PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 peugeot 308 usb geçiş sorunu

mhmt05
17-01-2015, 20:13
Arkadaşlar arabayı çalıştırdıktan sonra bazen teybin source tuşu çalışmıyor. Usbye veya auxa geçemiyorum. Sadece radyo çalışıyor. Bu sorunu yaşayan varmı?

Mazlum
20-01-2015, 20:44
Hocam saçma gelebilir ama nerde okuduğumu hatırlamamakla beraber yalancı emniyet tokası varsa eğer ve sürekli takılıysa, sebebin o olması gerekiyor.

daschund
28-12-2015, 17:19
merhaba aynı sorunu biraz bende yaşamaya başladım ...
usb ve bluetooth devre dışı kaldı....
source basıyorum geçiş olmuyor

zahidkoc
30-11-2016, 18:26
Merhaba daschund, aynı sorunu bugün ben de yaşadım. Sen çözüm bulabildin mi?

daschund
30-11-2016, 23:02
Çözüm bulamadım
Suan için düzeldi

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zahidkoc
30-11-2016, 23:28
Aynen, benimki de düzeldi :S

zahidkoc
01-12-2016, 09:53
Çözüm bulamadım
Suan için düzeldi

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

daschund, bu sabah sorunu tekrarladı. Soğuktan oluyor olabilir mi acaba?

mim77
16-12-2016, 13:57
Öncelikli olarak herkese merhaba. 3 yıldan beri 5008 kullanıcısıyım. Yaşadığınız sorun evrensel bir durum. Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Usb iletişim hatası dedi veya hiç görmedi. ara sıra düzeldi, ara sıra tekrarladı. Değişik forumlarda birkaç çözüm yolu gördüm. Aracın kontağı açık şekilde marşa basmadan camı indirin, indirdikten sonra 10 sn. daha basılı tutun gibisinden şeyler. Ancak, öncelikli olarak usb belleğiniz mümkün olduğunca 4 GB'yi geçmesin ve bir forum sitesinde Sefa isminde bir kişinin yöntemini denedim. Aynen aktarıyorum;

"Usb niz yani flash bellek içinde şarkı varsa bilgisayarınıza kopyalayın sonra bilgisayarınıza kopyaladığınız şarkılara ilave edecekseniz edin sonra usb yi hızlı biçimlendirin şarkılarınızı usb ye atın sakın sonradan usbye şarkı eklemeyin okumaz okuması için şarkıları tekrar bilgisayara kopyalayın sonra usbyi biçimlendirin şarkı ekleyeceğinizde bilgisayara kopyaladığınız listeye şarkı ekleyin sonra biçimlendirmiş olduğunuz usbye şarkıları atın.

Burda dikkat edeceğiniz husus şu flash belleği biçimlendirdikten sonra içine şarkı attığınızda ayrı ayrı şarkı atmayın hepsini birden atın eğer tek tek şarkı atarsanız çalışmaz her şarkı atmak istediğinizde usb biçimlendirilmesi gerekir..."

Usb belleğinize daha sonra şarkı eklemek istediğinizde önce belleği bilgisayara yedekleyin. Yeni ekleyeceğiniz parçaları bilgisayardaki yedeğe alın ve belleğinizi tekrar biçimlendirdikten sonra tüm parçaları biçimlendirilmiş belleğe tek seferde aktarın...

Not: Usb belleğinizi FAT32 olarak biçimlendirin..!

Saygılar...