PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gizli Özellikler

Yadigar07
21-02-2015, 10:06
Günaydın,

508 de gizli özellikler mevcutmudur?

omach
23-02-2015, 19:28
selam yeni aracınız hayırlı olsun. mesaj atmışsınız ama buradan cevaplayayım dedim. çok incelemedim ve kurcalamadım ama bildiğin en gizli menü :) direksiyon üstündeki yuvarlak işlemcilerden soldakine bastığınızda araç ışıklandıma ve birkaç özelliğe daha ulaşılıyor. yani benden çok daha bilgili olan arkadaşlar gizli menüleri biliyordur. size daha iyi yardımcı olacaklardır.

mustafa508
23-02-2015, 19:36
Aracınız hayırlı olsun.
Gizli özellikten kastınız eğer vw grup araçlarda olduğu gibi aracın işletim sistemine girip yapılan ufak değişiklikler ise(örneğin aracın anahtarından kilitleme tuşuna basıldığında tek bir kez korna çalması gibi onlarca özellik bir bilgisayar programı ile açılabiliyor ama dediğim gibi bu sadece vw grup araçlar için var çünkü bu konuda uzman kişiler var) bu tür şeyler yok.
Aslında varsa da haberimiz yok zira peugeot için bununla uğraşan bir uzman yok.
Eğer kastınız bu değilse yine herhangi bir gizli özellik yok:)
Herşey apaçık ortada menüleri v.s. karıştırdıkça öğrenebileceğiniz şeylerden başka bişey yok.

Yadigar07
24-02-2015, 09:27
:) anladım teşekkür ederim...eski kasalarda iç kapı kollarında yadınlatma varmış...benim aldığım kasada yeri var ama aydınlatma yerleştirilmemiş...aslında sorum şu...kapılar açıldığında ayakaltı aydınlatmalar yanıyor...benim onları farlara bağlama gibi bir imkanım varmıdır? yani gece mesela, farlar yandığında o aydınlatmalarda yansın?!

mmusavir
04-03-2015, 17:47
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin menu düğmesinde bütün özellikler açık açık yazılmış gizli özellik aramayın derim ayak aydınlatması farla bağlı değil kapı açılınca yanar refakat aydınlatmasında aynaların altındaki lamlabalar farlara bağlı

akin
06-03-2015, 13:03
Peugeot da var mi bilmiyorum ama dun ben benim aracimdaki gizli ozellikleri actirdim mesela kapilari kitleyip acarken korna calmasi yarim sinyal yaptigimda 3 kez yerine 5 kez yanmasi emniyet kemeri uyarisini susturma falan bunlar beyine baglanip halledilebiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ömer Gedik
06-03-2015, 13:11
Bunun gibi fakat farklı şeyler Peugeotta da var. Emniyet kemer uyatı iptali yapılabiliyor mesela

sessizgece
06-03-2015, 15:24
Bunun gibi fakat farklı şeyler Peugeotta da var. Emniyet kemer uyatı iptali yapılabiliyor mesela
Bu güzel bir özellikmiş. :korku3
Ama kesinlikle kullanılmaması gereken bir özellik.

kral76
08-11-2016, 12:41
Merhaba.
Forum sayfalarını detaylı olarak incelememe rağmen bir türlü cevabını bulamadığım bir sorum var müsadenizle. 2011 Allure paket 508 1.6 e-hdi aracımın geri vitese alındığında aynaların otomatik aşağı inmesi özelliği varmıdır? Ayarlarını nasıl yapabilirim? Ben birkaç deneme yaptım. Mesela, araç çalışır vaziyette iken R konumuna aldım. Önce şoför tarafı aynayı aşağı doğru ayarladım. Sonra yolcu tarafını ayarladım. Ayna seçiciyi orta konuma aldım ve vitesi N konumuna aldım ama hiç birşey olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ömer Gedik
08-11-2016, 17:40
Merhaba.
Forum sayfalarını detaylı olarak incelememe rağmen bir türlü cevabını bulamadığım bir sorum var müsadenizle. 2011 Allure paket 508 1.6 e-hdi aracımın geri vitese alındığında aynaların otomatik aşağı inmesi özelliği varmıdır? Ayarlarını nasıl yapabilirim? Ben birkaç deneme yaptım. Mesela, araç çalışır vaziyette iken R konumuna aldım. Önce şoför tarafı aynayı aşağı doğru ayarladım. Sonra yolcu tarafını ayarladım. Ayna seçiciyi orta konuma aldım ve vitesi N konumuna aldım ama hiç birşey olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu sistem için aracınızda hafızalı koltuk ve ayna sistemi olmalıdır.

Sent from my SM-N920G using Tapatalk