PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 301 Silecek Süpürgesi

denka 301
20-03-2015, 21:56
Arkadaşlar Merhaba,

2012 Model 301 aracım var silecek süpürgelerini değiştirmek istiyorum. Nasıl bir mekanizmaysa bir türlü bağlantı yerini açamadım çok zorlamakta istemiyorum. :yardimSüpürgeleri nasıl çıkarabilirim.?

Teşekkürler.

felekman
17-01-2016, 00:30
Arkadaşlar Merhaba,

2012 Model 301 aracım var silecek süpürgelerini değiştirmek istiyorum. Nasıl bir mekanizmaysa bir türlü bağlantı yerini açamadım çok zorlamakta istemiyorum. :yardimSüpürgeleri nasıl çıkarabilirim.?

Teşekkürler.

silecek mandalına her iki yönden basın. altta minik bir pim (çiviye benzer) göreceksiniz. çivi yerinden çıkıncaya kadar ileri doğru itin. yani kısa tarafa doğru zorlarak itin yerinden çıkacaktır. çıkış yönü silecek sapının ucudur zaten. o yöne doğru itiyorsunuz

felekman
17-01-2016, 00:47
Arkadaşlar Merhaba,

Teşekkürler.

tavsiyem bosch takman. eğer o kadar para vermem diyorsan silbak... inwells taktım ben gayet düzgün siliyor... yada çin malı 5 tl olandan alıp seneye yenisini takmak. bu arada mutlaka 301 için olan silecekleri tercih edin yoksa takamazsınız. uyum sağlamaz. çengel tip almayın çünkü 301 sileceği çengel tip değildir.

http://urun.n11.com/muz-silecek/peugeot-301-silecek-takimi-2012-2015-bosch-aerotwin-P92068394 uca dikkat!

http://urun.n11.com/muz-silecek/peugeot-301-muz-silecek-2012-2015-bosch-aeroeco-P92068870

tebukan
17-01-2016, 15:49
Bence serviste garantili taktırın. Ben serviste taktırdım. 5 ay sonra yine silecekler iz yapmaya başladı. Garantiden ücretsiz değiştirdiler. Şimdi sorun yok. Garantili iş her zaman iyidir.

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

felekman
23-01-2016, 20:09
Bence serviste garantili taktırın. Ben serviste taktırdım. 5 ay sonra yine silecekler iz yapmaya başladı. Garantiden ücretsiz değiştirdiler. Şimdi sorun yok. Garantili iş her zaman iyidir.

serviste bosch marka silecek yok ayrıca peugeot orjinal sileceği serviste sanırım 100 tl idi. o paraya bosch alırım daha iyi. peugeot orjinal silecekler istanbulda en fazla 1 yıl dayanıyor. ben hyundai getz aracıma 2011 de bosch marka muz silecek taktırdım bezle silmiş gibi performans sağlıyor bugün bile çok iyi halen daha ama peugeot orjinalinde onu göremedim mutlaka iz bırakıyor. sanırım çin üretimi. bosch bulamadım inwells taktırdım iyi denebilir. çifti 25 tl sonuçta.

acemli68
24-01-2016, 00:50
Silecek alacaksaniz elimde bosch marka silecek var acilmamis kutusunda duruyor gecen hafta aldim aracimi satacagimdan takmaktan vaz gectim aldigim paraya satabilirim fiyat 60 tl

ExCaLiBuR
24-01-2016, 02:01

Hocam servis sileceği garanti vermiyor. Aracı geçen sene ocakta teslim aldım. Yaza doğru silecekler gitti. Garantiye girmiyor dediler. Mecbur yenisini aldım. Sağ-sol ayrı satılıyor. Tanesini 37 TL'den aldım. Şuan silecekler resmen zıplayarak gidiyor. Benim camda sorun varmış. Pasta-cila atalım dediler. Ne alaka bilemiyorum. Ön camın sol tarafı hep silecek çiziği.

HarunHoca
24-01-2016, 07:40
Silecek alacaksaniz elimde bosch marka silecek var acilmamis kutusunda duruyor gecen hafta aldim aracimi satacagimdan takmaktan vaz gectim aldigim paraya satabilirim fiyat 60 tl
Benim silecekler zıplamıyor ama her ikisinin de üst tarafları cama tam yapışmıyor. Ya zedelendi, ya da soğuk sıcak derken yumuşaklık özelliklerini kaybettiklerinden tam yapışmıyor. Üçüncü yılına giren araç, bir önceki sahibinin değiştirdiğini sanmıyorum. Dolayısıyla bu yaştaki bir aracın sileceğinin ömrünü tamamlaması normal. Siz hangi marka aldınız. Sayfanın başında iki ürün var, biri 301'in orijinali diğer diğeri her araca uyumlu ve ucuzu.

acemli68
24-01-2016, 16:52
Benim silecekler zıplamıyor ama her ikisinin de üst tarafları cama tam yapışmıyor. Ya zedelendi, ya da soğuk sıcak derken yumuşaklık özelliklerini kaybettiklerinden tam yapışmıyor. Üçüncü yılına giren araç, bir önceki sahibinin değiştirdiğini sanmıyorum. Dolayısıyla bu yaştaki bir aracın sileceğinin ömrünü tamamlaması normal. Siz hangi marka aldınız. Sayfanın başında iki ürün var, biri 301'in orijinali diğer diğeri her araca uyumlu ve ucuzu.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160124/40941d6145583cd239086aa1c15a2515.jpg

Merhaba bu model benim aldigim silecekler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarunHoca
24-01-2016, 17:17
Ben mi yanlış okuyorum, siz mi yanılıyorsunuz? Sözünü ettiğiniz ürün n11 de 47 TL olarak görülüyor. Bir yerde bir hata var sanırım.

acemli68
24-01-2016, 17:25
N11 den almadim gittigidiyordan aldin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ExCaLiBuR
25-01-2016, 00:46

Hocam ben daha orijinalini almam. Hiç memnun değilim. 1 yıllık araçta 2. orijinal sileceklerim de gitti. Yaza kadar bunları kullanıp BOSCH almayı düşünüyorum.

HarunHoca
25-01-2016, 07:39
Hocam ben daha orijinalini almam. Hiç memnun değilim. 1 yıllık araçta 2. orijinal sileceklerim de gitti. Yaza kadar bunları kullanıp BOSCH almayı düşünüyorum.
Alacak olursam bu noktaya dikkat edeyim, hem fazla para ödeyip orijinal diye hem de memnun kalmamanız kötü:(

felekman
22-03-2016, 15:40
Alacak olursam bu noktaya dikkat edeyim, hem fazla para ödeyip orijinal diye hem de memnun kalmamanız kötü:(

kesinlikle bosch tavsiye ederim. olsa olsa çifti 90 tl dir. ama 3 yıl kesin kullanırsınız. orjinal peugeot sileceğe boşa para vermeyin....

CaglarB
22-03-2016, 16:10
Bosch'un üzerine silecek yok hocam... hem uzun ömürlü hem pürüzsüz

fatihtr
22-03-2016, 21:24
Aracimi alirken uzerinde olan silecekler 3 sene gitti. Sonra ucuz aldim 1 kis zor cikardi. Su anda servisten aldigim orjinal var senesi dolacak oda bozulmaya basladi.