PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MESCİD-i AKSA'DA israil askerleri

sinan34
06-11-2014, 01:35
Şerefsizlerin Filistin'in tamamını yahudileştirme çabaları.

http://www.dunyabulteni.net/m/manset/313518/mescid-i-aksanin-mihrabinda-israil-postali

Ömer Gedik
06-11-2014, 08:18
Ne diyeceğimi bilemiyorum. İslam devletlerinin ortak bir tepkisi olmalı artık...

bacadir68
06-11-2014, 08:22
Işid denilen sözde idlam devleti kurma hareketine inanan zavallılara duyrulur. İslam devleti kurmak hicazla, kudüsle olur. Müslümanların ilk kıblesi işgal altında ama herkes Ayn el arab'ı kurtarma peşinde.

sinan34
06-11-2014, 10:30
Millet olarak vurdum duymayız.Bıçak kemige dayanmadan tepki vermiyoruz.

Abdullah
07-11-2014, 19:38
Millet olarak vurdum duymayız.Bıçak kemige dayanmadan tepki vermiyoruz.

sanki dayansa verebiliyoruz. tamamen tepkisiz olduk artık.

SerhatRCZ
07-11-2014, 19:42
Müslüman ülkeler birlik olmuyor ki aksine ilk fırsatta birbirlerine saldırıyorlar. Keşke bu gibi hassas kutsal meselelerde tek yumruk olup üstlerine balyoz gibi inebilsek. Allah yardımcımız olsun.

mimit
08-11-2014, 15:56
konu biraz siyasi olduğu için cevabımda hoş görülür umarım, yaklaşık bir buçuk yıl önce Cami ye ayakkabılarıyla girdiler bira içtiler zart zurt bir sürü şey söylendi, elimizde görüntüleri var bir hafta içinde servis edeceğiz dediler, sonrası malum hükumet tarafından hiçbir görüntü yayınlanmadı, sosyal medyada dolaşan görüntüler ortada, şimdi İstanbul da ki olay belki tüm islam coğrafyası için önemli bir şey değildi ama Mescid-i Aksa tüm müslüman toplumlar için ortak bir değerdir, çok kısa bir süre önce israil in buraya girişleri yasakladığını gelen tepkiler üzerine de bundan vazgeçtiklerini de biliyoruz, böyle sözlü kınalamalar ile bugüne kadar israil e ne yaptırılabilmiş ki hala buna devam ediyorlar. Tüm müslüman devletlerin bir araya gelip çok ciddi bir yaptırıma gitmeleri gerekmektedir diye düşünüyorum artık, büyük israil projesi her geçen gün bir adım daha büyürken, ve bunu yaparken de insanların canlarını,malları kutsal varlıklarını hiçe sayabilmesi fiili olarak bir yaptırım olmayışındandır. Güzel dinimizin egemen olduğu topraklarda ne yazık ki savaş çığlıkları ve kandan başka bir şey yok. Umarım en kısa sürede bir birlik oluşturulup bu saçmalıklara bir son verilir.

atilla77
08-11-2014, 17:00
forumda siyasi ve dini içerik yasağı var diye biliyordum

KAYA308
08-11-2014, 17:30
forumda siyasi ve dini içerik yasağı var diye biliyordum

bu siyaset değil ben Müslümanım diyen herkesin ortak davası.

savaş çıkarmak için her yolu deniyorlar oyuna gelmemek lazım Müslümanlar birleşirse bir kıyamet alameti daha gerçekleşir geriye çok az kaldı zaten.

Abdullah
08-11-2014, 17:54
bu arada arkadaşlar hatırlatmakta fayada var forumda siyasi içerik kesinlikle yasak evet hepimiz müslümanız ve ortak noktamız bu konu fakat yorumlarımızda siyasi içeriğe yer vermeyelim. Teşekkürler.

atilla77
08-11-2014, 17:55
valla ben iktidardakilere vatan haini yazdim diye forumdan atilacaktim az kalsin.omer beylede konustuk zaten.konuyu takipteyim bakalim cezalar sadece iktidara karsi yapilan suclamalarami gecerli yoksa her konuda yapilan yorumlarami gecerli.bu arada musluman alemi olarak birlesme taraftariyim zulme dur diyenlerdenim.ama konu siyasete dine kayacagi icin yorum yapmakta istemiyorum

Abdullah
08-11-2014, 19:12
valla ben iktidardakilere vatan haini yazdim diye forumdan atilacaktim az kalsin.omer beylede konustuk zaten.konuyu takipteyim bakalim cezalar sadece iktidara karsi yapilan suclamalarami gecerli yoksa her konuda yapilan yorumlarami gecerli.bu arada musluman alemi olarak birlesme taraftariyim zulme dur diyenlerdenim.ama konu siyasete dine kayacagi icin yorum yapmakta istemiyorum

Forum yönetiminde bulunan hiç kimse din,dil,ırk,siyaset,takım ayrımı yapmadan herkese eşit bir şekilde kuralları uygulamaktadır. Biz ForumPeugeot olarak forum ortamında hiçbir siyasi partiye taraf değiliz. Sizin bu şekilde düşünmeniz bile yanlış. Tabiki forum kullarını okursanız direkt forumdan uzaklaştırılma kuralımız var! Dolayısıyla siz iktidara da laf söyleseniz muhalefete de laf söyleseniz aynı tepkiyi alırsınız emin olabilirsiniz. Hala aklınızda şüphe var ise zaten burada kalmamanız gerekir.

atilla77
08-11-2014, 20:04
taraf olundugunu dusundugum icin zaten artik ne bulusmalara geliyorum nede paylasimda bulunuyorum

Ömer Gedik
08-11-2014, 20:39
Ne ForumPeugeot adına ne de şahsım adına hiçbir siyasi parti taraftarı olmadım. Mescid-i Aksa gibi ortak bir değere yapılanları güleryüzle karşılayamayacağım gibi bununla ilgili konuyu da silmezdim ve silmem.

Bu ülkede insanımızın en büyük problemlerinden birinin önyargı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bir konuya kurallar dahilinde müdahele ediyorsam bir taraf oluyorum. Halbuki ne alakası var? Anlamakta güçlük çekiyorum???

X bir partinin taraftarımı olduğumu düşünmen üzerine buluşmalara katılmaman veya paylaşımda olmaman ve bunun üzerine bu konuya yazmanı daha da garip buluyorum.

Hayatta başarılar...

Abdullah
08-11-2014, 21:00
Yapılması gereken buydu Ömerim arkadaşın amacının ne olduğu belli oldu başka hiçbir konuda yorum yapmayan arkadaş ortalığı karıştıracak birşey bulduğunda hemen elindeki fırsatı değerlendirdi böyle insanların aramızda yeri yok.

Mobil

atilla77
08-11-2014, 21:15
guldurmeyin adami :) 300 kisinin katillerine vatan haini dedim diye ceza yedim forumda din dil irk diyede mesaj attiniz bana.bende simdi soruyorum madem dil din irk vs. kurali var o zaman mescidi aksaya giren israile lanet edenlerede ceza verin ? 300 kisinin ölumunun sorumlu hainleri ortak nokta olmuyorda bu haberdeki konumu ortak nokta oluyor ? once insan once insan.herkese basarilar hayatta.

Ömer Gedik
08-11-2014, 21:19
Biz Senin güldürelim ama sen bizi güldürmedin. Forum huzurunu bozmaya çalışan her üye gibi uzaklaştırıldın.

Arkadaşın mesajı görülsün diye bir süre silmiyorum. Kendisi yasaklanmıştır.

KAYA308
08-11-2014, 22:22
yasaklanan arkadaş pekte zeki yada bu konuda hassasiyet sahibi olanlarla aynı fikirde gibi görünmüyor iyi olmuş gerek yok bu tiplere.
burası sorunların çözülmesi ve sosyalleşmek tabanlı bir forum bana göre ve kimsenin kimseyi yargılamaması için iktidar,muhalefet yada herhangi bir siyasi içerik kullanan herkesin yasaklanması gerek diye düşünüyorum.

Abdullah
08-11-2014, 22:24
yasaklanan arkadaş pekte zeki yada bu konuda hassasiyet sahibi olanlarla aynı fikirde gibi görünmüyor iyi olmuş gerek yok bu tiplere.
burası sorunların çözülmesi ve sosyalleşmek tabanlı bir forum bana göre ve kimsenin kimseyi yargılamaması için iktidar,muhalefet yada herhangi bir siyasi içerik kullanan herkesin yasaklanması gerek diye düşünüyorum.

Kesinlikle kaya bizim forum olarak düşüncemizde bu yönde

Mobil