PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni araçla ilgili sorular

sezat
19-01-2015, 13:56
Arkadaşlar yeni kasa aracım 2 gün önce geldi. Yalnız aklıma takılan bir iki soru var yardımcı olursanız sevinirim;
- Geri viteste aynaların otomatik aşağı inmesini ayarlayamadım. Bu araçlarda yok mu yoksa sadece hafızalı koltuğa sahip olan paketlerde mi var?
- Eğer farlar "Auto" konumundaysa tavanda bulunan kırmızı ambiyans ledleri dikkat ettimki bir süre sonra sönüyor. yeni kasa alanlar böyle birşeyle karşılaştı mı ya da dikkat ettiler mi? belki benim araca has bir yazılımsal sorundur?!? farları manuel olarak yakarsam söndüklerini görmedim çünkü...
-Vites kolunda olması gereken ambiyans aydınlatması bende yok. diğer araçlar da bu şekilde mi?

matara
19-01-2015, 14:30
sizi ilk önce tanımak isteriz daha sonrada yeni aracınızın resimlerini de paylaşabilirisiniz

SerhatRCZ
19-01-2015, 14:48
Aramıza hoşgeldiniz, sizi ve aracınızı tanımak isteriz. 508 kullanan arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Aracınızın paketini söylerseniz donanımlar hakkında daha net cevaplar alabilirsiniz. Yeni 508 gerçekten çok güzel hayırlı olsun :nazar , resimleri bekliyoruz.

reisG
19-01-2015, 15:08
Aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle arkadaşlarımın da belirttiği üzere aracınızn model donanım ve ek opsiyonları ayrıca motor ve vites sistemini de belirtirseniz. Mesela 2014 model 1.6 HDİ manuel active paket+ led far + 18 jant+ deri döşeme gibi .......Aracınızın özelliklerine göre yorum yapabiliriz. Kullanım kitapçığına göre yorum yaparsanız yanılabilirsiniz. Çünki o kitapçıklarda aracın üzerinde olabilecek herşey anlatılır.Ancak sizin aracınızın donanımda bulunmayan özellikleri varmış gibi anlayabilirsiniz.

sezat
19-01-2015, 15:42
Araç makyajlı kasa eHDI, ACTIVE, ETG6. opsiyon bir donanım yok üzerinde. Müsait olunca resmini de çekerim.
Geri viteste inen ayna olayı tahminimce sadece hafıza paketi olan araçlarda vardır. ama bu led olayı çok mühim olmasa bile canımı sıktı. Sinek küçük ama...

reisG
19-01-2015, 16:31
Teşekkürler. Bu ayrıntılar ile birlikte 508 kullanıcısı arkadaşlar detaylı yardımda bulunacaktırlar.
Tam led farlar 508 de farklı bir bakış ve ciddiyet veriyor.Çok şık görünmesi de artısı

sezat
19-01-2015, 16:34
Evet keşke aracımda da led farlar olsaydı gerçekten çok güzel duruyorlar.

Yadigar07
21-02-2015, 11:40
bende dün yeni aracımı teslim aldım...1.6 THP manuel Beniznli...Sedef Beyaz ve Full Led paketli...gerçekten harika bir araba..herşeyile...Sezat Bey sizede hayırlı olsun bu arada

ayı_boğan
02-03-2015, 14:55
Aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.