PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyonu'da olan 308 CC--ikinci el

reisG
04-08-2010, 12:07
Aktif-iriyıl'dan satılık 2.el 308 CC, çok çok az bulunan (bir tanesi Antep'te rastlamıştım) navigasyon paketli olan araç yetkili bayi-servis aktif iriyıl'dan satışa çıkmış. Adamların ilana yazıkları sanki bu aracı bilmiyormuş gibi komik geldi bana...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-308-2010-308-cc-1-6-120-hp-otomatik-3000-km/detay?source=promotion_hpva

Abdullah
04-08-2010, 12:24
Reis abi bu aracı yakından görme şansım oldu çok güzel bir araç. İlan konusunda 2.el e bakan kişiler tamamiyle plazadan haberi olmayan detaylı özellikleri bilmeyen kişiler eğer ilanı onlar koymuşsa (ki öyle görünüyor) bu yazılanlar gayet normal ;D

okan
04-08-2010, 12:32
%100 RCZ almak için satıyorlardır.

reisG
04-08-2010, 12:33
Abdullah bende aynene öyle düşünmüştüm. Profesyonel çalışan bir plaza da bu tip bir ilan çıkmaz.Ama araç nefis, fakat RCZ varken CC nin lafı bile olmaz.Çok para biriktirmem lazım çok ;)

γuяdaeя
04-08-2010, 12:53
Abdullah bende aynene öyle düşünmüştüm. Profesyonel çalışan bir plaza da bu tip bir ilan çıkmaz.Ama araç nefis, fakat RCZ varken CC nin lafı bile olmaz.Çok para biriktirmem lazım çok ;)

Bu arabayı sadece coupe olarak yapsalarmış keşke.. Üstü açıkken güzel olabilir ama tercihim değil. Kapalıyken de tavan çok eğreti duruyor, özellikle C sütunu.
Bizim şirketin hemen arkasındaki avluda bir tane aynısından var. Arada birileri süngerle yıkıyor arabayı. Genelde park halinde duruyor. Bir gece lincancabur operasyonu mu yapsak ne? O0

reisG
04-08-2010, 13:39
. Bir gece lincancabur operasyonu mu yapsak ne? O0

Evet evet bir gece niyeti bozup lincancaburları almak lazım Ömer de 18 lik lastik ayarlar ;D

γuяdaeя
04-08-2010, 13:50
. Bir gece lincancabur operasyonu mu yapsak ne? O0

Evet evet bir gece niyeti bozup lincancaburları almak lazım Ömer de 18 lik lastik ayarlar ;D

İlahi reis aklıma Vizontele geldi birden. Hadi kaputu açtınız aküyü niye çaldınız? diyo ya hani Şafak Sezer.
O hesap biz lastikleri bırakalım sonra CC'nin sahibi demesin madem jantları çaldınız lastikleri niye aldınız? diye ;D

reisG
04-08-2010, 14:30
Biz iyi niyetli adamlarınız CC sahibine lastik masrafı çıkmasın diye sadece jantları alıyoruz. ama sabah arabasının yanına gidip te aracı takozda lastikleri dört bir köşede gören adamın durumu çok komik olur.

TanerHoca
04-08-2010, 14:46
bu aracı alsam yapacağım ilk iş arka tampondaki beyaz üçgen çıkıntıyı siyaha boyatmak olurdu.

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/4/2347.jpg

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/4/2352.jpg

reisG
04-08-2010, 15:22
Aynen katılıyorum Hocam, o ters üçgene ne gerek var anlamıyorum

TanerHoca
04-08-2010, 15:40
reis nette gezerken şunu buldum.harika görünüyor.
http://i1008.hizliresim.com/2010/8/4/2570.jpg

reisG
04-08-2010, 15:45
Bu tampon olmuş, işte. ;)

γuяdaeя
04-08-2010, 15:56
http://i1008.hizliresim.com/2010/8/4/2352.jpg

Şu çatıya bak yaa... Citroen 2CV bile daha yakışıklı ;D

hasanesgun
10-06-2011, 08:47
RCZ'ye yaptığınız övgüleri ve CC'ye yaptığınız esprileri gülerek okudum. Ama ikisinin de ayrı beğenenleri olduğunu hatırlatmakta fayda var. RCZ'nin "ezik" görüntüsüne ve üstüaçık olmayışına tepki ile ikisini de kullanmama rağmen CC sahibi olmayı tercih ettim. RCZ bu haliyle Ferrari'ye parası yetmeyenlerin alacağı bir taklit gibi görünüverdi gözüme. Sadece iki kişilik bir kere. Arka koltuklara erişkinler binemiyor ya da minyon tipliler sığabiliyor. Bence -RCZ sahibi kadar CC sahibi de olduğunu düşünürsek sadece bence de değil- bu sadece bir tercih. Peugeot'nun tüm modellerindeki çekicilik CC'de de var. Arka görünüşü dahil her haliyle beğenerek aldığım bir model.

Saygılar

Esat
10-06-2011, 08:50
Eger Rcz olmasaydi CC ye bu kadar olumsuz yorum gelmezdi emin olun ama soyle bi durum var siz esiniz ve o dunya guzeli kizlariniz hic nir zaman rcz nin icinde bu kadar rahat edemezdiniz...

hasanesgun
10-06-2011, 09:24
Çok teşekkürler. Üstüaçık arabalar hep hayalimdi. Ama çocukları sığdırsak bile arkaya başka bir arkadaşımı bindiremedikten sonra spor aracı ne yapayım (Bir de arkadaşlarımın minyon olmadıklarını ve üzeri kapalıyken başlarını eğmek zorunda kaldıklarını belitteyim). Sonuçta her ne kadar spor araç sahibi olsak da bu bizim tek aracımız. Birlikte gezerken minibüs, tek gezerken motosiklet, yük taşıyacağımız zaman kamyon, eşimle gezerken de ayrı bir araba alamıyorum.

Dün -kız sandığınız uzun saçlı- oğlumun bisikletini çalmışlar. Yeni bir bisiklet aldık. Ama sattığımız 308 SW'yi de aramadık değil yani. Büyük boy buz dolabı bile taşımıştık onunla. Gel gelelim CC'nin bagajına bir çocuk bisikletini sığdıramadık. Biz de üzerini açıp arka koltukların üzerine diklemesine sabitleyerek eve kadar taşıdık. Miami'de değil de Van'da yaşadığımız için görüntü kimseyi rahatsız etmedi.

Saygılar.

Esat
10-06-2011, 09:31
Van da yasam tarziyla miami yi animsatmiyor degil hani:)
Bol bol otlu van peyniri yiyin bu arada cocuklar icin ozur dilerim gozlerinden opuyorum :)

Ömer Gedik
10-06-2011, 09:53
Ben CC ile RCZ nin çok farklı iki tat olduğunu düşünüyorum. Kardeşime sorsanız CC alır bana kalsa RCZ alırım. Ama bu iki aracı seçmekte ki kıstas sadece kişisel beğeniler olur. Ben 308 CC yi de oldukça seviyorum. Tavanı ve arka bölümü çok şık içinin ferahlığı ise bir CC den beklenmyecek kadar fazla. RCZ o kadar kullanışlı bir araç değil maalesef. Dün kardeşimle RCZ nin içine bindik siyah tavan çok küçük ön cam ile oldukça kasvetli geliyor.