PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz Yardım Lütfen

Ozy84
21-01-2015, 11:25
Arkadaşlar Merhaba ,

1.6 156 HP'lik Rcz Sahibiyim.. Aracıma Yüksek Ses Vericek Bir Egzoz Yaptırmak İstiyorum. Bu İşlerden Çok Anlamıyorum Açıkcası. Forumlardan Araştırdığım Kadarıyla En Çok Tercih Edilen Ustalar İskender ve Emil. Hafta Sonu Maslakta Aracın Üst Çıtalarını ve Ön Tarafını Siyaha Kaplatırken İskender Ustaya da Uğradım. 2200 Liraya Yapabileceğini Söyledi. Emile'de Uğrıycaktım Fakat Zamanım Kalmadı Ne Yazıkki . Sizin Önerileriniz Neledir ? Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Ozy84
28-01-2015, 10:43
yok mu bu konuda bana yardım edebilicek kimse

RCZ-THP200
30-04-2015, 12:27
2200 değişik bir rakam.. komple ve tamamı krom kaplama ise olabilir.

Ozy84
24-08-2015, 11:19
yaklaşık 4 ay önce downpipe sistemı ıle iskender ustaya egzozu yaptırdım. Açıkcası çok iyi oldu.. tok ve güzel bır ses alıyorum.. Sağda solda soran , ısıklarda camı ındırıp egzozu nerde yaptırdın dıyenler bıle oluyor :)

SerhatRCZ
24-08-2015, 11:28
yaklaşık 4 ay önce downpipe sistemı ıle iskender ustaya egzozu yaptırdım. Açıkcası çok iyi oldu.. tok ve güzel bır ses alıyorum.. Sağda solda soran , ısıklarda camı ındırıp egzozu nerde yaptırdın dıyenler bıle oluyor :)

Hayırlı olsun hocam. Bende zaman zaman bu işe girişeyim diyorum. Aracınızı görmeyi çok isterim. Resimleri mevcut mudur? Bide içe gelen ses kayboluyor iskender de egzos yaptırınca diyorlar. Doğru mudur? Videosu falan var mı?

erener
24-08-2015, 12:41
Ben orjinalin bozulmamasından yanayım, Etrafa yükek ses vererek rahatsız etmekten başka birşey değil... Bolca kulaklarınız çınlar ..

Ozy84
24-08-2015, 12:54
@Serhat özel mesaja bakabılırmısın
@erener doğrudur ses sebebıyle biraz rahatsızlık verıyor mutlaka fakat ara sokaklarda , özellıkle gecelerı her zaman vana kapalı şekilde gezıyorum.. Zaten kumandalı her daim vana açık değil bende