PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TOFD ve Peugeot Bir yardım Çağrısı

Ömer Gedik
12-11-2014, 15:25
Arkadaşlar Peugeot'un Engelsiz Yaşam projesini birçoğumuz duymuşuzdur. Peugeot Türkiye Ekibi İpek Hanımdan TOFD(Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği) Adım Adım oluşu ile ilgili güzel bir mail aldım. Şahsım adına oluşuma destek vereceğim. Bağışta bulunmak ve bir kardeşimizin daha akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmasını sağlamak için Sizde destek olabilirsiniz.

Lütfen bağış yapmadan önce aşağıdaki maili okuyun. Bağış dekontları toparlanacak ve İpek hanıma tarafımdan iletilecektir. Bağış açıklaması kısmına dikkat etmeniz önemle rica olunur.

Mail adresim: omerged@yahoo.com.tr

İpek Hanım'dan gelen Mail:

Sevgili Dostlarım,
Farkına vardım ki mutlu olmanın en önemli yolu şükretmektir. Bugün yürüyebiliyorsam buna şükrediyorum. Bugün koşabiliyorsam buna şükrediyorum. Bu şükretmenin bir yolu da yürüyemeyenlere yardımcı olmak. Bunun için bir yandan çok keyif aldığım aktiviteyi daha anlamlı kılmanın bir yolunu buldum. ADIMADIM oluşumu (www.adimadim.org (http://www.adimadim.org)) şemsiyesi
altında "Peugeot ile Engelsiz Yaşam" projesi adına koşu takımında bulunarak Türkiye Omurilik Felçliler Derneği'ne (TOFD) yardım etmeye çalışıyorum. Kuruluşundan bu yana 800 ADIMADIM koşucusu 14500 bağışçıya ulaştı ve 2.150.000 bin TL bağış toplandı ve bu sayede 900 engellinin ve ailesinin hayatı değişti.

Ben de ADIMADIM grubuna dahil olarak, İstanbul'da düzenlenen İstanbul Maratonu koşusuna katılarak, 10 km koşacağım. Amacım; yürüyemeyen, koşamayan ve maddi imkanı kısıtlı olan arkadaşlarımıza birer akülü sandalye alınmasına katkıda bulunarak onların harekete geçebilmesine destek olmak.

Sizler de benimle beraber ADIMADIM'ın destek verdiği, Peugeot Türkiye Takımı'nın desteklediği, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne bağış toplayarak Türkiye'ye değer katabilir, birçok kişinin hayatına tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük güzellikler ve mutluluklar katabilirsiniz.

Unutmayın! Yapmış olduğunuz en ufak bağış (1-TL bile), engelli birinin hayatını değiştiriyor.

Eğer engellilere destek olmak istiyorsanız, 5 dakikanızı ayırarak aşağıdaki hesap numarasına gönlünüzden geçen miktarda bir bağışta bulunmanızı sizden rica ediyorum.

TOFD Dernek statüsünde olduğu için şirket adına yapacağınız bağışlar vergiden düşülebilecektir.

Açıklamayı aşağıdaki gibi yapabilirseniz takibi daha kolay olur ve kaç sandalye aldığımızı daha kolay izleyebiliriz.

AÇIKLAMA: “AA, (Koşucu) Adının baş harfi+Soyadının ilk 4 harfi_PEUGEOT, (Bağışçı) Ad/Soyad”

ÖRNEK: “AA, ITURE PEUGEOT, Sevgi Mol”

Bakalım bu sene kaç sandalye alabileceğiz?
Bankaya gönderdiğiniz miktarı bana e-maille bildirebilirseniz ben de takip edebilirim. Bana göndereceğiniz bu mail’de adınızın ve bağışınızın açıklanmasını istemediğinizi belirtirseniz bu bilgi kesinlikle benim tarafımdan açıklanmayacaktır.

Hepinize neşeli ve daha da önemlisi sağlıklı günler dilerim.

Saygılarımla,
İpek Türedi
Not: İlk bağışı kendim yollamadan sizlerden bağış istemek tabii ki olmaz diyerek dekontum ektedir.

Hesap Adı : Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Banka Adı : Garanti Bankası, Üstbostancı Şubesi (Şb. Kodu 356) Hesap No (TL): 6297744 IBAN No: TR91 0006 2000 3560 0006 2977 44
Hesap No (Euro): 9091115 IBAN No: TR66 0006 2000 3560 0009 0911 15

Banka Adı : Yapı Kredi Bankası , Atrium Şubesi (Şb. Kodu 990) Hesap No (TL): 84824212 IBAN No: TR14 0006 7010 0000 0084 8242 12

Banka Adı : Türkiye İş Bankası , Atrium Şubesi (Şb. Kodu 1137) Hesap No (TL): 329175 IBAN No: TR28 0006 4000 0011 1370 3291 75

https://www.youtube.com/watch?v=AG6WPMVyd9I

Ömer Gedik
12-11-2014, 22:12
Konuyu atlamayalım dostlar, ben bugün bağışta bulundum. İmkanı bulunanların küçükte olsa bağışta bulunmalarını diliyorum.

ayı_boğan
12-11-2014, 22:17
Konu sabitlense iyi olur.Gerçekten çok yararlı bir konu.

Ömer Gedik
12-11-2014, 22:18
Konu sabitlense iyi olur.Gerçekten çok yararlı bir konu.Para olsa hemen bağış yapardım.

Sabitledim Mert. İlgin için teşekkürler :)

SerhatRCZ
12-11-2014, 23:04
Bende elimden geleni yapacağım.

Ömer Gedik
17-11-2014, 18:16
Son kez güncel diyelim daha sonra konuyu kapatacağım. Destek olan arkadaşlar oldu kendilerine teşekkür ediyorum.