PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 407 ile Tanışma :)

Bestcooll
28-11-2014, 16:51
Arkadaşlar aranıza 2007 407 1.6hdi executive ile katılıyorum.Tanışma başlığında kendimi tanıttım.Aracımla ilgili çözemediğim konular oldu.Müsadenizle bilgilerinize sığınıyorum.

1-Ankarada sabit volant ve debriyaj setini işin ehli uygun fiyatlı nerede değiştirebilirim?

2- Camlar açıkken aracı kitlediğimde (kilit tuşuna basılı tutarak) araç kitlenmiyor.İçeri girip manuel olarak kapattığımda sorun yok.Camları kumandadan nasıl kaldırabilirim?

3- Aracın kapılarını her kitlediğimde aynalar kendiliğinden kapanıyor.( kilit tuşuna basılı tutmadan,tek sefer basınca) Bunu nasıl engellerim? (benim istediğim gerektiğinde kumandadan basılı tutarak kapanması)

4-Kül tablasının kapağı bozulmuş,kendiliğinden açılıyor.Yenisinin fiyatı ne civardadır?

5-Yedek anahtar yaptırmanın maliyeti nedir?

6-Sol şöför kapısı çok zor kapanıyor,bazen çok sert çektiğimde anca kapanıyor, çözümü nedir?

7-Enjektör keçesini değiştirtmek ne kadar mal olur ?

Sorularımın çokluğu için özür diler; engin bilgilerinize sığır af dilerim. :)

ayzinim
28-11-2014, 17:02
Hoş geldiniz.

Bestcooll
28-11-2014, 17:18
Hoşbulduk teşekkür ederim.

KAYA308
28-11-2014, 18:13
hoşgeldiniz keyifli forumlar.

ayı_boğan
28-11-2014, 18:34
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.Birşeyi söylemeden geçemeyeceğim ,bir otomobil alıcısı aracı alırken katlanır ayna için extra ücret ödüyor, sizinki ne güzel katlanır aynanız var siz istemiyorsunuz :)

Bestcooll
28-11-2014, 18:41
Merhaba :) Benim ki istememek değil aslında gerektiğinde basılı tutarak ben kapatayım istiyorum.İşim gereği gün içinde sık sık inip biniyorum,bir şey unutuyorum almak için aracı tekrar açıyorum.Sürekli açılıp kapanıyor biraz gereksiz geldi bana :) Yani akşam evime park ettiğimde düğmesine basıp kapatmak yeterli benim için.

ayı_boğan
28-11-2014, 18:47
Merhaba :) Benim ki istememek değil aslında gerektiğinde basılı tutarak ben kapatayım istiyorum.İşim gereği gün içinde sık sık inip biniyorum,bir şey unutuyorum almak için aracı tekrar açıyorum.Sürekli açılıp kapanıyor biraz gereksiz geldi bana :) Yani akşam evime park ettiğimde düğmesine basıp kapatmak yeterli benim için.

Tabi sizde haklısınız bu konuda ama güzel bir donanım :) tekrar aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.

Bestcooll
28-11-2014, 18:52
Kesinlikle güzel ve pratik bir donanım.Benim problemim sadece bu donanımın ben aracımda da diğer araçlardaki gibi çalışmasını istemem. :) Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.