PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elinde telsiz ile trafikte hava atan şahıs

e_uludag
04-11-2014, 09:03
Arkadaşlar herkese selamlar,
Bugün şirket servisimiz ile eskişehir yolundan kızılay a doğru ilerlerken ümitköy köprüsü yanındaki metro durağının yarattığı yoğun trafik sebebiyle sinyalimizi verip şerit değiştirecektik ki, elindeki telsiz ile kendini bir halt sanan fiat siena marka araç kullanan bir şahıs yol vermek yerine bizi sıkıştırıp bize dik dik baktıktan sonra elindeki telsiz ile plakamıza bakıp bir yere anons geçti. Muhtemelen yakın bir zamanda araca ceza gelecek ki inşallah gelir...Aracın plakasını aldım, bu işin peşini bırakmıycam.

Trafikte bu tarz tiplerle karşılaşan veya fikri olan arkadaş var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yasin CCK
04-11-2014, 09:23
Karşılaşmaz olur muyuz. Sadece trafikte değil, her yerde görevini kötüye kullanan şahıslar mevcut!

asi
04-11-2014, 09:36
ben sebepsiz yere ceza yediğimi bilirim. o yüzden herşeyi beklerim.

sessizgece
04-11-2014, 09:42
Bir sıkıntı olmaz. 2 sene önce benzer olayda bende Konya yolunda yaşadım. Çakarları yanan beyaz mondeo. Aksine ben onu o beni sıkıştırdı. Megafonla anons geçti, selektör yaptı. Hiç tınlamadım. Dikizde gördüğüm kadarıyla eline telsiz almış konuşuyordu, göstere göstere :keyifli Bastım gaza yürüdüm

StilGammni
04-11-2014, 12:35
Gereksiz insanlar için can sıkmaya değmez.. Hiç kendinizi boşuna germeyin malesef ülkemizde bu tipler mevcut...

Cem B
04-11-2014, 13:42
Ben magazacıyım. anlatmaya baslarsam aksam olur :) ben avukatım ,ben muhendisim ,ben belediye baskanının karısıyım, ben bu dükkanı kapattırım da görün siz :D neler neler hahah malesef ülkemizdeki insanlar birsey olmanın verdiği özgüvenle kafaları karısıyor :) bana hiç ben muhtarım diye gelen olmadı :)

parkmen
04-11-2014, 15:02
Aaahhh arkadaşlar ah SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN? sorusu var ya işte o soru beni mest ediyor. Yaptığım iş bir çoğunuzun malumu ve en sık duyduğum laf bu SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN? evet biliyorum 34 ........... plakalı araç sahibisiniz dersin köpürürler, yok bilmiyorum dersin ara TOPBAŞ 'ı söylesin derler. Ben polisim der kimlik gösteremez ben meclis üyesiyim der meclisin hakkımızda aldığı kararı bilmez. Otopark girişinde butona basıp bilet almaz sebep olarak kocasının hakim olduğunu söyler. Ahhhh ahhh yollarda ve otoparklarda gördüklerimi kitap olarak çıkartacağım OTOPARKTA AŞK TAMPON TAMPONA.

tapatalk...

Yasin CCK
04-11-2014, 15:07
Ben magazacıyım. anlatmaya baslarsam aksam olur :) ben avukatım ,ben muhendisim ,ben belediye baskanının karısıyım, ben bu dükkanı kapattırım da görün siz :D neler neler hahah malesef ülkemizdeki insanlar birsey olmanın verdiği özgüvenle kafaları karısıyor :) bana hiç ben muhtarım diye gelen olmadı :)

Aaahhh arkadaşlar ah SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN? sorusu var ya işte o soru beni mest ediyor. Yaptığım iş bir çoğunuzun malumu ve en sık duyduğum laf bu SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN? evet biliyorum 34 ........... plakalı araç sahibisiniz dersin köpürürler, yok bilmiyorum dersin ara TOPBAŞ 'ı söylesin derler. Ben polisim der kimlik gösteremez ben meclis üyesiyim der meclisin hakkımızda aldığı kararı bilmez. Otopark girişinde butona basıp bilet almaz sebep olarak kocasının hakim olduğunu söyler. Ahhhh ahhh yollarda ve otoparklarda gördüklerimi kitap olarak çıkartacağım OTOPARKTA AŞK TAMPON TAMPONA.

tapatalk...

Hikayeler çok iyi:gül9:

parkmen
04-11-2014, 15:13
Laf lafı açıyor birde şuna hastayım; bazı durumları anlatan uluslararası işaret levhaları koyuyoruz gerekli noktalara ama işin belası levhalar uluslararası standartlarda olmasına rağmen dünyanın heryerinde aynı anlama gelmesine rağmen başına birde eleman koyuyoruz levhayı vatandaşa tercüme etsin diye.

tapatalk...

e_uludag
04-11-2014, 18:24
Yorumlar için teşekkürler zira ben bu şahsı bulucam, eğer ben uğraşmazsam her gün trafikte aynı şekilde hareket edecek, bu kadar mı zor yol vermek, elinde telsiz olunca trafikte üstünlük mü sağlamış oluyor.

Çok merak ediyorum hangi kurumun personeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ayı_boğan
04-11-2014, 18:45
bende 2 farklı olay yaşadım, ilki otobanda yaşadım,önümde siyah passat gidiyordu selektör yaptım yol verdi daha sonrasında otobandan çıktık ilk ışıklarda yanıma yaklaştı, neden hızlı gidiyorsun dedi, otoban dedim, yan koltuktan telsizi gösterdi ceza yazdırayım mı diye sordu,daha sonra yeşil ışık yanınca arkadan gelen korna seslerinden devam ettik o başka yola gitti,ben başka yola gittim ama ceza gelmedi,

2.olay alakasız ama farklı geldi, plovidv çevre yolundan sofia'ya gidiyordum ama sağ şeritten gidiyordum,akaryakıt istasyonundan önüme pat diye sivil 7 serisi çıktı,korna çaldım,arka camından policia yazısının bulgarcası çıktı ve elindeki dur tabelası ile sağa çektirdi,sadece evraklarımı istedi ve yarım saat inceledi yine ceza kesmedi

bunlar kendi egolarıyla yolda kendilerini üstün sanıyorlar.geçmiş olsun e_uludağ,umarım hakkını arayabilirsin.

rocker307
04-11-2014, 18:58
Ancak ego tatmin etmeyi bilirler zaten. İşini hakkıyla yapanlara sözüm yok ama çürük elmalar gittikçe fazlalaşıyor. Aracımı yoldan çıkarmaya çalışan birini şikayet ettiğimde bana savcılığa git diyen polis aynı yerde cam filminden ceza yazdı. Demek ki benim de onun anasına sövmem gerekiyor bu durumda...

mimit
04-11-2014, 19:57
Bu tarz çok fazla geri zekalı var hocam piyasada,ben de bir kaç defa benzer şeyler yaşadım, hatta şu bile oldu, resmi bir polis aracı sabah erken saatte kırmızı ışıkta beklerken arkama yanaşıp bir kaç defa kornaya bastı elimle ışığı gösterdim araç içinden, sonra anons etti çekilmedim,çünkü ne tepe lambası yanıyordu nede sireni çalışıyordu sabah yol boş diye kırmızıda geçmek tek derdi,yol vermedim yanımdan geçerken elinde kalem kağıt bişeyler karaladı ama yaklaşık 6 aydır gelen bir ceza olmadı,bunun dışında çakar ile dolaşan,siyah camlı sivil plakalı araçlara normal trafik akışında yol vermiyorum yol vermiyorum derken yanlış anlaşılmasın adamların önüne de geçip gıcıklık yapmıyorum.

bir ceza gelebilir mi, evet gelebilir bu her zaman mümkün bir tanıdığı vardır, bırakın polisi bir fahri trafik müfettişi bile olsa ceza yazdırabilir size, böyle bir şey olursa yılmadan uğraşmak bu tiplere haddini bildirmek için en güzeli,ceza tutanağı geldiğinde düzenleyen polisin sicil numarasından nerede görevli olduğunu falan her şeyi bulabilirsiniz, tek kötü noktası ceza gelirse o cezayı ödemeden işlem yapamıyorsunuz fakat daha sonrasın paranızı faizi ile alıp,size bu su sıkıntıları çektiren memur yada şahıs kimse artık hakkında maddi manevi tazminat davası açabilirsiniz.