PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ Arka Sis Farı?????

Serhan83
09-04-2015, 20:24
Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım şimdi sağına soluna bakıyorum da arka sis farlarından sadece sol taraf yanıyor sağ tarafta sadece geri vites lambası(beyaz) yanıyor aceba normalmidir?
Aracım 2008 allure modeli bakıyorum ama yanmıyor bilgisi olan varmı?

sessizgece
09-04-2015, 21:51
Tek arka sis ve tek geri lambası olması lazım. En azından benim 308 öyle

No Name's

ANKA
09-04-2015, 22:05
Çift geri vites lambalı araç yok gibi artık sizde de tektir büyük ihtimalle. O gerivites ampülünün de kendine hayrı yok sadece vitesin r ye takıldığını gösteren bir ışık o kadar. Ama ledler gelsin geri vitesi ışıl ışıl yapacağım.

tsinanb
09-04-2015, 22:16
Serhan abicim mesaj atmışsın burdan yazayım herkes bilsin :) arabada sadece sol arka sis var sağda geri vites lambası var. Ordaki kırmızı parça yanmıyor ışığı yansıtmak için var o adını unuttum �� arabanı da merak ediyorum bi paylaşım yap onun için. Bugün çamur fırtınasından sonra benim araba renk değiştirdi :((

ANKA
09-04-2015, 23:07
Sinan kardeşimle konuştum gerçekten bu kum fırtınası doğal afet resmen, geçmiş olsun dışarı çıkmayın çok gerekmedikçe. Bir de evlere adam akıllı bir hava temizleyici şart.
Bu geri vites lambası konusunda peugeot farklı şeyler yapmalı yoksa ben yapacağım led projemi mail atacağım :)

Serhan83
16-04-2015, 15:02
Serhan abicim mesaj atmışsın burdan yazayım herkes bilsin :) arabada sadece sol arka sis var sağda geri vites lambası var. Ordaki kırmızı parça yanmıyor ışığı yansıtmak için var o adını unuttum �� arabanı da merak ediyorum bi paylaşım yap onun için. Bugün çamur fırtınasından sonra benim araba renk değiştirdi :((

Teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgi için En kısa sürede çekicem fotoları :D

Serhan83
16-04-2015, 15:08
Resimleri koymaya çalıştım ama bi problem var heralde