PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Kulağı Problemi

rules52
20-12-2014, 11:29
Merhaba arkadaşlar 2013 model partner tepe Zenit araç aldım 1 yıl önce sessiz harika bir sürüş keyfi vardı aracın.8000den sonra sesler gelmeye başladı servis motor kulağı yapıyor yağlama yaparak düzeliyor dedi bende kabul etmedim kulakların değişmesini istedim.Garanti sorumlulari ısrarla yağlama yapılması gerektiğini devam ettiği takdirde değişim olacağını söyledi.Sizce yağlama işlemi ne kadar sağlıklı

xZONEx
20-12-2014, 11:44
Seve seve değişim yapmaları lazım. Yağlama kabul etmeyin biraz baskın bir kararlılıkla tekrar gidin.

rules52
20-12-2014, 21:38
Çok fazla baskı yaptım ama yağlama sonrası değişim olacağını belirtiler sorun devam ederse bizim sorumlulugu üstümüze alıyoruz dediler

pckeops
03-02-2015, 20:15
rules 52 dogrudur değişim yapmıyorlar bnm aracımda takoz sesi yapıyordu garantili idi o dönem normal yağ ile yapınca kesiyor ama daha sonra yine oluyodu özel bir gres var dediler ellerinde yokmus geldi
Arac üzerinden garantiden cekilerek 3 hafta falan bekledim beyaz bir gresti sürdüler 50.000 km geçti bir daha o ses yok

rules52
12-03-2015, 09:29
Merhaba Arkadaşlar, Motor kulağının değişimi yapıldı. Ama yaptırana kadar inanılmaz yoruyorlar insanı.2 Hafta boyunca yağ bekledim.Arıyor yağ gelince arayacağız dediler.En sonunda sosyal medyayı kullandım. Facebook ve twitter üzerinden şikayetlerimi ilettim.Servisten aradılar 2 gün sonra yağ geldi dediler. Yağ sürdüler "GÜYAAA" sorun devam edince motor kulağı değişti.Araç şimdi "0" ayarında.