PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da sağlam Oto anahtarcı

Bestcooll
11-12-2014, 16:44
Arkadaşlar merhaba.Daha önce bahsetmiştim 2007 model 407 aldım.Aracın yedek anahtarı gelmedi.Kontak anahtarı kapıyı açmıyor sanırım kapı şifreleri bozulmuş veya değişmiş.Ankara'da

hem yedek anahtar yaptırıp
hem kapı şifrelerini düzenleyecek aynı zamanda
aracın diğer yedek anahtarı(bana ulaşmayan orjinal yedeğini) beyinden silebilecek işinin ehli bir anahtarcı var mı acaba?

biliyorum isteklerim biraz fazla oldu fakat, makul fiyata işini düzgün yapan birisini bulmak istiyorum.Malum hassas araç :)

mimit
11-12-2014, 19:00
altınparktan pursaklar istikametine giderken altın parkı geçince hafif yokuş aşağı inilen yol üzerinde sol da bir anahtarcı var baya kaliteli işçilikleri var, bence Ankara da ki en yetkin firma orası en lüks marka araçlara bile kodlama yapıyorlar ama iyi iş iyi ücret.

sinan_1906
05-11-2016, 00:22
dikmen caddesini çıkarken ilerde sağda oto hunter anahtarcı uygun fiyata yapıyor diiye biliyorum faceden gir bulursun kardeşim
egeryedeüi yaptırısan banada bildir bende yaptıracam fiyat nekadar tutuyor sadece yedek.

kral1840
05-11-2016, 08:15
dikmen caddesini çıkarken ilerde sağda oto hunter anahtarcı uygun fiyata yapıyor diiye biliyorum faceden gir bulursun kardeşim
egeryedeüi yaptırısan banada bildir bende yaptıracam fiyat nekadar tutuyor sadece yedek.

evet dikmen caddesinde serdar abi var hunter anahtar diye geçer.
bende 307 ye kumandalı yedek yaptırdım memnun kaldım.

daschund
06-11-2016, 07:16
evet dikmen caddesinde serdar abi var hunter anahtar diye geçer.
bende 307 ye kumandalı yedek yaptırdım memnun kaldım.
Serdar anahtar iyidir
Fiyatları da makuldur

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi