PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 301 2012 model dizel aracin servis tarafindan koltuga islem yapilmasi

denka 301
01-11-2014, 22:30
Merhaba servisten bana garanti kapsaminda koltuk iclerinde iyilestirme yapacagi soylendi bakim zamaninda yaptircam bilgisi olan var mi
Tesekkurler.

cuneytaksu
08-12-2014, 10:05
Aynı konuda neredeyse 2 ay önce beni de aradılar, "servise bilgi vereceğiz sizinle iletişime geçecekler" dendi ama hâlâ ne arayan var ne soran. Bakım periyodu yaklaştı, eğer gidersem sorarım ne olduğunu.. Benden önce bilginiz olur ise, buraya yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Emrah_06
08-12-2014, 17:19
http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?6040-Peugeot-Y-S-nin-arac%FDm%FD-garanti-kapsam%FDnda-geri-%E7a%F0%FDrmas%FD
Bu konuyu inceleyebilirsiniz. Bahsi geçen konuyu açıklamıştım burda.

denka 301
10-12-2014, 21:29
Merhaba,
Ben bakım zamanına getirdim iyileştirmeyi. Aracımın şoför koltuğunda bir bağlantıyı güçlendirdiler. Normalde servis çok gerek yok dedi ama pejo yapılmasını istiyormuş. Ben daha önce servise gittiğimde öğrendim iyileştirme olduğunu İstanbul pejo çok geç haber veriyor.Beni aradıklarında ben çoktan serviste işlemimi gerçekleştirmiştim. Direk servise gitmeniz yeterli onlar sistemden görüyorlar.

İyi Günler.