PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Schumacher 3 Yıl Daha Ferrari'de

Enes Gedik
23-09-2009, 09:36
Formula 1'in efsanevi pilotu Michael Schumacher, İtalya'nın Ferrari takımında yaptığı danışmanlık görevini 3 yıllığına uzattı.

Schumacher, Ferrari'de 3 yıl daha yol arabaları üzerinde çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

İtalyan takımıyla 5 yıl şampiyonluk elde eden Schumacher, 2006 yılında pilotluktan ayrıldıktan sonra Ferrari ile çalışmaya başlamıştı.

40 yaşındaki Alman pilot, geçen ay Ferrari pilotu Felipe Massa'nın kaza geçirmesinden sonra yeniden Formula 1 yarışlarına katılması gündeme gelmiş fakat boynundaki ağrıları nedeniyle yarışmaktan son anda vazgeçmişti.

Formula 1'de üst üste 7 yıl şampiyon olan efsanevi pilot, halen yarışma arzusunda olduğunu da belirtti.

TanerHoca
24-09-2009, 12:20
şumi nin yarıştığı yıllarda hiç bir yarışı kaçırmadan izlerdim ancak onun emekliliği ile birlikte benim içinde f1 bitti.

reisG
24-09-2009, 15:05
şumi nin yarıştığı yıllarda hiç bir yarışı kaçırmadan izlerdim ancak onun emekliliği ile birlikte benim içinde f1 bitti.

Ayrton Senna dan sonra gelmiş en iyi F1 pilotuydu. Ondan sona F1 seyredilmiyor. her yarış başka bir pilot ve takım birinci geliyor.

Ömer Gedik
24-09-2009, 18:49
ben son yarışları Rubens sayesinde izliyorum umarım şampiyon olur. Ferraride Schumi sayesinde hep ikinci adam oldu şimdi de Brawn GP nin ikinci pilotu ama şampiyon olacağına inanıyorum.

γuяdaeя
24-09-2009, 19:40
Başarısını taktir etsem de ben Schumi zamanında da çok sıkılıyordum. Sonucu belli yarışı izlemenin hiç zevki yok. İşin yoksa bir sürpriz olacak diye bekle dur ;D

F1'i bitiren bence bu saçma sapan kurallar... Gittikçe her şey elektronikleşmeye başladı. İleride pilota bile gerek kalmadan takım patronları padoktan yarışacaklar.

TanerHoca
24-09-2009, 19:57
İleride pilota bile gerek kalmadan takım patronları padoktan yarışacaklar.

;D ;D ;D

reisG
25-09-2009, 08:12
bazen ESPN de indy car izliyorum, bir nevi amerikan F1 şampiyonası araçlar tamamen manuel kumanda da vitesler bile düz vites. korkunç eğlenceli oluyor.

Ömer Gedik
25-09-2009, 10:39
Bir ara Discovery Channel da sanırım eski direksiyonlar ile yenisinin farkı çoktu. Eskisinin bildiğimiz direksiyonlarda farkı yokken şimdi elektronik curcunası haline dönüştü.