PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AUDIO SYSTEM (Teyibe USB,AUX girişi ) Acil

xZONEx
27-12-2014, 11:18
Arkadaşlar bu gün AUDIO SYSTEM marka orjinal teyibe AUX ve USB ve SD kart girişi sağlayan Cihazdan almayı düşünüyorum aracım 2007 307 orjinal teyip var. bu ürünü tahminen kaça alırım ? alıp montajını kendim yapabilirmiyim ( teyibi sökmeyi biliyorum daha önce söktüm ) sistemden aktif hale getirilmelimi otomatik getiriyormu ? biyerde 2003 modellerde servis aktif hale getiriyoruz 2007 lerde kendi aktif oluyor diye yazı okumuştum ne derece doğrudur bu bilgi ? Teşekkürler arkadaşlar,abilerim

bylal666
27-12-2016, 10:40
Ben 2001 406 Coupe'umda kullanıyorum, gayet memnunum, Orjinal CD changer gibi çalışıyor dostum, yani direksiyon kumandasından kontrol edebiliyorsun. Takacağın USB'ye 6 adet klasör atıyorsun CD01-CD02-CD03-... diye ve içlerine 99'ar adet mp3 koyabiliyorsun. Kendin montajını yapabilirsin lakin torpido içinden bir delik açman gerekebilir.

mimit
27-12-2016, 14:23
isim sizi yanıltmasın ama italyan(şimdi markayı almanlar satın aldı gerçi) kalitesinde bir cihaz değil,aracın orijinal donanımında cd changer yoksa aktivasyon yapılmalı,ses kalitesi olarak ta bir cd kalitesi beklememek lazım :) indirdiğiniz mp3 kadar kaliteli olur en fazla.