdaki tüm dostlara saygılar, selamlar...

SAMET010
10-08-2011, 19:00
Arkadaslar acaba bu senede forum olarak bi iftar yemegi olacak mı ?

Esat
10-08-2011, 19:10
Sametcigim bu akşam güllüoglu karaköyde buluşacagız ordanda büyük ihtimal vatan caddesindeki son osmanlı nargileye gececegiz sende gelsen mutlu oluruz eger burdaysan tabi bu arada iftar buluşmasınıda bu akşamki buluşmada şekillendirecegiz güzel kardeşim

SAMET010
10-08-2011, 20:50
Sametcigim bu akşam güllüoglu karaköyde buluşacagız ordanda büyük ihtimal vatan caddesindeki son osmanlı nargileye gececegiz sende gelsen mutlu oluruz eger burdaysan tabi bu arada iftar buluşmasınıda bu akşamki buluşmada şekillendirecegiz güzel kardeşim

kıbrıstayım abi zaten istanbulda olsam kesinlikle katılırdım ... 13ünde ucakla gelecem istanbula 14ü gibi yazlıga gecip 20si gibi tekrar istanbulda olacagım ben oradayken olan her buluşmaya adımı yazabilirsiniz :)

Abdullah
11-08-2011, 08:04

kıbrıstayım abi zaten istanbulda olsam kesinlikle katılırdım ... 13ünde ucakla gelecem istanbula 14ü gibi yazlıga gecip 20si gibi tekrar istanbulda olacagım ben oradayken olan her buluşmaya adımı yazabilirsiniz :)

:D inşalah samet bu arada iftar buluşması az çok şekillendi gibi sanırım tarih tam belli değil fakat haftaya olabilir.

Esat
11-08-2011, 13:26

Yanlız gökay abi sen efsanesin baksana ne zamandan beridir üye daha fotograflayan olmadı

Gökay
11-08-2011, 13:50

Yanlız gökay abi sen efsanesin baksana ne zamandan beridir üye daha fotograflayan olmadı

Bende kendime inanamıyorum zaten :uzgun

TanerHoca
11-08-2011, 14:05

Bende kendime inanamıyorum zaten :uzgun

biz inancımızı yitirmedik. :fiuw hala bir ümit bekliyoruz. :havali2 :nargile
http://www.youtube.com/watch?v=jiEdGh8jWI4 :dans :havali