PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Su Alıyor :(

KILIÇ
15-10-2014, 11:57
Merhabalar kıymetli forumdaşlarım, yaklaşık iki ay kadar önce aldığım 407 imi toparlamaya çalışıyorum hâlâ, ufak tefek aksaklıkları giderdikten, motor bakımını yaptırdıktan sonra geriye, inş bir tek bu kalmıştır, arka kapılardan yağmur yağdığı zaman ciddi miktarda su ayaklarımızı koyduğumuz yere birikiyor. Aracın fitilleri sağlam gözüküyor, su tahliye kanallarına baktırdım biri hariç hepsi açıktı, tıkalı olanı da açtırdım ama hala su girmeye devam ediyor. Özellikle sağ arka tarafta, iki plastiğin birleşim noktasında ciddi bir ıslaklık var. Sizce sebebi ne olabilir, neresine baktırmam gerek, Elazığda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim, herkese selamlar ve saygılar.

Tapatalk

Ömer Gedik
15-10-2014, 17:47
Arka kapı izalatörü alın taktırın tamamdır. Kapı döşemelerini sökünce görürsünüz.

KILIÇ
15-10-2014, 17:50
Arka kapı izalatörü alın taktırın tamamdır. Kapı döşemelerini sökünce görürsünüz.
Ömer bey dört gözle yolunuzu bekliyordum :) cumartesi ilk iş onu yaptırayım, fitillerden şüpheleniyordum aslında, önce bu dediğinizi bir yaptırayım olmazsa fitilleri de değiştiririz. Tavsiye ettiğiniz parçanın kodu var mı elinizin altında? Bir de forumotomotiv'in online satışı yok mu, paramız yabancıya gitmesin :cool:

Tapatalk