PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : peugeot 308 premium Koltuk Temizliği Yardım...!!

35Erdem308
24-11-2014, 15:54
Arkadaşlar bende siyah 308 premium var..malumunuz koltuklar krem rengi olduğu için çabuk kirleniyor..bunun temizliği hakkında bilgisi olan var mı ? L.O.C öneren,Kosla Oxi Action diyen var..Sizler Ne dersiniz ?

matara
24-11-2014, 16:53
Zor bir koltuk rengi, bakımı da bir hayli uğraştırıcı eğer siz yapacaksanız ATAS VINET almanız gerekiyor Plastik vinil kumaş halı döşeme gibi yerlere kullanabilirsiniz yumuşak bir fırça yardımı ile
Plastik vinil gibi yerlerde köpürterek fırça ile uyguladıktan sonra nemli bezle silebilirsiniz
Koltuk ve döşemede fırça ile uygulandıktan sonra bir süpürge ile çekmeniz gerekiyor..

35Erdem308
24-11-2014, 22:49
Sizin dediginiz tarzda birşey denedim dün fakat bir ise yaramadı :( belkide aldığım ürün kalitesizdi. Şimdi bu haftasonu kosla oxi deneyeceğim sizede bilgi veririm.

converse10
24-11-2014, 23:01
hocam ben sana en kolayını söyleyeyim bundan daha iyisini ve maliyetsizini bulamazsın.Kırmızı renkli sogan çuvali kullanımamış ve arap sabunu ılık suda erit sogan cuvalı ile koltukları ve yer döşemesini sil tabi arabanın içinin önceden süpürülmüş olmalı ve araç gölge bir yerde otopark vs. camları bir parmaka kadar acık kalacak şekilde bir süre beklesin. hiç bir şekilde güneşte kalmasın lekelenmeler olur. Arap sabunu kimyasal değildir suda çözülür böylelikle koltuklarda artıkları kalmaz.

matara
25-11-2014, 08:19
35erdem308 benim dediğim tarz derken size önerdiğim ürün profesyonel bir üründür yani auto detailing de kullanılan üründür bunu temin ederseniz kesin sonuç alırsınız kosla mosla vs diğer ürünler kullanmanıza gerek yok . Koltuk temizliği uygulanması biraz zordur. Zaten aracınızı bir oto kuaförünüze verdiğinizde kullandıkları ürün budur. Yada hiç uğraşmayın yerin 100-150 TL sadece iç temizliğini yapıp size versinler.

35Erdem308
25-11-2014, 13:17
abi hakkınız var sizin dediğinizi benim sanayideki oto ustasıda söyledi..