PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mimit mi? O şimdi asker :)

mimit
23-01-2015, 17:49
Sevgili abilerim, arkadaşlar, kardeşler, askerliğimi yapmak üzere Şubat ayının en geç 5 inde birliğime teslim olmam gerekiyor,

uzun lafın kısası, bilmeden birilerinin kalbini kırdıysam,sinirlerini bozduysam çok çok özür dilerim, sürçü lisan ettiysek af ola. Allah izin verirse 6 ay sonra dönmüş olacağım,herkse sevgiler saygılar,görüşmek üzere.

Eğitim Birliği1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 14 ÜNCÜ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Emrah_06
23-01-2015, 17:57
Mehmet Allah'a emanetsin

Sağlıcakla gidip dönmen hayırlı olsun ...

ayzinim
23-01-2015, 18:11
Sevgili abilerim, arkadaşlar, kardeşler, askerliğimi yapmak üzere Şubat ayının en geç 5 inde birliğime teslim olmam gerekiyor,

uzun lafın kısası, bilmeden birilerinin kalbini kırdıysam,sinirlerini bozduysam çok çok özür dilerim, sürçü lisan ettiysek af ola. Allah izin verirse 6 ay sonra dönmüş olacağım,herkse sevgiler saygılar,görüşmek üzere.

Eğitim Birliği1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 14 ÜNCÜ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
Hayırlı teskereler. Serhatrcz nikli Serhat arkadaşımız ile aynı yere düşmüşsünüz. Büyük şans.

LG-D958 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RuLing
23-01-2015, 18:22
Hayırlı tezkereler. :iyi

Ömer Gedik
23-01-2015, 19:03
Mehmeyt hayırlı teskereler. Acemi birliğin SerhatRCZ ile aynı :) usta birliği onunda Lefkoşa ama Havan birliği

TanerHoca
23-01-2015, 19:15
Hayırlı teskereler mehmet.gule güle git gel

"Gümüş Ok"

tsinanb
23-01-2015, 19:23
Hayırlı teskereler mehmet abi :)

sessizgece
23-01-2015, 19:24
Hayırlı tezkereler Mehmet.
Usta Birliği'm 2003 Lefkoşe Değirmenlik tank Bölüğü idi. Az buçuk bilirim oraları.

No Name's

SerhatRCZ
23-01-2015, 19:31
Hayırlı olsun. Benimle aynı yerler hemen hemen ;

Eğitim birliği 1 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / MANİSA MERKEZ / MANİSA

Esas Birliği K.T.K.A.K.LIĞI AĞ.HAV.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

mimit
23-01-2015, 19:49

Haberleşelim o vakit oralarda :)

POLISTNBLS
23-01-2015, 19:53
Hayırlı tezkereler kardeşim her ikinizede...

301gti
23-01-2015, 20:11
Hayırlı teskereler kardeşler...

powerb
23-01-2015, 21:10
Hayırlı teskereler her ikinizede arkadaşlar, darısı bizim başımıza inşallah...

woonmalker
23-01-2015, 21:16
Hayirli olsun mehmet . simdiden hayirli teskereler

ismtcn33
23-01-2015, 22:10
Hayırlı teskereler abi güle güle git gel :)

serdarhoca
23-01-2015, 22:45
Hayirli tezkereler kardes. Bu arada bu donem herkese manisada acemilik,kibrista ustalik mi yaptiriyorlar nedir 😄😄 benin okuldan bir ogretmen arkadasa da acemilik manisa, ustalik kibris-magusa cikmis sizinle ayni gidecek 😄

mygold
23-01-2015, 22:54
hayırlı tezkereler mehmetcim tekrar görüşmek üzere inş..

Emrah_06
23-01-2015, 22:59

Serhat senin için de hayırlı teskereler dilerim.

Hemen gidip güzel anılarla hemen geri gelin

ANKA
24-01-2015, 00:10
Mehmet&Serhat ikinize de hayırlı teskereler. Askerlikte olay net kendinizi resetleyin, kafaya hiçbir şeyi takmayın, ilk bir aydan sonra su gibi geçer zaman. İlk ay paranın çoğu ankesörlü telefon kontorü almaya gidecek, hele de müstakbel eş adayı varsa geçmiş olsun :) 6 sene önce kendimden biliyorum :)
Umarım kafa dengi iyi arkadaşlarınız olur ve bol anılı, eğlenceli bir askerlik olur.
Kıbrıs da iyi olmuş şu soğuk kış günlerinde içiniz ısınır.

orhun57
24-01-2015, 01:37
Acemilik aynı yer çok iyi olmuş sizin için.

İkinizede hayırlı teskereler. Yolumuz düşerse bir ziyaret yaparız artık :) Çarşı izninde internet kafeye giripte bizi unutmayın.

HakanAnt
24-01-2015, 10:06
Hayırlı teskereler kardeşim,bizim zamanımızda kısa dönem 8 ay idi bu yüzden çok şanslısın... :iyi Askerde kısa dönemleri pek sevmezler ben ilk zamanlar bunun zorluğunu yaşadım fakat sakinliğim ve insanlara değer vermemden olacak ki daha sonra çok kalıcı dostluklar kurdum,sende çok fazla herşeyi kafana takma,görme,duyma,askerliğin çok daha kolay olacak...

omach
24-01-2015, 10:16
​hayırlı tezkereler.

ebah17
18-02-2015, 08:41
6 ay biter mi arkadaş? Kıbrıs sıcakkkk, nemmmliii :) Şaka bi yana Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.İnsan özlüyor askerlik günlerini.Çok güzel dostluklar kuruluyor.Ama askerlik işte.Klasik söz YAPICAK BİŞEY YOK

GOXIN
18-02-2015, 09:42
Hayırlı teskereler. Bende acemiliğimi Manisa (Alaşehir) da, Usta birliğini Kıbrıs'ta (Gazimağusa) yaptım. Haftasonu çarşı izinlerinde Mersolarla iyi gezersiniz :) Modifiyeli araçlara hazırlıklı olun.
Acemi birliğinizde büyük ihtimal yemekleriniz dışarıdan hazır geleceği için harika olacaktır. Acemilikte sürekli otur, kalk yapmaya hazırlıklı olun. Usta birliğinizde büyük ihtimal yemekler askerler tarafından yapılacağı için acemi birliği yemeklerini özleyeceksiniz. Usta birliğinde de özellikle haftasonu 6 saat nöbet tutmaya hazırlıklı olun. Usta birliğinde en iyi iş çöpçülük yapmaktır. Bunu gözardı etmeyin ;) Tecrübelerime göre bir şeyler yazdım umarım sizin için çok çok iyi ve hızlı bir askerlik dönemi olur.

Edit: Kısa dönem olduğunuzu gözden kaçırmışım. nöbet ve çöpçülük kısımlarını unutabilirsiniz. Gerçi bizim bölükte nöbet konusunda şansız arkadaşlar vardı.