PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil satılık 2009 308 HDI Auto R6 (Anka'nın eski aslanı)

ANKA
04-11-2014, 23:00
Arkadaşlar eski aslanı sattığım arkadaşım ev alacak acil nakite ihtiyaç duyduğu için arabayı satıyor. İlanı verdim:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-memurdan-orijinal-60binde-hatasiz-dizel-otomatik-193011563/detay/

Bilmeyenler için eski aslanımla mecaram:
http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?4375-ANKA-n%FDn-Aslan%FD-SATILDI

Arkadaşlar sadece foruma özel olarak forumdan biri almaya niyetlenirse veya referans olursa foruma özel bir indirim yapılacak. Bana da ulaşabilirsiniz, arkadaşa da.

Herkese iyi günler diliyorum.

ANKA
06-11-2014, 00:29
İlan günceldir arkadaşlar.

ayı_boğan
06-11-2014, 00:35
Hayırlı satışlar abi, ,inşallah sizin gibi aslanlarını seven bir sahibi olur.

sinan34
06-11-2014, 00:46
Hayırlı satışlar.

akin
06-11-2014, 13:13
Hayırlı satışlar

tkartin
06-11-2014, 18:52
Hayirli satislar ilan gayet aciklayici ve detayli.

ANKA
09-11-2014, 16:09
Teşekkürler arkadaşlar, arayan çok ama henüz gerçek bir alıcı çıkmadı, çok şey kaybediyorlar ama aracın geçmişini bilen yok :) Sahibinden.com'a burdan bir link verebilsek süper olurdu :)

İlan günceldir.

ahmetyldz
09-11-2014, 16:33
hocam fiyat nedir.
birde link ölü. :D

KAYA308
09-11-2014, 19:39
link ölü birde görseydik iyi olcaktı.

theclansma
09-11-2014, 20:03
ilan yayında gözükmüyor, satıldı mı?Buradan detay paylaşabilir misiniz?

SerhatRCZ
09-11-2014, 20:12
Link çalışmayınca aracın piyasası arttı :).

theclansma
09-11-2014, 20:41
:) Piyasadan değilde, tam da bu modellerde 308 auto6r bakıyorum o sebeple ;)

ANKA
09-11-2014, 21:34
Evet fotograflardan birini beğenmemiş sahibinden.com arkadaşlar düzeltmeye çalışıyorum araç benim eski aracım yukarıda linkte herşeyi var zaten 2009 model 60500 km'de fiyat olarak 39250 dedik ama forumdan biri niyetlenirse özel bir indirim yapacağız araç şuan Muğla'da. Arkadaşlar aracın plakası 06U1488'dir sorgulama yaptırabilirsiniz 531 TL bir hasar görünecek nedeni sel, onu da anlatmıştım. Yağmurda tekerlere ve dolayısı ile fren sistemine dolan balçığın serviste temizlenmesi için alınan bedel. Onun dışında bir de insan benzeri bir yaratığın bagaj kapağını tornavida ile çizmesi sonucu 30-40 cm'lik bir rötuş var bagaj kapağında. Başka da bir hatası yok ki bunlar da hata değil zaten. Bilen bilir buna çok özenirdim, bebek yoktu işler yoğun değildi, şimdikine o kadar özenemiyorum ne yalan söyleyim.

İlanı tekrar güncelledim. Şuan onay durumunda şeklinde görünmesi lazım.
Her ihtimale karşı ekran görüntüsünü de ekledim: İlan (https://onedrive.live.com/redir?resid=3DC33B402F63A242%21156&authkey=%21AKo01SRmYuQ1rBM&ithint=file%2cpdf)
Aracın satmadan önceki hali şöyleydi:
http://i1270.photobucket.com/albums/jj606/ankasimmurg/IMG_1467_zpsf1329a88.jpg (http://s1270.photobucket.com/user/ankasimmurg/media/IMG_1467_zpsf1329a88.jpg.html)

(https://onedrive.live.com/redir?resid=3DC33B402F63A242!156&authkey=!AKo01SRmYuQ1rBM&ithint=file%2cpdf)

KAYA308
09-11-2014, 21:47
Son zamanlarda beni bu kadar tatmin eden bir açıklama daha okumadım.alıcı olabilirdim ama çok az aşıyor beni fiyat.forum için yapacağınız indirimle fiyatınız ne olacak?

theclansma
09-11-2014, 21:57
Ben potansiyel aliciyim.su anki aracim satis surecinde.alici arkadasin kredi sureci mevcut.indirim konusunda kendimi forumdan sayiyorum :) tabi bu arada alici cikarsa kismet degilmis derim...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah_06
09-11-2014, 22:35
tam alınası bir araç.

Eğer bu araç 1 hafta daha durursa (düğünden sonra) ve altın fiyatları tatmin edici olursa hocam direkt pazarlığa oturabiliriz.

ANKA
09-11-2014, 23:07
Arkadaşlar kimin kısmeti ise hayırlısı ile onun olsun. Ben eski aslanı forumdan biri alsın ve paylaşımlara devam etsin istiyorum. O yüzden elimden geleni yaparım.

ANKA
12-11-2014, 23:05
Arkadaşlar aslanı 38500 e opsiyonlamış biri, vazgeçerse haber ederim. Forum'dan bir atak gelmedi ellere yar olacak aslan :)

theclansma
12-11-2014, 23:13
Daha satilmadi benimki hele bi satilaydi muglaya bileti almistim coktan...kismet bu isler belli olmaz ;)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KAYA308
12-11-2014, 23:16
benim derdim model yükseltmek olduğu için ben pek zorlamadım kendimi zaten bütcemi 2 bin aşıyordu hayırlısı olsun umarım değerini bilecek biri alır.

ANKA
13-11-2014, 11:07
Bu arkadaşın kredi öncesi verdiği en son fiyattı eleman vazgeçmiş bir de 308 özelinde peugeota atıp tutmuş sanki zorla satıyoruz alma arkadaş git golf al arka camları elle açar lpgli binersin... Çok sinirlendim 40 da veriyorum dese satma dedim. 35 vereyim demiş bir de utanmadan. Çoğu al satçı.
Neyse arkadaşlar arkadaş krediyi pazartesi çekiyor aracın aciliyeti kalmadı ama sadece foruma özel biri talip olursa bana ulaşsın 38500 son fiyattan satışı yapalım. Burdan biri olmazsa son fiyat 39000 olacak.
Hayırlısı olsun.

KAYA308
13-11-2014, 11:37
Bu arkadaşın kredi öncesi verdiği en son fiyattı eleman vazgeçmiş bir de 308 özelinde peugeota atıp tutmuş sanki zorla satıyoruz alma arkadaş git golf al arka camları elle açar lpgli binersin... Çok sinirlendim 40 da veriyorum dese satma dedim. 35 vereyim demiş bir de utanmadan. Çoğu al satçı.
Neyse arkadaşlar arkadaş krediyi pazartesi çekiyor aracın aciliyeti kalmadı ama sadece foruma özel biri talip olursa bana ulaşsın 38500 son fiyattan satışı yapalım. Burdan biri olmazsa son fiyat 39000 olacak.
Hayırlısı olsun.

kızılmayacak gibi değil benim dahi sinirlerim gerildi sövmemek elde değil.söyleyecek birşey bulamıyorum.şaibesiz herşeyi ortada açıklanmış 2.ele nadir böyle arabalar düşüyor.

mechanix
13-11-2014, 11:54
Hayırlısı olsun.

308 özelinde Peugeot'a atıp tutmuş kısmını anlayamadım.

ANKA
13-11-2014, 12:37
308 özelinde Peugeot'a atıp tutmuş kısmını anlayamadım.

İşte 308'i de aynı 206sı da aynı peugeot değil mi dökülüyor, sorun çıkardı mı sanayiden çıkamıyorsun falan da falan... Anladım ki bu adam alıcı değil, arabayı alacak olsa neden eleştirecek? Baktı ki araç temiz ben bunu alıp anadoluda bir yerde 40'a okuturum dedi sonra da çamura yatıp 35 vereyim diyor utanmadan. IP nodan yerini bulup döveceksin. Bir de yok ailem var ailemle bineceğiz falan diye mesaj atmış utanmadan. Milletin hayatı yalan, 3 kuruş için atmadıkları takla yok. Benim bir tanıdık vardı adam sadece ailesi olana satardı aracını, beklerdi ta ki çıkana kadar. Almak bi dert satmak başka dert. Herşeyini yazdık, plakasına kadar verdik hala yaranamıyoruz millete. Gerçekten düz vites benzinli araç parasına dizel otomatik araç satıyorsun değerini bilen az. Ne deyim, bunlar böyle olsun böyle bilsin biz keyfini sürelim aslanların.

Sonuç olarak ilanın aciliyeti yok arkadaşlar ve günceldir. İnşallah forumdan birine gider. Ankara'dan biri alırsa yazın boya koruması benden :)

KAYA308
13-11-2014, 13:22
açık konuşayım ilk cümleden sonra;niye aradın o zman diyip adam telefonu kapayana kadar söverdim ben :bam3
206 nerdee 308 nerde bizim ülkede beynini kullanan az.

Emrah_06
13-11-2014, 22:00
Hocam sanırım araç beni bekliyor :)

ANKA
13-11-2014, 23:15
Hocam sanırım araç beni bekliyor :)

Kısmet inşallah forumdan birine gider en büyük temennim o. O kadar emeğim var ki arabanın üzerinde değerini bilmeyen biri alırsa gerçekten üzülürüm.

ANKA
15-11-2014, 00:27
Bugün de bir iki arayan olmuş sonra vazgeçmişler büyü mü yaptınız nedir :) Hala satılık arkadaşlar.

theclansma
15-11-2014, 00:41
Ben alacağım da parayı halledemedim henüz :) c4 ü alacak arkadaşa kredi çıkmadı, 1-2 kişi daha var, onlarda olmazsa ilan açıcam mecburen.Keşke şu muğla'da ki arkadaşla takasa girsek de üstünü versek :)

ANKA
15-11-2014, 00:54
Ben alacağım da parayı halledemedim henüz :) c4 ü alacak arkadaşa kredi çıkmadı, 1-2 kişi daha var, onlarda olmazsa ilan açıcam mecburen.Keşke şu muğla'da ki arkadaşla takasa girsek de üstünü versek :)

Keşke olsaydı takas ama ev için satıyor. Keyfe keder satsa gider döverdim arkadaşımı, ona binsin diye satıp olmadık bir anda envy'i almıştım. Hayırlısı artık size yakın gibi duruyor aslan :)

ANKA
17-11-2014, 16:33
İlan güncel arkadaşlar.

ANKA
01-12-2014, 22:27
Arkadaşlar ilana not düşeceğim artık 308 sevmeyen telefon bile etmesin diye :) Artık gülüyoruz bu fanatizme, 308'im dökülüyor diyen var mı aramızda? 5 yıla dökülüyormuş bizim araçlar, her yerinden sesler geliyormuş, sanki sanırsın millet tankla geziyor ya da herkesin altında bir RR, Jaguar falan var. Beğenmiyorsun madem neden ağzını yaya yaya pazarlık yapmaya çalışıyor ve 35'e asla olmaz lafını duyunca çamur atıyorsun. Neyse diyorum ya gülüyorum artık, inşallah bir golf, focus alır sanayiden çıkamazsın diye beddua ediyoruz :)

Neyse sonuç olarak ilan hala güncel arkadaşlar, aslan onu hak eden birini sabırla ve inatla bekliyor.

KAYA308
02-12-2014, 00:01
aslında arayanlarla olan konuşmaları kayıt edip ibreti alem paylaşmak lazım.

mechanix
02-12-2014, 17:03
Anka,

Son dönemde ben de araç sattım. Benle de o şekilde konuşanlar oldu. O şekilde konuşanlara hiç kafayı takmayın dostum. Hepsi al-satçı. Arabayı beğenmese aramaz bile. Ucuza düşürebilir miyim diye denemek için arıyor. Biliyor ki o paraya senden alsa 1500-2000 TL üzerine koyup rahatlıkla satar. Al-sat işini yapanları iyi biliyorum. Amaçları, piyasada marka ile ilgili yaygın olan inanışı kullanarak seni, onun istediği fiyata inandırmak. Benim anlamadığım konu şu ki, hadi Peugeot pek tutulmuyor diye bizim arabaları öldürüyorlar. Çok tutulan arabalar için arayıp sahibine ne diyorlar çok merak ediyorum.

Bu arada bizim yapmamamız gereken en ufak şeyi kafaya takıp kendi araçlarımızı kötülemek. Söz meclisten dışarı Peugeot kullanıcılarında böyle bir tutum da var. Yok arabanın kapı kapanma sesi, yok gak dedi yok guk dedi. Ya ben her hafta Corollasını enjektör temizletmeye sanayiye götürüp bunu kimseye anlatmayan insanlar tanıyorum. Biz de tesadüfen sanayideki birinden duymuştuk. Millet yolda kalan arabasını kötülemezken biz kendi araçlarımıza haksızlık etmeyelim. Bir de piyasayı düşürmeyelim.

ANKA
02-12-2014, 19:31
Yok inat ettik biz de acelesi de yok artık değerini bilen biri çıkarsa gider alır. Dediğim son fiyatın altına kesinlikle satılmayacak. Çünkü o sıradan bir 308 değil.

ANKA
19-12-2014, 01:06
Arkadaşlar ilan günceldir, webdeki ilan da güncellendi. Arkadaşın ev ile ilgili kredide çıkan bir takım sorunlar oldu çözülme aşamasına gelinmiş. Aracın satışı biraz acil hal aldı.

İlk mesajda da var burda da olsun. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-memurdan-orijinal-60binde-hatasiz-dizel-otomatik-193011563/detay/
Forum için dediğim fiyat geçerlidir. Burdan niyetlenen arkadaşlardan da ses çıkmadı. İnşallah forumdan birine gider. O benim eski aslanım, param olsa ben alırdım. Bu aralar 2. bir arabaya epey ihtiyacım oluyor ama yok işte...

Emrah_06
20-12-2014, 15:58
Özgür Hocam her gün elim ilana gidip gidip geliyor derken bugün fırsat bulup Sabri Hocamla konuştuk.

Bizde şuan durumlar biraz karışık babamın 8+1 isteği 301 i boşa çıkaracak satılmasına gönlüm razı gelmiyor almak istiyorum babam yavaş haraket ediyor araç ihtiyacım artıyor. Öte taraftan BIST piyasası aşırı dalgalı haraket edemiyoruz. Bakalım Sabri Hocam 23 ocak gibi Ankara'ya gelecekmiş o zamana kadar ne olur biter bilemem ama 8+1 konusunda değişen birşey olmazsa eğer ufak bi kredi çekip senin ilk aslana sahip olabilirim.

ANKA
20-12-2014, 18:05
Valla mutlu olurum Emrah inşallah sen alırsın yabancıya gitmemiş olur. Bak sözüm söz alırsan ilk boya koruman benden:)

KAYA308
20-12-2014, 18:18
Özgür Hocam her gün elim ilana gidip gidip geliyor derken bugün fırsat bulup Sabri Hocamla konuştuk.

Bizde şuan durumlar biraz karışık babamın 8+1 isteği 301 i boşa çıkaracak satılmasına gönlüm razı gelmiyor almak istiyorum babam yavaş haraket ediyor araç ihtiyacım artıyor. Öte taraftan BIST piyasası aşırı dalgalı haraket edemiyoruz. Bakalım Sabri Hocam 23 ocak gibi Ankara'ya gelecekmiş o zamana kadar ne olur biter bilemem ama 8+1 konusunda değişen birşey olmazsa eğer ufak bi kredi çekip senin ilk aslana sahip olabilirim.

bu araba beni her konuda tatmin eden nadir araçlardan biri bütçem bir anda artınca ben başka araçlara yöneldim öyle olmasa düşünmeden alırdım çok güzel.

ANKA
02-01-2015, 14:21
Arkadaşlar ilanın yer bilgisini güncelledik, fiyatı da ölücülere inat artırdık. Araç şubat tatili boyunca Ankara'da olacak ilgilenenler Ankara'da bakıp alabilirler. Millete mesaj yazmaktan sıkıldık artık. Hala 35'e olur mu diyenler var dedim ki 35'e araç istiyorsan git düz vites benzinli bak ya da kazalı bak. İyisini ucuza alma gibi bir olay yok ki bizim araç gerçekten uygun fiyatlı. Daha iyisini bu bantta fiyatlarda göremiyorum hala.

ANKA
09-01-2015, 21:04
Arkadaşlar bugün an itibari ile çok güzel bir haber aldım, arkadaşımın babasının bir Kia Ceed'i vardı o da satılıktı, onun ilanına da bir el atmıştım. Ceed satılmış nakit arkadaşa gitmiş. Dolayısı ile nakit sorunu kalmadığından araç artık satılık değil. Zaten hiç içimden gelmiyordu satılması, böyle çok iyi oldu.
Eski aslan yine dostumda kaldı anlayacağınız.

İlgili moderatör arkadaş konuyu kapatabilir.

İlgi ve desteğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, Allah kimsenin aracını böyle zor durumda kalıp sattırmasın. Çok hain insanlar var toplumda şu 2-3 ayda neler gördüm neler.