PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : babylone sağ çamurluk

ahmetyldz
24-01-2015, 14:41
arkadaşlar mrb ufakbi kaza sonucu sağ çamurluğum kırıldı. karşı tarafın sigortası karşılıyor arabamın hasarını. bu yüzden bana yeni bi çamurluk göndermişler. malum boyanması gerek boya tutmamasından endişelendiğim için babylone renkli sağ çamurluk elinde olan varsa bana ulaşabilirmi. çok teşekkür ederim. firmanın yolladığı çamurluklada takasda olabilir.

ahmetyldz
28-01-2015, 23:44
Sayın moderatör, konu kapatılabilir. Teşekkür ederim.

jerpelea
29-01-2015, 02:51
Ahmet bey geçmiş olsun öncelikle, bizimkide geçen Cumartesi sağ çamurluk kırıldı ve değişecek. Acaba siz boyattınız mı yoksa bahsettiğiniz gibi orjinal boyalı bi çamurluk buldunuz mu ?
Bizim araç İstanbul Mepa Peugeot servisinde inş. ton farkı olmadan adam gibi boyarlar.

ahmetyldz
03-02-2015, 17:03
Hayir camurluk bulamadim malesef boyanacak. Bu yuzden omer arkadasimiz bana maslakta boya yapan bir yerin cihaz ile aracin direk kabortasindan boyayi inceleyip ona gore boya yaptigini soyledi bende guzel bi gunde oraya gitmeyi dusunuyorum. Sizede gecmis olsun.

Sent from my iPhone using Laga of Luga

ayzinim
03-02-2015, 17:06
Geçmiş olsun Ahmet.

ahmetyldz
05-02-2015, 12:45
Tesekkur ederim Cem abi

jerpelea
05-02-2015, 13:49
Anladım sağolun Ahmet bey. Bizim aracınki de tutmazsa artık Ömer ustanın dediği tarzda boya yapan bi yerde boyatırız mecburen. Zaten değişik bi rengi var buhar gri eski adıyla kum gri. Ton farkı baya olacak gibime geliyor :D

aydın
06-02-2015, 14:27
Hayir camurluk bulamadim malesef boyanacak. Bu yuzden omer arkadasimiz bana maslakta boya yapan bir yerin cihaz ile aracin direk kabortasindan boyayi inceleyip ona gore boya yaptigini soyledi bende guzel bi gunde oraya gitmeyi dusunuyorum. Sizede gecmis olsun.

üstadım benimde aracım babylon sağ arka kapıda çizik var bilgi sahibi olursan o boya tarzı ile ilgili haberlerini bekleriz

ahmetyldz
06-03-2015, 12:50
Maslakta bi boyacidan yaptirdim ama oda olmadi. Biraz pembeye yakin olmus