PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akıllı Işık Sistemi

Yadigar07
12-03-2015, 08:18
AKILLI IşIK SİSTEMİ*Bu sistem geceleri, özel kamerayla yol ve trafik koşullarını (karşıdangelen araç, takip edilen öndeki araç, aydınlatılmış meskûn mahaller...)sürekli olarak analiz ediyor ve mümkün olan en hızlı şekilde uzunhüzmelere geçiş yaparak görüş alanınızı genişletiyor.

Arkadaşlar, bu Kamera acaba Aracın neresinde?:bilmem yardımlarınızı bekliyorum

Ömer Gedik
12-03-2015, 08:48
Kamera değil bir algılayıcı var. Aracın dışından iç dikiz aynasının olduğu bölgeye bakın görürsünüz.

Yadigar07
12-03-2015, 08:51
hmm anladım Teşekkür ederim Ömer Bey, katalogda "özel kamera" yazıyor onun için sordum..Teşekkür ederim

P.Lovers
12-03-2015, 09:29
(AKILLI IşIK SİSTEMİ*) Kelimenin sonunda yıldız varsa sayfanın sonuna bakın açıklama vermişlerdir kitapçıkta. Örneğin sizin aracınız active fakat allure modelleri için bir seçenek olabilir bu sistem.

Yadigar07
12-03-2015, 09:47
AKILLI IşIK SİSTEMİ*Bu sistem geceleri, özel kamerayla yol ve trafik koşullarını (karşıdangelen araç, takip edilen öndeki araç, aydınlatılmış meskûn mahaller...)sürekli olarak analiz ediyor ve mümkün olan en hızlı şekilde uzunhüzmelere geçiş yaparak görüş alanınızı genişletiyor.
*Versiyonlara göre standart, opsiyonel veya mevcut değil. Sadece Full Led farlarda mevcut.

tam olarak bu yazmakta ve benim arac aktive ve full led sistem donanımı mevcut